Keystone logo
LIBF Online Studies MSc v oblasti kybernetické bezpečnosti
LIBF Online Studies

MSc v oblasti kybernetické bezpečnosti

Online United Kingdom

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 9 750 *

Dálkové studium

* rozdělení nákladů je 6 500 GBP / 4 875 GBP ročně

Úvod

Vybavte se dovednostmi k ochraně naší digitální budoucnosti s online titulem MSc Cyber Security společnosti LIBF. Tento kurz poskytuje zásadní odborné znalosti v rychle se rozvíjející oblasti kybernetické bezpečnosti s moduly, které se ponoří hluboko do správy IT, řízení kybernetických rizik a pokročilé matematiky. Kromě teorie prozkoumáte fascinující svět síťové forenzní analýzy a ochrany dat, abyste se připravili na výzvy reálného světa.

Když je čas vstoupit na trh práce, zjistíte, že jste dobře připraveni na řadu vzrušujících rolí pracujících na zajištění bezpečnějšího digitálního prostředí. Připravte se na kariéru tak poutavou a inovativní, jak je životně důležitá. Vaše cesta k tomu, abyste se stali lídrem v oblasti kybernetické bezpečnosti, začíná zde.

Studijní kurz MSc Cyber Security společnosti LIBF je poskytován 100% online, což vám umožní vyvážit vaše učení kolem vašeho bydlení a pokrok podle vašich podmínek. Připojíte se ke globální komunitě zaměstnanců, studentů, absolventů a expertů a zároveň vás bude podporovat specializovaný tým studijních koučů a kariérních odborníků.

Výhody učení s LIBF

Naprosto flexibilní učení

Více než 140 let zkušeností

Inovativní personalizované učení

Odměna za vaše ambice

Přizpůsobte učení vašemu životu, ale studujte strukturovaným způsobem pomocí flexibilního online přístupu s plnou podporou vašich lektorů a tutorů. Učte se na částečný nebo plný úvazek – svým vlastním tempem, plně online, kdekoli.

Upgradujte své odborné znalosti o dovednosti budoucnosti. Abychom vám pomohli uspět a pokročit ve vaší kariéře, kombinujeme naši dlouhou historii vzdělávání v oblasti financí, obchodu a bankovnictví s aktuální online vzdělávací platformou.

Učte se podle vlastních podmínek. Získejte dovednosti, které potřebujete, abyste dosáhli svého plného potenciálu a dosáhli svých ambicí. Získáte podporu a také přístup k pokročilým nástrojům digitálního učení a praktickým zkušenostem z reálného života.

Dálkové studium je cenově dostupná, přizpůsobená možnost, která vyhovuje vašemu životnímu stylu. Poplatky za náš online titul jsou rozloženy po délce vámi zvoleného programu, což vám usnadňuje správu vašich financí.

Online tituly

Online výuka – známá také jako distanční nebo virtuální výuka – umožňuje studentům dokončit studium online a zároveň poskytuje flexibilitu, která je v dnešním uspěchaném světě často potřebná. Na LIBF vyučujeme kurzy pomocí interaktivních výukových nástrojů a multimediálních studijních materiálů spolu s živými sezeními s lektory a průběžnou pomocí akademických školitelů. Budete mít plnou flexibilitu studovat kdykoli a kdekoli budete chtít, aniž byste ztratili osobní spojení se svými lektory a spolužáky.

Tři F, které nás odlišují

  • Svoboda: Online tituly na LIBF vám dávají svobodu studovat podle rozvrhu, který vyhovuje vašim individuálním potřebám. Nabízíme také možnosti částečného úvazku na úrovni bakalářského i postgraduálního studia.
  • Flexibilita: Naše platební možnosti vám poskytují flexibilitu, kterou potřebujete, abyste měli své finance pod kontrolou. Způsobilí vysokoškolští studenti ve Spojeném království mají také přístup k vládním studentským půjčkám. Samofinancovaní studenti mají možnost platit v měsíčních splátkách nebo ročně.
  • Financování: LIBF nabízí řadu stipendií a stipendií na podporu domácích i zahraničních studentů. Financování by totiž nikdy nemělo někomu bránit ve vzdělání.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky