Keystone logo
Methodist University Online

Methodist University Online

Methodist University Online

Úvod

Metodistická univerzita, založená v roce 1956 jako vysoká škola svobodných umění, nyní slouží více než 2 300 studentům ze 42 států a 77 zemí. Methodist University se zaměřuje na vysoce kvalitní zkušenosti, které pěstují morální hodnoty a etické rozhodování, aby připravily studenty na různé kariéry a činnosti.

Online výukové prostředí nabízí stejně kvalitní výuku jako osobní kurzy. Všechny služby akademické podpory jsou k dispozici online studentům a poskytují jim personalizovanou pomoc potřebnou k prosperitě. Studenti mohou například vstoupit do školního doučovacího centra a centra psaní, aby získali zpětnou vazbu o své práci. Tyto podpůrné služby se spojují s oddanými členy fakulty a vytvářejí celkově pečující a přátelské prostředí pro všechny studenty.

Methodist University je škola se žlutou stužkou, akreditovaná Jižní asociací vysokých škol a škol (SACS) a The Reeves School of Business je akreditována Akreditační radou pro obchodní školy a programy (ACBSP). Na finanční pomoc má nárok devadesát sedm procent studentů. A díky několika datům zahájení a možnostem částečného a plného úvazku pro mnoho programů je studentům poskytována flexibilita pro postup ve vzdělávání při současném vyvážení práce a osobních závazků.

Díky široké škále flexibilních a vysoce kvalitních online programů vám Methodist University může pomoci nastartovat nebo pokročit ve vaší kariéře. Zažijte jedinečnou vzdělávací zkušenost, která podporuje profesní a osobní růst.

Místa

  • Ramsey Street,5400, 28311, Fayetteville

Otázky