Keystone logo
© ©Methodist University
Methodist University Online

Methodist University Online

Methodist University Online

Úvod

Společnost byla založena v roce 1956 jako vysoká škola svobodných umění, Methodist University nyní slouží přibližně 2,000 studentů z téměř 50 zemí. Metodistická univerzita se zaměřuje na vysoce kvalitní zkušenosti, které podporují morální hodnoty a etické rozhodování s cílem připravit studenty na různé kariéry a pronásledování.

Online výukové prostředí nabízí stejně kvalitní výuku jako osobní kurzy. Všechny akademické podpůrné služby jsou studentům online k dispozici, poskytovat jim osobní pomoc potřebnou k prosperování. Například, studenti mají přístup do školního doučovacího centra a centra psaní, aby získali zpětnou vazbu o své práci. Tyto podpůrné služby se kombinují se specializovanými členy fakulty a vytvářejí celkové pečlivé a přátelské prostředí pro všechny studenty.

Methodist University je žlutá stuha škola, akreditované Southern Association of Colleges and Schools (SACS) a Reeves School of Business je akreditována Akreditační radou pro obchodní školy a programy (ACBSP). Devadesát sedm procent studentů má nárok na finanční pomoc. A díky několika datům zahájení a možnostem na částečný a plný úvazek pro mnoho programů, studentům je poskytována flexibilita pro rozvoj jejich vzdělávání při vyvážení pracovních a osobních závazků.

Díky široké škále flexibilních a vysoce kvalitních online programů, Metodistická univerzita vám pomůže zahájit nebo rozvíjet vaši kariéru. Zažijte výrazný vzdělávací zážitek, který podporuje profesionální a osobní růst.

Místa

  • Fayetteville

    Ramsey Street,5400, 28311, Fayetteville

    Otázky