Keystone logo
MIA Digital University

MIA Digital University

MIA Digital University

Úvod

MIA - Digital University Digital University je mezinárodní obchodní škola specializovaná na magisterské, certifikační a výkonné programy založené na využívání inovativních vzdělávacích a technologických nástrojů. Posláním univerzity je objevovat, uchovávat a šířit znalosti a vzdělávat příští generaci globálních občanů tím, že nabízí domácím i zahraničním studentům inovativní a dostupné programy a příležitosti k učení. Univerzitní programy jsou navrženy s ohledem na vznikající požadavky trhu práce a poskytují studentům dovednosti a kompetence potřebné k vybudování úspěšné kariéry na mezinárodní úrovni. Programy Master, Certificate a Executive jsou určeny mladým i dospělým odborníkům a vedoucím pracovníkům a mají silnou mezinárodní složku poskytující komplexní pohled na globální podnikání, na hlavní rozvíjející se ekonomické sektory a digitální technologie a systémy.

Proč zvolit MIA Digital University

  • Rozvíjet globální pohled na hlavní rozvíjející se podnikatelské sektory.
  • Studujte online s flexibilním a interaktivním systémem.
  • Staňte se součástí komunity zahraničních studentů a profesionálů.
  • Rozvíjejte pokročilé technologické dovednosti, které vám umožní uspět v pracovním prostředí.
  • Získejte komplexní znalosti a praktický výcvik, který vám pomůže rozvíjet vaši kariéru.

133553_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg
Brooke Cagle / unsplash

Studijní model

MIA - Digital University je instituce zaměřená na výzkum a vývoj inovativních metod učení, které obohacují vzdělávací zkušenosti studentů a umožňují jim účinně dosahovat jejich profesních a osobních cílů. Všichni učitelé a ředitelé škol spolupracují při navrhování vzdělávacích programů, výběru aktivních nástrojů výuky a učení, podpoře praktického uplatňování jejich znalostí a v rozsahu výsledků. Univerzita nabízí svým studentům možnost studovat online v pružném prostředí, což zaručuje komplexní školení, které jim umožňuje flexibilně dosáhnout osobních a profesionálních cílů. Prostřednictvím virtuálního vzdělávacího prostředí MIA - Digital University budou studenti školeni interaktivní metodou výuky a učení s neustálým poradenstvím a podporou svých lektorů a profesorů. Získání klíčových osobních a profesních kompetencí je založeno na systému průběžného hodnocení prováděného prostřednictvím řešení praktických případů, simulací, zadání a projektů, které umožňují aplikaci získaných znalostí v reálných situacích.

Díky svému vztahu s obchodním světem nabízí MIA - Digitální univerzita vynikající školení, které umožňuje dosáhnout klíčových kompetencí pro vedoucí pozice v evropských a mezinárodních společnostech.

Najděte ten pravý program pro vás

Přizpůsobte vašim potřebám a vůli a vydejte se správnou cestou.

MIA Digital University nabízí celou řadu programů zaměřených na vývoj digitálních technologií, aby dokázaly čelit globálním a měnícím se požadavkům trhu. Ať už jste mladý absolvent nebo profese, můžete najít program, který vás zavede na správnou cestu k vybudování nebo zlepšení vaší kariéry.

Posudky studentů

Fabrizio Rodio

Absolvent Master Global MBA

„ MIA Digital University je skvělá instituce, která rozvíjí vaše akademické a osobní dovednosti. Kurzy, které jsem navštěvoval během magisterského studia, splňovaly moje očekávání v kariéře a znalosti a dovednosti, které jsem dosáhl, mi umožnily dále rozvíjet můj potenciál v mých vášních a cílech.“

Nicola Caria

Absolvujte certifikát z digitálního marketingu

„Jsem hrdý na to, že jsem dokončil program Certifikace v Master Digital Marketing Master na MIA Digital University . Online kurzy mi poskytly příležitost plnit své sny prostřednictvím programu, který byl flexibilní a vhodný pro můj rozvrh. “

Otázky