Keystone logo
Manchester Metropolitan University Online

Manchester Metropolitan University Online

Manchester Metropolitan University Online

Úvod

Studujte svou cestu s Manchester Metropolitan University Global Online

Naše mise

Univerzita Manchester Met University je inovativní a moderní univerzita založená v jednom z nejrozmanitějších měst světa.

Nachází se v srdci multikulturního Manchesteru, a proto se k učení učíme na mezinárodní a inkluzivní úrovni a věříme, že vysokoškolské vzdělávání by mělo být přístupné všem. Naše kurzy Global Online jsou navrženy s ohledem na tuto ambici a jsou zaměřeny na to, aby byly pro každého relevantní a prospěšné s vůlí, schopnostmi a odhodláním uspět - ať jsou kdekoli na světě.

Programy kombinují odborně vedenou teorii s praktickou aplikací, která je zaměřena na pomoc při rozvíjení vaší kariéry - a to vše prostřednictvím 100% virtuálního vzdělávacího prostředí, kde můžete spolupracovat se studenty z celého světa.

Proč si vybrat online učení s Manchester Metropolitan?

Global Online vám poskytuje flexibilitu potřebnou k dosažení postgraduálního titulu bez přestávky v kariéře. Naše online programy byly navrženy tak, aby vám pomohly:

 • Začněte postgraduální studium, když vám to nejlépe vyhovuje, se vstupními body v lednu, květnu a září
 • Absolvujte pouhé dva roky s doporučenou dobou studia 15 hodin týdně.
 • Vydělávejte, zatímco se učíte, s možností studovat a sledovat online semináře v době, která vám nejlépe vyhovuje.
 • Zvyšte svůj profil ve vaší organizaci obsahem kurzu, který vám pomůže uvést vaše učení do praxe.
 • Otevřete si kariérní vyhlídky, které budou trvat celý život, vytváření sítí s profesionály po celém světě.

Naše virtuální vzdělávací platforma

Spolupracovali jsme s odborníky na online vzdělávání, abychom vytvořili platformu, která vám pomůže maximálně využít váš kurz. Platforma, která obsahuje celou řadu nástrojů, materiály ke stažení a funkce zaměřené na komunitu, vám umožní:

 • Zúčastněte se živých seminářů s lektory a ostatními studenty.
 • Učte se od prvotřídních akademiků, kteří jsou odborníky ve svém oboru.
 • Studujte nezávisle s materiály, jako jsou podcasty a prostředky knihovny.
 • Zapojte se do interaktivních skupinových úkolů se studenty z celého světa.
 • Sdílejte své znalosti a zkušenosti v online sociálních prostorech.

Využití naší virtuální vzdělávací platformy

Naše intuitivní platforma byla navržena s jednoduchou navigací v mysli, díky čemuž je vaše zkušenost s výukou co nejhladší. Budete mít také plnou podporu našeho týmu Student Success Team, který je vždy po ruce, aby vám pomohl s technickými problémy.

Co o nás naši studenti říkají

„Virtuální výukové prostředí je komplexní a poskytuje odkazy na sociální prostory a potřebné čtení. Možnost přihlásit se odkudkoli je užitečná - mohu využít jakýkoli volný čas, který mám, a pokračovat ve čtení a skupinových aktivitách.“

- Patrick Armstrong, Global Online MSc z Mezinárodního studenta lidských zdrojů 2017

„Pokud jste zaneprázdněni profesionálním učením online, je to dobrý způsob, jak dosáhnout vašich cílů. Můžete se dostat na metropolitní platformu Manchester 24/7, což znamená, že ji můžete použít kdykoli ji potřebujete.

- Alvaro Benitez, globální online student MBA 2017

Začněte se učit s Manchester Metropolitan odkudkoliv na světě

Jako student Manchester Metropolitan University obdržíte během dvouletého kurzu specializovanou podporu - bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Tým studentských úspěchůVšichni naši studenti dostávají speciální podporu ve formě našeho studentského úspěšného týmu. Po přihlášení do některého z našich kurzů vám bude přidělen specializovaný poradce pro studentské úspěchy (Student Success Advisor), na kterého se můžete obrátit v průběhu celého času s námi, a můžete se také spolehnout na klíčové aktualizace ovlivňující vaše studium.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

 • UK Online

  UK Online, Spojené království

Programy

Otázky