Keystone logo
Mind Development Academy

Mind Development Academy

Mind Development Academy

Úvod

O nás

Věříme, že pouze nová flexibilní vzdělávací řešení mohou uspokojit potřeby mnoha dnešních potenciálních studentů. Tradiční vzdělávání a jejich služby nemají flexibilitu
překonat překážky dnešních dospělých, aby se dostatečně vzdělávali a zlepšovali. Mnoho lidí je zadržováno rigidními plány, vysokými poplatky a velmi časově náročnými programy.

My, MDA, Mind Development Academy , jsme součástí tohoto globálního řešení. Dáváme lidem přístup k vysokoškolskému vzdělání, přestože mají omezenou dobu, kvůli spoustě osobních zodpovědností v jejich životě pro rodiny, zaměstnání atd. Proto nabízíme prostřednictvím našeho partnera Online University velmi pružný způsob korespondenčního studia a poskytujeme individualizované stipendia.

Pro občany Jihoafrické republiky, kteří mají zájem o naše nabídky: Vezměte prosím na vědomí, že naše partnerská univerzita AIU a její programy jsou plně akreditovány ASIC orgánem britské vlády pro akreditaci zahraničních univerzit, ale AIU dosud není uznávána SAQA v Jižní Africe.

Místa

  • Cape Town

    Gordons Bay, 7151, , Cape Town

Otázky