Keystone logo
London School Of Design And Marketing

London School Of Design And Marketing

London School Of Design And Marketing

Úvod

Vítejte v novém věku výuky v Londýně

Jsme poskytovatelem online vzdělávání se sídlem ve Velké Británii, který je celosvětově dostupný ve 3 různých jazycích.


CO?

London School Of Design And Marketing - LSDM - je specializovaná škola v oblasti designu a marketingu, jejímž cílem je změnit paradigma výuky pomocí inovativního a kreativního vzdělávání, 100% online a dostupného v angličtině, španělštině a portugalštině. Nabízíme studijní zkušenost s praktickými výsledky prostřednictvím systematické orientace, která kombinuje odborné vlastnosti studentů s pokročilým designem technických dovedností. Zavázali jsme se nabízet exkluzivní online kurzy, akreditované Univerzitou pro výtvarná umění, prostřednictvím získávání nových znalostí vhodných pro výzvy stále náročnějšího trhu práce.


London School Of Design And Marketing

Kde se vášeň stává profesí

JAK?

Zkušenosti LSDM s e-learningem se vyznačují vysoce kvalitním akademickým obsahem vyvinutým učiteli doktorského studia spolu s dalšími zdroji, jako jsou videa, infografiky, vědecké články, digitální knihovny a další. Každý student je pod dohledem na týdenní bázi prostřednictvím Tutor Center složeného z týmu specializovaných lektorů, kteří zajišťují asimilaci obsahu podporou interaktivity, zájmu a zvědavosti. Každý kurz LSDM je výhradně online a flexibilní; studenti tak mohou navštěvovat kurzy kdekoli a kdykoli.


Poznámka: LSDM – London School Of Design And Marketing je součástí Talent – Individuality Through Education, mezinárodní sítě škol s více než 20letými zkušenostmi v oblasti výuky. Má celou řadu pedagogů a zaměstnanců připravených pomáhat a rozvíjet talenty na vysokých školách v Evropě a Latinské Americe.


SZO?

Kurzy LSDM byly vyvinuty pro studenty, profesionály a podnikatele, kteří chtějí získat znalosti a technické dovednosti v kreativním umění designu nebo marketingu, s ohledem na nejnovější technologie a inovace týkající se e-learningu. Každý kurz je k dispozici v angličtině, španělštině a portugalštině.

MISE

London School Of Design And Marketing spojuje svou kreativitu a technickou přesnost s pracovními zkušenostmi a přináší vám praktické a dynamické 100% online kurzy designu a marketingu, které splňují současné požadavky trhu práce. Kurzy vyučované LSDM se skládají z vysoce specializovaného obsahu pomocí pokročilých vzdělávacích a evaluačních programů.


VIDĚNÍ

Vedení školy na evropské úrovni v oblasti online výuky v oblasti designu a marketingu.


HODNOTY

Věříme, že kreativita, inovace a rozvoj technických dovedností jsou hnací silou úspěšné kariéry. V LSDM připravujeme studenty na nejnáročnější výzvy na trhu práce, spojuje se v nich nejen nabyté znalosti, ale také vášeň pro to, co dělají.


AKREDITACE UCA

Univerzita pro výtvarná umění (UCA) akredituje kurzy LSDM: bakalářský v marketingu - (BA Hons), bakalářský v designu - (BA Hons), magisterský v marketingu (MA) a magisterský v designu (MA).

UCA má asi 160letou historii a byla považována za specializovanou univerzitu číslo 1 pro kreativní průmysl ve Spojeném království podle Complete University Guide 2018.

V současné době je také v Top 40 žebříčku univerzit ve Spojeném království a na 11. místě v žebříčku moderních univerzit, který zahrnuje 70 institucí. Mezi absolventy této univerzity jsou držitelé Oscarů, celosvětově uznávaní filmaři, baviči a módní návrháři.

Ohlasy studentů

Místa

  • London

    9 Devonshire Square, EC2M 4YF, London

Otázky