Keystone logo
© BIMM University
LIBF Online Studies

LIBF Online Studies

LIBF Online Studies

Úvod

LIBF je respektovaným jménem v britském školství již více než 140 let. Poskytujeme pregraduální a postgraduální kurzy pro britské a zahraniční studenty na částečný i prezenční úvazek. Jako menší vysokoškolská instituce s odbornou fakultou jsme dokonale připraveni vám pomoci na vaší profesní cestě – pomohli jsme s tím tisícům studentů po celém světě.

Naše kurzy poskytují dovednosti, které potřebujete pro kariéru v oblasti obchodu, managementu, datové vědy a financí se silným důrazem na praktické dovednosti převzaté z reálných situací.

Co je dálkové studium?

Distanční studium umožňuje mezinárodním studentům a studentům se sídlem ve Spojeném království studovat na titul LIBF flexibilně a online. Studium vlastním tempem umožňuje studentům kombinovat studium s plným úvazkem nebo jinými závazky.

Proč studovat na LIBF?

Máme pověst vynikající výuky, která odpovídá praktickým potřebám. Když budete studovat u nás, budete se učit od akademiků, kteří si užili úspěšnou kariéru – od lídrů v oboru, kteří se s vámi podělí o své zkušenosti, aby obohatili vaše učení. A když se připojíte k LIBF, připojíte se ke globální komunitě profesionálů a absolventů. Tato síť vám může pomoci v jakékoli fázi vaší kariéry. LIBF je registrovaný poskytovatel vysokoškolského vzdělávání u Úřadu pro studenty.

Jaká je historie LIBF?

Ještě v roce 1879 neexistovala žádná kvalifikace pro bankovní pracovníky a jen velmi málo příležitostí k pokroku. Malá skupina bankovních profesionálů, spojená potřebou profesionálního uznání jejich dovedností a zkušeností, založila první Institut bankéřů v Anglii a Walesu, který se později stal LIBF.

Dnes LIBF poskytuje studentům po celém světě vše, co potřebují, aby se mohli flexibilně učit online a kdekoli, a je jediným profesionálním orgánem na světě s pravomocemi udělovat tituly. Máme globální komunitu studentů a absolventů ve více než 120 zemích.

Kurzy dálkového studia LIBF

Nabízíme osm kurzů dálkového studia – čtyři na bakalářské úrovni, tři magisterské a MBA. Poplatky jsou rozděleny podle vámi zvolené doby studia a jsou v součtu stejné, ať studujete prezenční nebo kombinovanou.

Vysokoškolské kurzy

 • BSc (Hons) Business Management (celkové náklady 20 850 GBP nebo 6 935 GBP ročně na plný úvazek)
 • BSc (Hons) Computer Science (celkové náklady 20 850 GBP nebo 6 935 GBP ročně na plný úvazek)
 • BSc (Hons) Data Science (celkové náklady 20 850 GBP nebo 6 935 GBP ročně na plný úvazek)
 • BSc (Hons) International Management (celkové náklady 20 850 GBP nebo 6 935 GBP ročně na plný úvazek)

Postgraduální kurzy

 • MSc Umělá inteligence (celková cena 9 750 GBP)
 • MSc Data Science (celková cena 9 750 GBP)
 • MSc Management (celkové náklady 9 750 GBP)
 • MBA (celkové náklady 10 250 GBP)

Délka kurzů

Studenti mohou absolvovat naše kurzy dálkového studia na plný nebo částečný úvazek.

Zatímco doba studia pro bakalářský titul je tři roky, existují dvě flexibilní možnosti na částečný úvazek trvající čtyři nebo šest let. Obdobně je doba prezenčního studia u našeho magisterského a MBA postgraduálního studia 12 měsíců, ale můžete je absolvovat i na částečný úvazek nad 18 měsíců nebo dva roky.

Kariérní vyhlídky

Naše kurzy vybavují naše studenty širokým souborem dovedností, které potřebují pro kariéru v podnikání a technologiích. Mnoho našich studentů pokračuje v stážích nebo se připojí k jedné z „velkých čtyř“ účetních a poradenských firem (PwC, KPMG, EY a Deloitte). Zralí studenti zjišťují, že jejich nové dovednosti a kvalifikace otevírají nové kariérní příležitosti nebo jim umožňují posunout vlastní podnikání na další úroveň.

Služby pro studenty a absolventy

Na LIBF věříme v poskytování trvalé podpory našim studentům. Ještě než se k nám připojíte, naši pracovníci podpory vám budou k dispozici, aby vám pomohli s vaší přihláškou, registrací a dalšími administrativními procesy. Pokud potřebujete poradit s řízením studia a přípravou na zkoušky, můžete se kdykoli obrátit na svého osobního studijního poradce. A náš tým Kariéra a zaměstnatelnost bude studentům i nadále radit až tři roky po ukončení studia.

Stipendia a financování

Nabízíme několik stipendií a plánů stipendií, které našim studentům pomohou snít ve velkém a dosáhnout jejich cílů. Můžete mít nárok na jedno z našich pregraduálních nebo postgraduálních stipendií, bez ohledu na to, zda jste britský nebo mezinárodní student.

Vysokoškolští studenti UK

Za celý program dostanete celkem 2 850 £, což znamená 950 £ každý akademický rok (3 roky). Částka bude poměrně upravena v případě, že se rozhodnete pro studium na částečný úvazek.

Britští postgraduální studenti

Dostanete celkem 1 000 £ za celý program, bez ohledu na to, zda studujete prezenční nebo kombinovanou.

Máme také stipendijní plán pro pracující profesionály. Pokud splníte všechna přijímací kritéria, získáte stipendium 1 000 £.

Mezinárodní studenti

Pokud nejste studentem UK, získáte 35% slevu na školném.

Máte nějaké dotazy ohledně stipendijních plánů LIBF? Další podrobnosti naleznete na naší stránce o stipendiu a neváhejte a zašlete svůj prospekt , abyste získali další informace o programu a stipendiu.

Místa

 • London

  Monument Street,36, EC3R 8LJ, London

  Otázky