Keystone logo
Longy School of Music of Bard College

Longy School of Music of Bard College

Longy School of Music of Bard College

Úvod

Staňte se hudebníkem, který svět potřebuje, abyste byli.

Svět potřebuje hudbu nyní více než kdy jindy. Longy vás připravuje, abyste se stali výjimečnými hudebníky, kteří mohou zapojit nové publikum, učit kohokoli, kdekoli a používat umění ke změně života v komunitách po celém světě.

Longy School of Music of Bard College je konzervatoř na univerzitě v Cambridge v Massachusetts s dalším kampusem v Los Angeles v Kalifornii. Nabízíme kompletní spektrum výkonových, kompozičních a výukových programů. V Longy objevíte mnoho cest, jak vytvořit smysluplný život v hudbě.

Longy School of Music of Bard College připravuje hudebníky, aby Longy School of Music of Bard College svět. Její fakulta podporuje růst fantazie a podporuje přístup k otázce role hudby a hudebníka ve větším světě.

Dlouhý rozdíl

Sociální imperativ

Longy je zimní zahrada, jejímž posláním je připravit hudebníky, aby změnili svět. Tento sociální imperativ je jádrem školního vzdělávacího programu a vybízí studenty, aby se stali hudebníky, které svět potřebuje.

Škola je odhodlána připravit své studenty na setkání s měnícím se hudebním prostředím přímo před nimi, poskytnout jim dovednosti hrát, ambice učit a touhu rozšířit přístup a příležitosti v rámci klasické hudby. Každý student je povzbuzován k tomu, aby žil podle odvážného poslání Longyho a aktivně sloužil komunitě kolem nich. Longy formuje novou budoucnost pro klasickou hudbu tím, že propojuje umění a služby jako nedílnou součást učebních osnov.

Učební plán katalyzátoru

Učíme hudebníky, aby byli katalyzátory - umělci, kteří vědí, jak vytvářet změny a jak se věci stávají. To je důvod, proč jsme obrátili naše postgraduální vzdělávání na jeho hlavu s jiným druhem učebních osnov, přizpůsobených pro vás. Spojuje hudební dokonalost se zaměřením na dovednosti, které musíte být hudebníkem: schopnost navrhovat zkušenosti, produkovat projekty a zapojovat publikum s výjimečnými hudebními setkáními. S fakultou jako zprostředkovatelem získáte vedoucí postavení ve svém vlastním vzdělávání: zkoumání, experimentování a sledování své vášně. Naučíte se, jak si vytvořit své vlastní pracovní příležitosti, a nakonec zjistíte, kým se chcete stát hudebníkem.

Kultura spolupráce

Longy je místo, kde „kolaborativní“ a „soubor“ popisují jak naše představení, tak způsob, jakým spolu žijeme a učíme se. Budete součástí komunity hudebníků, kteří se navzájem zakořenili. Spojíte své síly s ostatními studenty, abyste provedli své skladby, zatímco budete provádět jejich díla. A když zapojíte publikum a rostete jako hudebník, vaši mentoři a spolužáci se podělí o váš úspěch.

Zkušenosti v reálném světě

Od svých prvních dnů v Longy se stáváte bostonským hudebníkem a profesionálně vystupujete s fakultou na koncertních pódiích po celém městě. Budete mít příležitost k síti s rozsáhlou komunitou hudebníků a hudebních organizací.

Rozvíjejte dovednosti, které potřebujete, abyste byli úspěšným hudebníkem v neustále se vyvíjejícím prostředí. Prozkoumejte mnoho cest, které může hudební život trvat. Získejte praktickou zkušenost z reálného světa, která vás připraví na kariéru, kterou umělci musí navigovat.

Poloha Vibrant City

Areál Longy's se nachází na pulzujícím Harvardově náměstí a necelé tři kilometry od centra Bostonu a poskytuje studentům přístup k bohatství hudebního a kulturního bohatství v celé Nové Anglii. Od Bostonského symfonického orchestru až po Muzeum výtvarných umění až po slavné náměstí Kendall Square, centrum světově otřesených inovací v Cambridge, Boston / Cambridge není pouhým pozadím - je to váš kampus a nedílná součást zážitku Longy.

Forbes jmenoval Boston druhým nejkreativnějším americkým městem.

128699_Longy-4-students.jpg

Vize pro Longy

Jak připravujete hudebníky, aby se změnili ve světě?

Požádejte je, aby byli skvělí. Poskytněte jim nejpřísnější vzdělání. Udržujte studenty všech věkových kategorií na nejvyšší úrovni nekompromisní dokonalosti. Inspirujte je, aby byli umělci, kteří dokážou pohnout srdcem, osvětlit mysl, překročit hranice a rozdělit mosty. Ukažte jim, jak výjimečnými hudebníky musí být také výjimečné lidské bytosti.

Pak je požádejte, aby byli vůdci. Motivujte je, aby chodili nejen po stezkách s dobrým chodem, ale aby také žáreli nové cesty a vytvářeli příležitosti pro sebe i ostatní. Vyvolávejte je, když se učí a zdokonalují hudební dovednosti, aby zvážili, kde je tyto dovednosti mohou vzít.

Podporujte spolupráci, protože velcí vůdci musí být také skvělými posluchači. Zaměřte se na komorní hudbu, kde, v nepřítomnosti dirigenta, musí studenti převzít odpovědnost za nalezení svých vlastních hlasů.

Naplňte podnikatelského ducha a vybudujte schopnosti kritického myšlení studentů tak, aby odpovídaly jejich hudebním schopnostem. Naučte je, jak jednoho dne zahájit pomalý pohyb, příští den zahájit koncertní sérii a vystupovat v koncertních sálech, klubech a všude, kde najdou hladové publikum.

Inspirujte studenty na všech úrovních ke snění o tom, jak jejich hudba může změnit jejich životy a životy druhých. Pomozte jim formulovat své sny a poté je uvést do praxe. Vytvářejte partnerství s podniky, školami a sousedy, kde si studenti mohou vyzkoušet své nápady v reálném světě.

Vytvořte prostředí pro inkubaci - místo, kde lze kultivovat skvělé hudebníky a skvělé nápady. Ať je to různorodé místo, kde rozdíl může rozšířit mysl a rozšířit perspektivy. Udržujte to intimní, takže je zaručena individuální pozornost. Cenu za spolupráci a kreativitu, stejně jako hudební zdatnost. Povzbuzujte každého studenta, aby se zeptal svých vrstevníků - „Jak vám mohu pomoci dosáhnout vašich snů?“

Takto Longy School of Music of Bard College připraví hudebníky, aby Longy School of Music of Bard College svět: poskytnutím vzdělání, které učí studenty, aby byli výjimečnými hudebníky a lidskými bytostmi, a zároveň je vyzvala, aby našli nové způsoby, jak změnit svět prostřednictvím hudby.

To je náš sen. To je naše vize.

Místa

 • Cambridge

  Garden Street,27, 02138, Cambridge

  • Cambridge

   Cambridge, Spojené státy americké

   Otázky