Keystone logo
London School of Design and Marketing (PT)

London School of Design and Marketing (PT)

London School of Design and Marketing (PT)

Úvod

Vítejte v nové éře výuky v Londýně.

Jsme online vzdělávací instituce k dispozici ve 3 jazycích (anglicky, španělsky a portugalsky) se sídlem v Londýně, ale s on-line kurzy přístupnými po celém světě.

Co?

Londýnská škola designu a marketingu - LSDM, je škola specializovaná na design a marketing, která navrhuje změnu učebního paradigmatu prostřednictvím inovativního a kreativního výcviku, který je 100% dostupný v angličtině, španělštině a portugalštině. Zkušenosti s praktickými výsledky poskytujeme prostřednictvím systematické orientace, která kombinuje odborné charakteristiky studentů s pokročilým designem technických dovedností. Jsme odhodláni nabízet jedinečné kurzy akreditované online společností University for Creative Arts prostřednictvím získání nových poznatků přizpůsobených nárokům na trhu práce, které jsou stále náročnější.

Londýnská škola designu a marketingu

Kde se vášně stává profesí

SZO?

Kurzy LSDM byly vyvinuty pro studenty, profesionály a podnikatele, kteří chtějí získat znalosti a technické dovednosti v tvůrčích oblastech designu nebo marketingu, účastnit se nejnovějších technologií a inovací s ohledem na výuku e-learningu. Všechny kurzy jsou k dispozici v angličtině, španělštině a portugalštině.

Naše mise

Londýnská škola designu a marketingu kombinuje vaši kreativitu a technickou rigoróznost s profesionálními zkušenostmi a poskytuje praktické a dynamické 100% online kurzy v oblasti designu a marketingu, které odpovídají požadavkům současného trhu práce. Kurzy vyučované na LSDM se skládají z vysoce specializovaného obsahu s využitím pokročilých programů pro učení a hodnocení.

Vize

Referenční škola na evropské úrovni v on-line vzdělávání v oblasti designu a marketingu.

Hodnoty

Věříme, že kreativita, inovace a rozvoj technických dovedností jsou základem úspěšné kariéry. Na LSDM připravujeme studenty na nejnáročnější výzvy na trhu práce, které kombinují nejen získané poznatky, ale i vášeň pro to, co dělají.

Vlastnosti kampusu

Jak?

E-learningová výuka LSDM se vyznačuje vysoce kvalitním akademickým obsahem, vyvinutým doktorandy a dalšími zdroji, jako jsou videa, infografika, vědecké články, digitální knihovny a další. Všichni studenti jsou sledováni každý týden prostřednictvím centra pro učitele složeného z týmu specializovaných lektorů, kteří zaručují asimilaci obsahu a podporují jejich interaktivitu, zájem a zvědavost. Všechny kurzy LSDM jsou výhradně online a flexibilní, takže studenti mohou navštěvovat lekce kdekoli a kdykoli.

Poznámka: LSDM - London School of Design and Marketing is part of the Talent - Individualuality Through Education , network of Schools with a international vocation with over 20 years experience in the area of education. Má svět pedagogů a zaměstnanců připravených pomoci rozvíjet talent na vysokých školách v Evropě a Latinské Americe.

  Žebříčky

  Akreditace UCA

  Všechny kurzy LSDM jsou akreditovány Univerzitou výtvarných umění (UCA): Bachelor of Marketing - (BA Hons), Bachelor of Design - (BA Hons), Master of Marketing (MA) a Master of Design (MA).

  UCA má téměř 160 let historie a byla v Complete University Guide 2018 vyhlášena nejlepší univerzitou specializující se na výtvarná umění ve Velké Británii.

  V současné době je také v Top 40 žebříčku univerzit ve Spojeném království a 11. v žebříčku moderních univerzit, což je žebříček, který pokrývá 70 institucí. Mezi absolventy této univerzity jsou mezinárodně uznávaní držitelé Oscarů, filmaři, animátoři a módní návrháři.

  Místa

  • London

   9 Devonshire Square, London, EC2M 4YF, London

  Otázky