Keystone logo
Lord Fairfax Community College Online

Lord Fairfax Community College Online

Lord Fairfax Community College Online

Úvod

Lord Fairfax Community College (LFCC), která byla založena v roce 1970, je komplexní veřejnou institucí vysokoškolského vzdělávání s více areály.

Prostřednictvím svých čtyř lokalit - kampusy Middletown a Fauquier, krajské centrum Luray-Page a Vint Hill - poskytuje akademie osm lokalit v regionech údolí Shenandoah a Piedmont. Lokality jsou kraje Clarke, Fauquier, Frederick, Page, Rappahannock, Shenandoah a Warren a město Winchester.

Lord Fairfax Community College nabízí více než 75 přidružených studijních a certifikačních programů v nejrůznějších oborech a kromě toho poskytuje přístup k bakalářským, magisterským a doktorským studijním programům nabízeným na místě čtyřletou institucí. Lord Fairfax Community College slouží také podnikatelské komunitě tím, že nabízí programy přípravy pracovních sil pro zaměstnance a zaměstnavatele. Lord Fairfax Community College každoročně slouží více než 7600 neduplikovaným studentům kreditů a více než 10450 jednotlivcům v profesionálním rozvoji a obchodních a průmyslových kurzech.

Místa

  • Middletown

    Skirmisher Lane,173, 22645, Middletown

    Otázky