Keystone logo
MBU - Montreux Business University

MBU - Montreux Business University

MBU - Montreux Business University

Úvod

My se daří být inovativní - MBU mísí tradiční obchodní vzdělání s holistickým přístupem, vyzbrojení našim studentům s oběma "tvrdých" a "měkkých" dovedností. Jsme také s použitím nejmodernějších technologií. Naši studenti mají přístup k segway nebo gigabitový internet bezdrátově. Celá Univerzita je vybavena Smartboards, a my jsme licí zařízení (DLNA, Apple TV, Chromecastu) v každém pokoji.

Je důležité naučit naše studenty, jak technologie funguje, ale také morální hodnoty, například, být uctivý, etické a odpovědné. V moderním světě byznysu, tyto vlastnosti jsou velmi vzácné najít v obchodní profesionály, tak znalosti v kombinaci s měkkými dovednostmi jsou skutečně vážit. Jako takový, jsme vás zaměstnatelní, a cesta ke svému zaměstnání je zábava, když přípravek splňuje příležitost.

Co dělá MBU zvláštní, je fakt, že studenti jsou podporovány od samého začátku své cesty na MBU až do samého konce našimi pracovníky a členy fakulty. Dokonce i po promoci jsme se zůstat v kontaktu s našimi absolventy a snaží se jim pomoci v každém aspektu svého dospělého života. Poté, co student MBU, vždy MBU studentem!

Vzhledem k našim malých skupinách, žádný z našich studentů cítí ztracen na MBU - každý student dostane dostatek pozornosti, aby se ujistil, že pochopili všechna témata pokrytý ve své třídě.

Skutečnost, že naši profesoři jsou všechny profesionály je také vysoce ceněn - přinášejí své vlastní zkušenosti do třídy, což umožňuje studentům učit nejen z knih a případových studií, ale také z jejich zkušeností a jejich chyby.

Naše mezinárodně uznávané diplomy, kromě nadnárodní a multikulturním prostředí, umožní našim studentům najít své vysněné zaměstnání nebo otevřít své vlastní firmy. Naši studenti jsou docela podnikatelé!

Domníváme se, že MBU je velmi zvláštní místo, kde se na a velmi zajímavé síti být součástí.

Úspěch je jen jedno kliknutí daleko - kontaktujte nás a stát se úspěšným profesionálům jste vždy chtěli, aby se stal!

MBU ROZDÍL

uniquelocation

S výhledem na krásné Lake Geneva, Montreux Business University je ideální učení a inspirativní prostředí. Studenti mají tu čest studovat na univerzitě se nachází jen kousek od jezera a přilehlé francouzské a švýcarské Alpy. Švýcarsko se nachází v srdci Evropy, což je velmi výhodné pro naši studenti cestovat po kontinentu, o víkendech a objevovat takové kultovní evropských měst jako jsou Paříž, Řím, Barcelona, ​​Berlín, Miláno.

diplomaheader

Vaše investice je do kvality. Kromě našich různé orientace a členství, MBU je rozpoznán globální akreditací.

Montreux Business University je akreditován a je členem:

 • ACBSP - Akreditační rada pro obchodní školy a programy
 • ISO 9001: 2008 / ISO 29990: 2010 - Mezinárodní organizace pro normalizaci
 • EFMD - Evropská nadace pro rozvoj managementu
 • CEEMAN - Střední a východní Evropský rozvojový management
 • AVDEP - Sdružení soukromých škol z kantonu Vaud
 • CVCI - Hospodářská komora a průmyslu kantonu Vaud
 • FSEP - Švýcarská federace soukromým školám
classheader

Náš malý počet žáků ve třídě umožnit studentům úzce spolupracovat s profesory, jakož i získat vhled od svých různých globálních obchodních zázemím.
Vzhledem k individuální pozornost malé třídy poskytují efektivnější učební prostředí.

environmentheader

Mezinárodní společenství v Montreux Business University roste. Máme více než 15 národností, kteří studují na MBU.
Studenti zažít mezinárodním prostředí a vyhlášenou švýcarské pohostinnosti, pomáhají zvýšit globální povědomí a kulturní výměny, to vše při prosazování své vzdělání.

FrenchEngHeader

MBU Centrum pro studia jazyka nabízí pokročilé podnikové komunikace kurzy v angličtině, stejně jako intenzivní kurzy ve francouzštině, které jsou určeny na pomoc studentům a odborníky v oblasti obchodu rychle získávat ústní a písemné komunikační dovednosti, které potřebují k úspěchu akademicky a odborně.

SemesterHeader

Montreux Business University má vybraný počet renomovaných univerzit jsou našimi partnery po celém světě.
Doporučujeme našim studentům, aby se semestr v zahraničí, aby si na jinou atmosféru, dopřejte zkoumání nových kultur a tradic a najít nové přátele z celého světa. Seznam partnerských univerzit naleznete zde.

CuttingEdgeHeader

MBU využívá nejmodernější technologie pro celoroční i v praxi. Náš kampus má, pravděpodobně jedno z nejrychlejších připojení k internetu ve srovnání s jinými švýcarských univerzitách.
Každý student má přístup ke 4 Gigabit LAN / Second a 1 Gb / s WiFi dolů / nahrávání. Naše třídy jsou vybaveny interaktivní SMART Board, stejně jako interaktivní streaming (Chromecast / Apple, DLNA) v každé třídě.
Naše on-line kurzy jsou doplněny o 360 ° video streaming a virtuální realita nástrojů, a my jsme hrdě investovat do nejmodernějších technologií pro výhody budoucích generací. MBU je členem iniciativy IED. Pohlcující učení probíhá zde.

ExecutivesHeader

Máme jedinečnou EIZ program. Naši vedoucí pracovníci v rezidenci jsou známy odborníky z firem jako Apple, Deloitte, UBS, Credit Suisse nebo Caterpillar. Mají pracoval jako CEO, CTO nebo CFO. Jsou / běžely na IT, lidských zdrojů, právní nebo finanční oddělení; Jejich pole odborných znalostí je bankovnictví, letectví, Heavy Industries, mezinárodní organizace, audit, daňové nebo Legal.
Řezání sumárum, naše manažery v rezidenci jsou úspěšní manažeři a podnikatelé, které jsou otevřené poradit našim studentům. Ukazují jim, jak být úspěšný v budoucí výzvy z předchozích studií.
Zde se dozvíte více o našich manažerů v rezidenci.

Vize a poslání

Seznámit inovace, vzdělávání opakovat - to je naše motto. V Montreux Business University, chceme poskytnout obchodní vzdělání s tím rozdílem, prostřednictvím provádění inovativní osnovy, která inspiruje studenty k rozvoji tvrdé a měkké dovednosti, které budou potřebovat, aby se stal úspěšným vedoucích pracovníků, kteří se rychle adaptují na měnící se požadavky trhu. Naším posláním je, aby se naši studenti zaměstnatelní.

Naše mezinárodní členy fakulty připravují MBÚ studenti být globální obchodní vůdci zítřka prostřednictvím holistické osobního rozvoje a vysoce kvalitní obchodní vzdělání, který zahrnuje osm oblastí učení:

VisionMission

Místa

 • Montreux

  Avenue de Chillon 74 , 1820 , Montreux

  Otázky