Keystone logo
Master of Project Academy

Master of Project Academy

Master of Project Academy

Úvod

O Master of Project Academy

Pomohlo 50 000 odborníků v 180 zemích, aby zlepšilo své dovednosti a pokročilo v jejich kariéře. S jejich tempem, na jejich místě!

Náš příběh

Master of Project Academy se narodil z nácviků projektů Resit Gulec pro řízení projektů, které byly dodány na univerzitě pro studenty studujících v MBA a MBA. Tato zkouška vedla k neustále rostoucímu zájmu odborníků ve více než 170 zemích. Nyní rosteme s novými instruktory a zaměstnanci se připojují k našemu týmu. Naším posláním je, aby kariérové ​​kurzy prémiových kurzů byly snadno dostupné a cenově dostupné pro profesionály.

Naše vize

Naší vizí je, aby bylo pro profesionály to nejlepší místo, kde se postarají o svou kariéru s našimi prémiovými a život-měnícími se online kurzy.

Naše mise

Naším posláním je připravit a zveřejnit cenově dostupné a prémiové kurzy pro profesionály, které by potřebovali k lepší kariéře. Rozšíření sdílení znalostí s naší rostoucí a učící se komunitou. Pomáhat odborníkům ke zlepšení dovedností. Zpřístupnění prémiového a odborného vzdělání cenově dostupným a přístupným na profesionálních pracovištích.

Místa

  • USA Online

    USA Online, Spojené státy americké

    Otázky