Keystone logo
Lebanese American University Online

Lebanese American University Online

Lebanese American University Online

Úvod

Online tituly z libanonské americké univerzity

Rozvíjejte svou kariéru s online titulem z Libanonské americké univerzity (LAU). Naše inovativní programy poskytují vzdělání, které potřebujete, abyste vynikali ve zvolené kariéře a otevírali dveře neomezeným příležitostem.
S odhodláním vytvořit globálně rozmanitou a kulturně bohatou vzdělávací komunitu, která poskytuje přístupné vysokoškolské vzdělání bez ohledu na umístění studenta nebo socioekonomické zázemí, je LAU místem, kde můžete dosáhnout svého potenciálu. Jako 100% online student můžete zažít akademickou dokonalost a moderní učební plán s rozmanitou globální perspektivou.
Libanonsko-americká univerzita funguje na základě charty rady regentů University of the State of New York a je akreditována Komisí pro vysokoškolské vzdělávání v Nové Anglii (NECHE). Jejich 100% online programy byly schváleny správní radou ministerstva školství státu New York, což znamená, že osnovy kurzu splňují akademická kritéria jiných amerických univerzit.

Prozkoumejte naše programy

Zrychlené online programy zaměřené na kariéru

MBA v Global Business Administration online

Připravte se na úspěch jako efektivní a etický obchodní lídr v kariéře po celém světě. Online MBA spojuje současné přístupy k výuce, jedinečné studijní zkušenosti a různé volitelné možnosti, které poskytují inovativní, špičkové obchodní vzdělávání. Většina studentů dokončí studium za dva roky, ale je k dispozici možnost zrychleného studia, kde můžete zdvojnásobit kurzy a absolvovat za 12–14 měsíců.
Online MBA v Business Analytics
Překleňte propast mezi analytikou a obchodní administrativou a připravte se na role obchodní analýzy na vyžádání. Online MBA v Business Analytics vás vybaví nezbytnými technickými dovednostmi a znalostmi, abyste mohli pokročit ve své kariéře a získat důležité strategické dovednosti, dovednosti pro řešení problémů a rozhodování v dnešním světě. Nejsou vyžadovány žádné předchozí analytické zkušenosti. K dispozici je možnost zrychleného studia, kde můžete zdvojnásobit počet kurzů a absolvovat za pouhých 12–14 měsíců.

Online MBA v managementu zdravotnictví

Online titul MBA v oboru Healthcare Management zkoumá statistiky, data a podnikání v neustále se měnící oblasti zdravotnictví. Kromě toho tento titul poskytuje rozmanité online volitelné možnosti, které vám umožní prozkoumat vámi vybranou oblast studia a zároveň získat výjimečné manažerské dovednosti, které můžete okamžitě uplatnit ve své kariéře. Dokončete svůj titul za dva roky a staňte se globálním lídrem v řízení zdravotní péče.
Online MS aplikovaná umělá inteligence
Získejte odborné znalosti, které potřebujete k aplikaci, hodnocení a přispění k rozvoji technik umělé inteligence. Program lze dokončit za pouhé dva roky a pro přijetí nejsou vyžadovány žádné předchozí zkušenosti s AI. Jako student se budete učit online od fakulty se skutečnými zkušenostmi s umělou inteligencí ve virtuální učebně navržené tak, aby vyhovovala vašemu rozvrhu.

Online MS v informatice

Rozvíjejte špičkové sady dovedností, které potřebujete k úspěchu v rychle rostoucí technologické oblasti na Středním východě i mimo něj. Získáte pokročilé porozumění tématům, jako je analýza dat, umělá inteligence a strojové učení, a to, co se naučíte, uplatníte v řadě globálních kontextů.
Online MS International Construction Management
Rozvíjejte pokročilé znalosti řízení stavebního průmyslu, které potřebujete k úspěchu na rostoucím globálním stavebním trhu. Na rozdíl od jiných programů stavebního řízení je tento titul mezinárodně zaměřen. Máme jedinečnou geografickou a kulturní pozici, abychom mohli nabídnout komplexní program, který se zaměřuje na expandující globální stavební trh.

Online certifikát kybernetické bezpečnosti

Tento certifikát je navržen tak, aby poskytoval rozšířené školení pro IT profesionály, kombinující základní koncepty a principy s expozicí novým technologiím a řešením. Získáte praktické znalosti o klíčových otázkách týkajících se základní kryptografie, síťové bezpečnosti a počítačové forenzní analýzy.

Online certifikát umělé inteligence a datové vědy

Získejte specializované znalosti v oblasti umělé inteligence a datové vědy za pouhých šest měsíců. Devět kreditů získaných prostřednictvím certifikačního programu lze uplatnit na univerzitní online program MS in Computer Science. Prozkoumáte podrobný učební plán vyučovaný zkušenými a různorodými fakultami a sítí se studenty v magisterském programu.

Rychlá fakta

 • V žebříčku THE World University Rankings za rok 2024 se umístila na prvním místě na univerzitě v Libanonu
 • Číslo 1 pro mezinárodní výhled v Libanonu podle žebříčku THE World University Rankings pro rok 2023
 • #22 v arabském světě podle hodnocení QS University v arabském regionu pro rok 2023
 • #2 pro zaměstnatelnost absolventů v Libanonu podle QS Graduate Employability Rankings 2022
 • 100% online titulů
 • 46 000 absolventů po celém světě

Proč Libanonská americká univerzita?

Svým studentům dáváme sílu najít cestu k úspěchu prostřednictvím závazku k akademické dokonalosti. Naše význačná fakulta a různorodá studentská populace vytvářejí konkurenceschopnou a pečující komunitu, která se rozprostírá po celém světě.

 • Globálně rozmanitá komunitaZavázali jsme se k vytvoření rozmanité a kulturně bohaté komunity, která poskytuje přístupné vzdělání pro všechny.
 • Moderní učební plánDíky moderním metodám výuky a zkušenostem z učení s průmyslovým odvětvím budete absolvovat znalosti a dovednosti, které potřebujete pro postup ve své kariéře.
 • Významná fakultaNaše fakulta vyniká ve výuce, výzkumu a komunitních službách, přináší cenné odborné znalosti a relevantní zkušenosti do online učebny a poskytuje individuální podporu.
 • Příprava kariéryDoporučujeme vám najít vaši vášeň a přijmout podnikatelského ducha LAU. Absolventi LAU jsou vysoce zaměstnatelní, přičemž 82% absolventů najde zaměstnání do jednoho roku od ukončení studia.Zjistěte více o nás
 • Flexibilní online učeníPřipojte se k naší podpůrné akademické komunitě, spojte se s vašimi instruktory a vytvářejte sítě se studenty z celého světa. Naše online programy poskytují stejnou akademickou kvalitu jako nabídky na akademické půdě s flexibilitou, kterou potřebujete pro úspěch.

Být srdcem všeho.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

 • Lebanon

  Lebanon, Libanon

  • New York

   New York, Spojené státy americké

   Otázky