Keystone logo
Lebanese American University Online

Lebanese American University Online

Lebanese American University Online

Úvod

Online tituly z Libanonské americké univerzity

Pokročte svou kariéru online titulem z Libanonské americké univerzity. Naše inovativní programy poskytují vzdělání, které potřebujete, abyste vynikali ve zvoleném postupu a otevírají dveře neomezeným příležitostem.

Se závazkem vytvořit globálně rozmanitou a kulturně bohatou vzdělávací komunitu, která poskytuje přístupné vysokoškolské vzdělání bez ohledu na umístění studenta nebo socioekonomické zázemí, LAU je místo, kde můžete dosáhnout svého potenciálu. Jako student libanonské americké univerzity, můžete zažít akademickou dokonalost a moderní osnovy s globální perspektivou.

Libanonská americká univerzita působí na základě listiny rady vladařů University of the State of New York a je akreditována New England Commission of Higher Education (NECHE). Jejich 100% online programy získaly souhlas rady od New York State Education Department, což znamená, že kurikulum kurzu splňuje akademická kritéria jiných amerických univerzit.

Prozkoumejte naše programy

Zrychlené, Kariérně zaměřené online programy

MBA v globální obchodní administrativě on-line

MBA v Global Business Administration (online) na libanonské americké univerzitě nabízí pracujícím profesionálům i čerstVÝM absolventům flexibilitu pro dokončení pokročilého studia při splnění pracovních a životních požadavků. Dokončíte svůj program MBA online s kolegy z celého světa a absolventem připraveným na požadavky a výzvy moderního obchodního vedení.

Online MBA v Business Analytics

Hodnoceno #1 v Libanonu pro podnikání a management1, Libanonská americká univerzita vám pomůže překlenout propast mezi analytikou a obchodní správou a připravit se na obchodní analytické role v poptávce. Online MBA v Business Analytics vás vybaví potřebnými technickými dovednostmi a znalostmi pro rozvoj vaší kariéry a získání životně důležitých strategických, řešení problémů, a rozhodovací dovednosti v dnešním světě. Nevyžadují se žádné předchozí analytické zkušenosti.

Online MS aplikovaná umělá inteligence

Online magisterský titul v aplikované umělé inteligenci poskytuje odborné znalosti, které potřebujete k uplatnění, vyhodnotit, a přispívat k rozvoji technik umělé inteligence. Program lze dokončit za pouhé dva roky a pro přijetí nejsou vyžadovány žádné předchozí technologické zkušenosti s umělou inteligencí. Jako student, učíte se online od fakulty se skutečnými zkušenostmi s technologií AI ve virtuální učebně navržené tak, aby vyhovovala vašemu osobnímu rozvrhu.

Online MS v informatice

Flexibilní online MS in Computer Science přináší špičkové sady dovedností, které potřebujete k úspěchu v rychle rostoucí technologické oblasti na Středním východě i mimo něj. Získáte pokročilé porozumění tématům, jako je analýza dat, umělá inteligence, a strojové učení, a aplikujete to, co se naučíte, v řadě globálních kontextů.

Online MS International Construction Management

Rozvíjejte pokročilé znalosti správy stavebního průmyslu, které potřebujete k úspěchu na rostoucím globálním stavebním trhu. Na rozdíl od jiných programů řízení stavby, tento stupeň je mezinárodně zaměřen. Jsme jedinečně umístěni geograficky a kulturně, abychom nabídli komplexní program zaměřený na rozšiřující se globální stavební trh.

Online certifikát kybernetické bezpečnosti

Tento certifikát je navržen tak, aby poskytoval rozšířené školení pro IT profesionály, kombinující základní koncepty a principy s expozicí novým technologiím a řešením. Získáte praktické znalosti o klíčových otázkách týkajících se základní kryptografie, síťové bezpečnosti a počítačové forenzní techniky.

Online certifikát umělé inteligence a datové vědy

Získat odborné znalosti v oblasti umělé inteligence a datové vědy za pouhých šest měsíců. Devět kreditů získaných prostřednictvím certifikačního programu lze použít na univerzitní online program MS in Computer Science. Prozkoumáte podrobné osnovy vyučované zkušenými a různorodými fakultami a sítí se studenty v magisterském programu.

Rychlá fakta

 • #2. místě v Libanon1
 • 100% online tituly
 • 46 000 absolventů po celém světě

Proč libanonská americká univerzita?

Zmocňujeme naše studenty, aby našli cestu k úspěchu prostřednictvím závazku k akademické dokonalosti. Naše významná fakulta a různorodá populace studentů vytvářejí konkurenceschopnou a starostlivou komunitu, která se rozprostírá po celém světě.

Globálně různorodá komunita

Zavázali jsme se vytvořit různorodou a kulturně bohatou komunitu, která poskytuje přístupné vzdělání všem.

Moderní kurikulum

Prostřednictvím moderních výukových metod a průmyslově informovaných vzdělávacích zkušeností, promujete znalostmi a dovednostmi, které potřebujete k postupu ve své kariéře.

Významná fakulta

Naše fakulta vyniká ve výuce, výzkum, a veřejně prospěšné práce, přináší cenné odborné znalosti v oboru a relevantní zkušenosti do online učebny a poskytuje individuální podporu.

Kariérní příprava

Doporučujeme vám najít svou vášeň a přijmout podnikatelského ducha LAU. Absolventi LAU jsou vysoce zaměstnatelní, s 82% absolventů, kteří hledají zaměstnání do jednoho roku od ukončení studia.

Dozvědět se více o nás

Flexibilní online učení

Připojte se k naší podpůrné akademické komunitě, spojte se se svými instruktory, a síť se studenty z celého světa. Naše online programy poskytují stejnou akademickou kvalitu jako nabídky na akademické půdě s flexibilitou, kterou potřebujete pro úspěch.

Buďte srdcem všeho

Zdroje

1Světové žebříčky univerzit 2023. Times Higher Education. href=" https://www.timeshighereducation.com/world-university-rankings/2023/world-ranking

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

 • Lebanon

  Lebanon, Libanon

  • New York

   New York, Spojené státy americké

   Otázky