Keystone logo
Kogod School of Business Online MBA
Kogod School of Business Online

MBA

Online USA

12 Months

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

01 Apr 2025

USD 2 000 / per semester

Dálkové studium

Úvod

Náš online MBA je určen pro profesionály ve střední kariéře, kteří se chtějí naučit strategické manažerské a komunikační dovednosti, aby mohli postoupit do vedoucích rolí. Učební plán se zaměřuje na základní obchodní praktiky a využívá naši polohu tím, že vám dává příležitost vytvořit nová spojení v hlavním městě naší země během osobních ponoření.

Proč MBA na Kogod?

Naučte se vést v moderním podnikání:

Online program Master of Business Administration (MBA) poskytovaný Kogod School of Business American University je určen pro profesionály střední kariéry, kteří se chtějí naučit strategické manažerské a komunikační dovednosti, které jim pomohou postoupit do vedoucích rolí.

Kogod School of Business zaujímá inkluzivní a pokrokový přístup k obchodnímu vzdělávání, upřednostňuje rozmanitost a uznává, že rozvoj 21. století vyžaduje globální perspektivu. Učební plán se zaměřuje na základní obchodní praktiky a využívá umístění Kogod ve Washingtonu, DC tím, že umožňuje studentům vytvářet nová spojení v hlavním městě naší země během osobního ponoření.

Kurikulum na rozhraní podnikání a politiky:

Online program MBA připravuje studenty, aby uplatňovali dovednosti v oblasti vedení a finanční analýzy, aby pomohli podnikům efektivněji fungovat v celé řadě průmyslových odvětví. Učební plán obsahuje osobní ponoření, během kterého se studenti učí od předních odborníků z hlavních obchodních měst po celém světě, a příležitost vybrat si volitelné předměty, které přizpůsobí učení směrem k profesním cílům.

Osobní ponoření:

Učební plán zahrnuje dvě osobní ponoření, která studentům umožňují řešit obchodní výzvy se skutečnými společnostmi. Každý rok se alespoň jedno z těchto zasedání koná ve Washingtonu, DC. Studenti spolupracují s vrstevníky na skupinových projektech, propojují se s odborníky z DC a učiteli a prozkoumávají hlavní město země. Immersions se také konají v Airlie Conference Center ve Warrentonu, VA, kde Americká univerzita získala certifikaci Státní rady pro vysokoškolské vzdělávání ve Virginii, aby poskytovala výuku, a v mezinárodních městech, jako je Peking, Madrid a Brusel, která studentům poskytují nové pohledy na to, jak různé kultury vedou podnikání.

  • ŽÁDNÝ GRE OR GMAT není vyžadován
  • 15 měsíců na dokončení
  • Automaticky předloženo stipendiu až do výše 30 000 $
  • AKREDITOVÁNO AACSB

Přijímací řízení

O Škole

Otázky