Keystone logo
Lancashire Law School - University of Central Lancashire

Lancashire Law School - University of Central Lancashire

Lancashire Law School - University of Central Lancashire

Úvod

Lancashire právní škola Je hrdý na svou národní a mezinárodní reputaci, nabízející celou řadu kurzů práva a kriminologie na úrovni vysokoškolských i postgraduálních. Naši vysoce kvalifikovaní pracovníci zahrnují mezinárodně uznávaných odborníků z oblasti výzkumu, oceněné učitele a právníky s rozsáhlými praktickými zkušenostmi. Jsme hrdí na to, abychom poskytli živé, stimulující a přátelské prostředí, ve kterém bychom mohli studovat. Zaměstnatelnost je jádrem všeho, co děláme, a škola má vynikající pověst v profesích, podnikání a průmyslu pro působivou kvalitu svých absolventů, kteří na pracovišti přinášejí akademický rád, profesionalitu a komerční povědomí.

O ŠKOLĚ

Během posledních 40 let získala Lancashire Law School vynikající mezinárodní reputaci pro poskytování absolventů, kteří vstupují do profesionálního světa se schopnostmi, které zaměstnavatelé hledají. Výukové kurzy jsou malé a osobní, vibrující a intelektuálně stimulující, stejně jako praktické. Naším cílem je poskytnout vám vynikající studentský zážitek, abyste mohli dosáhnout co nejlépe svého potenciálu a absolventa dobře vybaveného, ​​aby se dosáhl v profesionálním světě vašeho výběru.

Škola nabízí kompletní portfolio vysokoškolských a postgraduálních kurzů, a to jak v právu, tak v kriminologii. Naše kurzy vysokoškolského práva jsou všechny validovány právními profesemi jako kvalifikující právnické stupně, které umožňují studentům vykonávat odbornou stránku školení buď jako advokát nebo advokát. Naše kriminologické kurzy poskytují studentům možnost kritizovat trestní právo a systém trestní justice ze sociálního, ekonomického a kulturního hlediska a usilovat o kariéru v rámci širších veřejných a komunitních služeb. Škola nabízí také širokou škálu možností dalšího profesního rozvoje, z nichž mnohé jsou přizpůsobeny individuálním potřebám zúčastněných stran.

Škola má za cíl:

  • Být vedoucím odvětvím v poskytování právního a kriminologického vzdělávání
  • Udržovat vzdělávací komunitu založenou na inovacích a excelence a zavázat se k maximalizaci silných stránek a dosažení
  • Udržovat výzkumnou komunitu, která má dopad na právo, trestní soudnictví a politiku
  • Zajistit co nejširší přístup ke vzdělání pro všechny s možností a odhodláním uspět
  • Zakládat přenositelné dovednosti v celém kurikula tak, aby se maximalizovala zaměstnatelnost studentů

VÝZKUM

Jako právní škola doplňujeme náš závazek k akademickému a odbornému právnímu vzdělávání s vysokou kvalitou výzkumné činnosti. Výzkumní pracovníci vstoupili a dosáhli vynikajících výsledků ve všech národních výzkumných cvičeních od 90. let a naše výzkumné stipendium nadále ovlivňuje rozhodování soudů, vývoj politik a právní reformy ve Velké Británii, Evropě a širší mezinárodní scéně. Odbornost našich zaměstnanců informuje nejen naše bakalářské programy, ale i naše postgraduální studium a výzkumné postgraduální tituly.

Místa

  • Lancashire

    Lancashire Law School, University of Central Lancashire, PR1 2HE, Lancashire

Otázky