Keystone logo
London Academy of Trading

London Academy of Trading

London Academy of Trading

Úvod

London Academy of Trading (LAT), která byla založena v roce 2010, poskytuje školení tisíce osob, které chtějí zlepšit své znalosti o finančních trzích a rozvinout své dovednosti v obchodování. Akademie je akreditována Britskou akreditační radou (BAC), která umožňuje zahraničním studentům studovat na LAT v Londýně o krátkodobých studijních vízech (STSV). V důsledku toho jsme v posledních 12 měsících učil studenty z více než 60 zemí.

Naši studenti sahají od školních a univerzitních žáků až po pracující lidi, majitele společností, podnikatele a dokonce i jednotlivce v důchodu. Někteří se snaží rozvíjet svou kariéru v obchodování, jiní se chtějí naučit znalosti a praktické dovednosti, aby mohli investovat své vlastní peníze na trzích.

Poskytujeme řadu kurzů, od 1-denních akcí až po naše 12-týdenní dvanáctýdenní diplom v aplikovaném finančním obchodování, akreditovaný společností ABE a řízeným společností Ofqual. Naše sada krátkých kurzů je certifikována CPD a umožňuje studentům vytvářet cenné CPD kredity.

Naše pedagogická fakulta se skládá ze zkušených obchodníků a analytiků z hlavních finančních institucí včetně HSBC, Merrill Lynch, Credit Suisse a Bloomberg a všichni studenti mají přímý přístup k našemu týmu obchodních mentorů každý den po deseti hodinách pro poradenství a poradenství a pomáhají jim rozvíjet robustní a strukturované obchodní strategie kombinující teoretické znalosti a praktické dovednosti.

London Academy of Trading","author_url":"","source":""}" />

Jedním z našich hlavních USP je naše extrémní flexibilita. Víme, že mnoho lidí má jiné závazky, takže vám dovolujeme zastavit / zahájit kurz podle potřeby, ale také si můžete zvolit studium buď v našem londýnském obchodním centru, online nebo prostřednictvím naší kombinované možnosti, kombinující online studium s vámi zvoleným číslem dní v areálu.

Akreditace

173554_ABE.png173555_BAC.png173556_CPD.png

Financování

Místa

  • 2nd Floor, University of Law Bloomsbury Campus, 11-13 Ridgmount Street, WC1E 7AQ, London

  • London, Spojené království

Otázky