Keystone logo
Lebanese American University Online

Lebanese American University Online

Lebanese American University Online

Úvod

Online tituly z Libanonské americké univerzity

Rozvíjejte svou kariéru s online titulem z Libanonské americké univerzity. Naše inovativní programy poskytují vzdělání, které potřebujete, abyste vynikli ve zvoleném postupu a otevřeli dveře neomezeným příležitostem.

S odhodláním vytvořit globálně rozmanitou a kulturně bohatou vzdělávací komunitu, která poskytuje přístupné vysokoškolské vzdělání bez ohledu na umístění studenta nebo socioekonomické zázemí, je LAU místem, kde můžete dosáhnout svého potenciálu. Jako student Libanonsko-americké univerzity můžete zažít akademickou dokonalost a moderní učební plán s globální perspektivou.

Libanonsko-americká univerzita funguje na základě charty rady regentů University of the State of New York a je akreditována New England Commission of Higher Education (NECHE) . Jejich 100% online programy byly schváleny správní radou ministerstva školství státu New York, což znamená, že osnovy kurzu splňují akademická kritéria jiných amerických univerzit.

Prozkoumejte naše programy

Zrychlené online programy zaměřené na kariéru

Online Global MBA (Master of Business Administration)

Online Global MBA na Libanonské americké univerzitě nabízí pracujícím profesionálům i čerstvým absolventům flexibilitu dokončit pokročilý titul a zároveň splnit pracovní a životní požadavky. Dokončíte svůj program MBA online s kolegy z celého světa a budete připraveni na požadavky a výzvy moderního obchodního vedení.

Online MBA v Business Analytics

Libanonsko-americká univerzita, která se umístila na 1. místě v Libanonu pro obchod a management1, vám pomáhá překlenout propast mezi analytikou a obchodní administrativou a připravit se na role business analytiky na vyžádání. Online MBA v Business Analytics vás vybaví nezbytnými technickými dovednostmi a znalostmi, abyste mohli pokročit ve své kariéře a získat důležité strategické dovednosti, dovednosti pro řešení problémů a rozhodování v dnešním světě. Nejsou vyžadovány žádné předchozí analytické zkušenosti.

Online MS aplikovaná umělá inteligence

Online magisterský titul v oboru aplikovaná umělá inteligence poskytuje odborné znalosti, které potřebujete k aplikaci, hodnocení a přispění k rozvoji technik umělé inteligence. Program lze dokončit za pouhé dva roky a pro přijetí nejsou vyžadovány žádné předchozí zkušenosti s AI. Jako student se budete učit online od fakulty se skutečnými zkušenostmi s umělou inteligencí ve virtuální učebně navržené tak, aby vyhovovala vašemu osobnímu rozvrhu.

Online MS v informatice

Flexibilní online MS v informatice poskytuje špičkové sady dovedností, které potřebujete k úspěchu v rychle rostoucí oblasti technologií na Středním východě i mimo něj. Získáte pokročilé porozumění tématům, jako je analýza dat, umělá inteligence a strojové učení, a to, co se naučíte, uplatníte v řadě globálních souvislostí.

Online MS International Construction Management

Rozvíjejte pokročilé znalosti řízení stavebního průmyslu, které potřebujete k úspěchu na rostoucím globálním stavebním trhu. Na rozdíl od jiných programů stavebního řízení je tento titul mezinárodně zaměřen. Máme jedinečnou geografickou a kulturní pozici, abychom mohli nabídnout komplexní program , který se zaměřuje na expandující globální stavební trh.

Online certifikát kybernetické bezpečnosti

Tento certifikát je navržen tak, aby poskytoval rozšířené školení pro IT profesionály, kombinující základní koncepty a principy s vystavením novým technologiím a řešením. Získáte praktické znalosti o klíčových otázkách týkajících se základní kryptografie, síťové bezpečnosti a počítačové forenzní analýzy.

Online certifikát umělé inteligence a datové vědy

Získejte specializované znalosti v oblasti umělé inteligence a datové vědy za pouhých šest měsíců. Devět kreditů získaných prostřednictvím certifikačního programu lze uplatnit na univerzitní online program MS in Computer Science. Prozkoumáte podrobný učební plán vyučovaný zkušenými a různorodými fakultami a sítí se studenty v magisterském programu.

Rychlá fakta

  • #2 v Libanonu 1
  • 100% online tituly
  • 46 000 absolventů po celém světě

Proč Libanonská americká univerzita?

Umožňujeme našim studentům najít cestu k úspěchu prostřednictvím závazku k akademické dokonalosti. Naše vynikající fakulta a různorodá studentská populace vytvářejí konkurenční a pečující komunitu, která pokrývá celý svět.

Globálně rozmanitá komunita

Jsme odhodláni vytvářet rozmanitou a kulturně bohatou komunitu, která poskytuje dostupné vzdělání pro všechny.

Moderní kurikulum

Díky moderním výukovým metodám a průmyslově informovaným studijním zkušenostem získáte znalosti a dovednosti, které potřebujete k postupu ve své kariéře.

Významná fakulta

Naše fakulta vyniká ve výuce, výzkumu a komunitních službách, přináší cenné odborné znalosti a relevantní zkušenosti do online učebny a poskytuje individuální podporu.

Kariérní příprava

Doporučujeme vám, abyste našli svou vášeň a přijali podnikatelského ducha LAU. Absolventi LAU jsou vysoce zaměstnatelní, přičemž 82 % absolventů najde zaměstnání do jednoho roku po ukončení studia.

Zjistěte o nás více

Flexibilní online vzdělávání

Připojte se k naší podpůrné akademické komunitě, spojte se se svými instruktory a propojte se se studenty z celého světa. Naše online programy poskytují stejnou akademickou kvalitu jako nabídky na akademické půdě s flexibilitou, kterou potřebujete k úspěchu.

Být srdcem všeho

Prameny

1 World University Rankings 2023. Times Higher Education. href="https://www.timeshighereducation.com/world-university-rankings/2023/world-ranking

Místa

  • Lebanon, Libanon

  • New York, Spojené státy americké

Otázky