Keystone logo
LIBF Online  BSc (Hons) Vývoj softwaru
LIBF Online

BSc (Hons) Vývoj softwaru

Online

36 Months

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Oct 2024

GBP 20 805

Dálkové studium

Úvod

Ponořte se do základů digitálních řešení s online kurzem vývoje softwaru BSc (Hons) společnosti LIBF, který je vaší branou k programování. Tento studijní program předává principy softwarového inženýrství, znalost kódovacích jazyků a dovednosti vytvářet a spravovat robustní databáze.

Máte příležitost se specializovat na různé oblasti, jako je umělá inteligence a mobilní software, díky čemuž budete mít kontrolu nad svou kariérou. Ať už je to Laravel, Python nebo Java, tyto programovací jazyky se nejen naučíte, ale také si je osvojíte. Vaše softwarová řešení mohou řídit průmyslová odvětví, transformovat společenské interakce nebo dokonce způsobit revoluci ve světě.
Titul BSc (Hons) Software Development společnosti LIBF, který je poskytován zcela online, vám umožňuje hladce integrovat vaše studium do vašeho životního stylu a postupovat svým vlastním tempem. Připojíte se k celosvětové síti učitelů, studentů, absolventů a odborníků podporovaných specializovaným týmem studijních koučů a kariérních poradců.

Výhody učení s LIBF

Naprosto flexibilní učení Více než 140 let zkušeností Inovativní personalizované učení Odměna za vaše ambice
Přizpůsobte učení vašemu životu, ale studujte strukturovaně, pomocí flexibilního online přístupu s plnou podporou vašich lektorů a tutorů. Učte se na částečný nebo plný úvazek – svým vlastním tempem, plně online, kdekoli. Zvyšte své odborné znalosti o dovednosti budoucnosti. Abychom vám pomohli uspět a pokročit ve vaší kariéře, kombinujeme naši dlouhou historii vzdělávání v oblasti financí, obchodu a bankovnictví s aktuální online vzdělávací platformou. Učte se podle svých vlastních podmínek. Získejte dovednosti, které potřebujete, abyste dosáhli svého plného potenciálu a dosáhli svých ambicí. Získáte podporu a také přístup k pokročilým nástrojům digitálního učení a praktickým zkušenostem z reálného života. Dálkové studium je cenově dostupná, přizpůsobená možnost, která vyhovuje vašemu životnímu stylu. Poplatky za náš online titul jsou rozloženy po délce vámi zvoleného programu, což vám usnadňuje správu vašich financí.

Online tituly

Online výuka – známá také jako distanční nebo virtuální výuka – umožňuje studentům dokončit studium online a zároveň poskytuje flexibilitu, která je v dnešním uspěchaném světě často potřebná. Na LIBF vyučujeme kurzy pomocí interaktivních výukových nástrojů a multimediálních studijních materiálů spolu s živými sezeními s lektory a průběžnou pomocí akademických školitelů. Budete mít plnou flexibilitu studovat kdykoli a kdekoli budete chtít, aniž byste ztratili osobní spojení se svými lektory a spolužáky.

Tři F, které nás odlišují

Svoboda: Online tituly na LIBF vám dávají svobodu studovat podle rozvrhu, který vyhovuje vašim individuálním potřebám. Nabízíme také možnosti částečného úvazku na úrovni bakalářského i postgraduálního studia.

Flexibilita: Naše platební možnosti vám poskytují flexibilitu, kterou potřebujete, abyste měli své finance pod kontrolou. Způsobilí vysokoškolští studenti Spojeného království mohou také získat přístup k vládním studentským půjčkám. Samofinancovaní studenti mají možnost platit v měsíčních splátkách nebo ročně.

Financování: LIBF nabízí řadu stipendií a stipendií na podporu domácích i zahraničních studentů. Financování by totiž nikdy nemělo někomu bránit ve vzdělání.

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky