Keystone logo
Masters Design Lab

Masters Design Lab

Masters Design Lab

Úvod

MDL - inovativní přístup k výuce designu.

Masters Design Lab je designová škola založená na inovativním přístupu k výuce designu. Využíváme sílu technologie a globální dosah a dáváme lidem z celého světa šanci se učit a spolupracovat s některými z nejlepších světových designérů v živé komunitě návrhářů.

Naše certifikační programy jsou zaměřené, praktické a aktuální s průmyslovými trendy a směnami. Náš jedinečný kurikulum obsahuje více než 25 kurzů, které vás vybaví tím, co považujeme za nejdůležitější dovednosti, které moderní designér potřebuje.

Pokud jste připraveni se ponořit do světa Masters Design Lab , poskytne vám Masters Design Lab veškeré pokyny, které potřebujete.

Na rozdíl od jiných programů, náš nejen učí design, ale také ponoří studenty do světa designu a získává je připravený na kariéru prostřednictvím výuky od elitních designérů.

138272_138219_Artboard2copy4.png

Proč MDL?

Náš přístup k výuce designu se liší od ostatních škol designu. Učíme nejen základní designové dovednosti, ale také to, jak je aplikovat v reálných projektech, obchodních prostředích, přiřazování týmů atd. Náš program jde nad rámec toho, abychom vám vybavili základy. Naučíme vás dovednosti, které doplňují kariéru v designu a které vám poskytnou výhodu, jako je například vytvoření účinné kopie. S vedením světových designérů budete jedinečně připraveni na úspěch.

 • Učte se od některých nejlepších návrhářů na světě - Naše fakulta obsahuje oceněné, zkušené a aktivní návrháře. Členové fakulty, vedeni světově proslulým designérem Davidem Carsonem, jsou klíčovými designéry ve společnostech jako Google, Facebook a další.
 • Vyhrazená fakulta pro každou skupinu - Každá skupina má hlavního mentora, s nímž se můžete každý den spojit. Mentor designu vám pomůže s případnými dotazy a ujistí se, že z každého kurzu získáte maximum.
 • Učte se odkudkoli - Masters Design Lab je agnostická lokalita a neúčtujeme poplatky studentům mimo Kanadu nebo USA navíc. Poplatky jsou stejné. Všechny naše kurzy jsou online a nabízejí kombinaci živých a předem zaznamenaných lekcí.
 • Profesionální vzdělávací prostředí - Náš program je náročný. Je založen na soudržném časovém plánu a stanovených lhůtách. Pro studenty je povinné účastnit se živých tříd, které jsou velmi důležité pro skutečnou zpětnou vazbu od učitelů a vrstevníků.
 • Nepřetržitá zpětná vazba a mentoring - učení se designem prostřednictvím seriózní kritiky a zpětné vazby je velmi užitečné. Design je proces, který je třeba se naučit a zdokonalit.
 • Živé třídy - Chceme, abyste se ponořili do skutečného kolaborativního designu. Naše živé třídy vám umožní poslouchat a být slyšet, učit se cenné lekce od učitele a vrstevníků podél cesty.
 • Real-world projects (a mnoho z nich) - Náš program má jedinečný ateliér / kurz, který probíhá po celý rok. V tomto ročním kurzu získáte briefingy a projekty, které vám pomohou aplikovat to, co jste se naučili.
 • Nápověda a podpora při praktickém umisťování - Neslibujeme žádné zaměstnání, ale náš poradce pro umístění udělá vše, co je v našich silách, aby vás připravil na kariéru, od portfolia až po školení na pohovorech, a poskytne přístup k různým stážím a pracovním místům.

* K dispozici pouze pro studenty úplného programu

 • Unikátní kurikulum - Naše kurikulum je vynikající. Navrhli jsme programy, které učí, co považujeme za nejdůležitější dovednosti moderního návrháře. Zkombinujte to s naším osobním mentorstvím, mistrovskými kurzy a celoročními studiovými kurzy a jsme si jisti, že si můžete splnit své sny o designu. Mějte však na paměti, že tento program není pro každého. Budete muset tvrdě pracovat, abyste udrželi krok.
 • Více než 25 kurzů - Nevzdrželi jsme se, vytvořili jsme 25-ti chodový program, který obsahuje kurzy vyučované pouze v našem designovém programu, jako je The Business of Design.

* K dispozici pouze pro studenty úplného programu

138259_photo-1498075702571-ecb018f3752d.jpg
Kelly Sikkema / unsplash

Osobní mentoring a nepřetržitá zpětná vazba

Naše programy zahrnují úplné mentorství a profesionální zpětnou vazbu od prvního dne. Věříme, že designové řemeslo nelze naučit pouhým pohledem na někoho jiného; musí to být nepřetržitý dialog mezi konstruktérem a jeho učitelem a vrstevníky.

Živé prostředí pro studium

Věříme také v důležitost živého studijního prostředí, proto se také zaměřujeme na živé třídy, webináře, aktivní nevyužité kanály, pracovní skupiny a zpětná vazba s kolegy. Náš program není snadný, protože navrhování vyžaduje plnou pozornost detailům a konceptům. Je to však zábavné a poutavé.

Fakulta

Vášnivý design. Vášnivý pro vzdělávání.

Jsme velmi hrdí na naše významné členy fakulty, vedené světoznámými designéry a akademickým poradcem Michaelem Leblancem. Našimi vybranými členy fakulty jsou mezinárodní profesionální designéři, někteří pracující nebo ti, kteří pracovali v předních společnostech z žebříčku Fortune 500, jako jsou BBC, NEXT a Intel.

Michael LeBlanc

Akademický poradce.

Michael LeBlanc je držitelem Hon. BA z University of Guelph a MFA z York University.

Je interdisciplinárním designérem se zájmem o web, design uživatelského rozhraní, fyzickou práci na počítači a design produktu.

Kromě svých 30 let na univerzitě NSCAD v Halifaxu - včetně více než deseti let ve funkci vedoucího divize designu, vyučoval na univerzitách v Torontu, Waterloo, Guelph a Foshan v Číně.

Místa

 • London

  85 Great Portland Street, , London

Otázky