Keystone logo
London School of Design and Marketing (ES)

London School of Design and Marketing (ES)

London School of Design and Marketing (ES)

Úvod

Vítejte v nové éře výuky v Londýně

MISSION

Londýnská škola designu a marketingu sdružuje svou kreativitu a technickou rigoróznost s praxí a nabízí praktické a dynamické 100% on-line kurzy v oblasti designu a marketingu, které splňují požadavky současného trhu práce. Kurzy, které vyučuje LSDM, se skládají z vysoce specializovaného obsahu prostřednictvím programů pokročilého učení a hodnocení.

VISION

Referenční škola na evropské úrovni s ohledem na online výuku v oblasti designu a marketingu.

HODNOTY

Věříme, že kreativita, inovace a rozvoj technických dovedností jsou hybnou silou úspěšné kariéry. Na LSDM připravujeme studenty na nejnáročnější výzvy na trhu práce, které kombinují nejen získané poznatky, ale i vášeň pro to, co dělají.

Přijímací řízení

Kurzy LSDM byly vyvinuty pro studenty, profesionály a podnikatele, kteří se snaží získat znalosti a technické dovednosti v kreativním umění designu nebo marketingu, s přihlédnutím k nejnovějším technologiím a inovacím s ohledem na E-learning. Všechny kurzy jsou k dispozici v angličtině, španělštině a portugalštině.

Žebříčky

Akreditace UCA

Univerzita pro výtvarná umění (UCA) akredituje všechny kurzy LSDM: bakalář marketingu - (BA Hons), bakalář designu - (BA Hons), magistr marketingu (MA) a magistr designu (MA).

UCA má téměř 160 let historie a byla v Complete University Guide 2018 považována za nejlepší specializovanou univerzitu pro výtvarná umění ve Velké Británii.

V současné době je také v Top 40 britského univerzitního žebříčku a 11. v moderním univerzitním žebříčku, který zahrnuje 70 institucí. Mezi absolventy této univerzity jsou vyhlášeni držitelé Oscarů, filmaři, umělci a módní návrháři.

Místa

  • 9 Devonshire Square, EC2M 4YF, London

Otázky