Keystone logo
Liberty University

Liberty University

Liberty University

Úvod

Kdo jsme

V roce 1971 snil reverend Jerry Falwell o světových změnách. Představoval si generaci profesionálů ve všech oborech, kteří milovali Boha, sloužili druhým a byli nejlepší v tom, čemu se říká. Viděl univerzitu na hoře, kde by se toto školení mohlo stát - a začal ji stavět. O necelých 50 let je Liberty University akreditovanou institucí evangelického svobodného umění se 17 vysokými školami a školami, více než 100 000 studenty a 600 studijních programů od osvědčení po doktorskou úroveň. Přes 400 těchto programů je studentům po celém světě k dispozici prostřednictvím našich online programů.

Liberty University školí piloty, poradce, generální ředitele, zdravotní sestry, učitele, umělce, personál činný v trestním řízení, pastory - profesionály téměř ve všech oborech, kteří milují Boha, slouží ostatním ve svých komunitách a jsou nejlepší v tom, čemu se říká . Liberty University trénuje šampióny pro Krista.

Dopad na svět

Jedinečný přístup Liberty ke vzdělávání, který zdůrazňuje správnou rovnováhu mezi akademickou teorií, výzkumem a praktickým výcvikem, znamená, že můžete být připraveni nejen uspět ve své profesi výběru, ale také se přizpůsobit a prosperovat na neustále se měnícím trhu.

Na Liberty University budete připraveni dělat svou práci eticky a dokonale. Získejte kritické myšlení, výzkum, analýzu dat a komunikační dovednosti, které potřebujete, abyste se stali nezbytným přispěvatelem ve svém oboru a druh vůdce, který inspiruje ostatní.

Tvrdá práce, odvaha a integrita definují naši víru, takže nejen vybavujeme studenty titulem - školíme šampiony pro Krista, kteří ovlivňují svět.

Online programy - rozšíření naší mise a našeho kampusu

To, co začalo jako vize prosperující univerzity ve Virginii, se nyní rozšířilo po celém světě. Online vzdělávací programy rostly v popularitě, ale Liberty University připravuje cestu v distančním vzdělávání od poloviny 80. let . Náš online program začal v roce 1985 jako Liberty University School of Lifelong Learning, protože jsme zjistili, že prostřednictvím distančního vzdělávání bylo mnoho studentů schopno pracovat, když chodily do školy poprvé.

Naše programy distančního vzdělávání začaly jako korespondční kurzy. Liberty posílala studentům pásky VHS nabité obsahem kurzu a studenti posílali zpět úkoly a testy pod dohledem proktora. Rozmach internetu koncem 90. a začátkem roku 2000 umožnil Liberty nabízet křesťanské vysokoškolské studijní programy výhradně online.

Dnes mají studenti přístup k obsahu svých kurzů v online tabuli Blackboard. Testy a úkoly, které kdysi musely být zaslány zpět do kampusu ve Virginii, jsou nyní odesílány online od studentů z celého světa. Nejmodernější digitální zdroje společnosti Liberty umožňují studentům propojit se spolužáky a získat přístup k nejlepším akademickým zdrojům, včetně více než 750 000 elektronických knih, časopisů a recenzovaných článků. Studenti mají také přístup do Online Writing Center a různých online studentských komunit.

Jste vždy vítáni, abyste přišli a prozkoumali kampus Liberty v Lynchburgu, Va. Intenzivy na akademické půdě, Návrat domů a Zahájení jsou úžasné akce, na kterých se můžete jako online student zúčastnit a které vám nabízejí možnosti, jak se spojit se svou školou. Ale i když ne, víte, že nejdůležitější věcí, kterou zde stavíme, jsou změněné životy - v Liberty budete mít prospěch z více než 30 let učení, růstu, přizpůsobení a inovací pro studenty na dálku a více než deset let. zkoumání potřeb online studenta. Můžete si být jisti, že jsme si našli čas, abychom zjistili, co je pro vás důležité.

Dostupnost, dostupnost

Při výběru tolika online vysokých škol a univerzit může být obtížné najít online program, který by byl flexibilní a cenově dostupný. Online programy Liberty University vám mohou nabídnout obojí!

Naše online programy se zařadily mezi pět nejlepších z více než 2 100 online vysokých škol a univerzit, pokud jde o kvalitu, dostupnost a dostupnost na webu BestColleges.com.

Od roku 1985 jsme průkopníkem distančního vzdělávání a nabízíme jedinečný a ověřený přístup k online vzdělávání.

Akademická kvalita

Online program Liberty University se neustále usiluje o nové vzdělávací pokroky a zvýšení dostupnosti titulů. Chceme, abyste byli schopni vykonávat titul, který nejlépe vyhovuje vašim vášním a profesním cílům.

Liberty University nabízí:

 • Více než 250 dostupných online studijních programů z čeho vybírat.
 • Stejné standardy kvality jako naše rezidenční programy.
 • Průběžně aktualizovaný obsah kurzu navržený tak, aby odrážel současné průmyslové postupy.
 • Fakulta složená z vůdců z každého oboru, kteří do třídy přinášejí zkušenosti ze skutečného světa.

Přístupnost

Chápeme, že zapojení určitého stupně do vašeho rušného života může být náročné. Z tohoto důvodu vám dáváme možnost přizpůsobit si plán dokončení studia na Liberty University aby co nejlépe vyhovoval vašemu rozvrhu.

Pro splnění vašich osobních a vzdělávacích potřeb:

 • Většina našich online titulů je nabízena ve 100% online formátu.
 • Online studijní programy jsou nabízeny v osmtýdenním dílčím termínu s osmi termíny zahájení ročně.
 • Většina online studijních programů Liberty nabízí flexibilitu k dokončení úkolů kdykoli během dne bez nutnosti přihlašovacích časů pro většinu programů.
 • Liberty University nevyžaduje standardizované výsledky testů ani úplné přepisy středních škol pro přijetí do vysokoškolských programů.

Dostupnost

Liberty University chce nejen poskytnout kvalitní vzdělání, ale také nabídnout školné za dostupnou cenu. Chápeme, že hledání způsobů, jak zaplatit za vaše vzdělání, může být obtížné. Z tohoto důvodu jsme pracovali na zajištění toho, aby výuka zůstala za rozumnou cenu a zároveň poskytovala pokročilé, akreditované a vynikající vzdělání.

Přihlaste se ještě dnes a začněte svou cestu na nejvyšší křesťanské univerzitě online!

Připojte se k misi Liberty University a podívejte se na hodnotu křesťanského vzdělání pro sebe. Začněte na cestě k dalšímu vzdělávání prostřednictvím jednoho z online vysokoškolských studijních programů Liberty University . Liberty je ve všech ohledech prvotřídní institucí vyššího vzdělávání, která se věnuje přípravě na úspěch ve všech aspektech života.

Hodnocení a ceny

# 1 Nejlepší online vysoká škola v Americe
Zlatá úroveň - škola rozlišování
Nejlepší online univerzita ve Virginii
Nejlepší online křesťanská vysoká škola v národě

Místa

 • Lynchburg

  University Boulevard,1971, 24515, Lynchburg

Otázky