Keystone logo
Kogod School of Business Online

Kogod School of Business Online

Kogod School of Business Online

Úvod

Ve společnosti Kogod jsme přesvědčeni, že podnikání je silou pro smysluplnou změnu, protože jsme ve společnosti Kogod, která má jedinečnou pozici, aby se dařilo v propojení obchodu, vlády a společnosti. Americká univerzita je uznávána pro svůj silný závazek k veřejné službě, interdisciplinárnímu vzdělávání, mezinárodnímu zapojení a výzkumu. Univerzitní kampus se nachází v rezidenční čtvrti v severozápadní části District of Columbia, méně než míli od stanice metra Tenleytown a poblíž mnoha ambasád, vládních agentur, mezinárodních agentur, nevládních organizací, neziskových organizací a společností. Kogod School of Business (Kogod) byla založena v roce 1955.

V průběhu let Kogod využil silné pověsti Americké univerzity, aby poskytl mnoho příležitostí pro studenty se zájmem o spojení soukromého podnikání a veřejných služeb, což umožnilo přístup k různým organizacím v okolí. V roce 1979 byla škola pojmenována po absolventovi Robertu P. Kogodovi, úspěšném developerovi nemovitostí, jako uznání jeho štědré podpory. David Marchick působil jako děkan Kogod od srpna 2022.

Máme přístup a příležitosti, které nikde jinde nezískáte. Umístění společnosti Kogod ve Washingtonu, DC a spojení po celém světě znamenají, že budete mít přístup k osobním a profesním příležitostem, které nikde jinde nenajdete. A s naší malou velikostí třídy budete moci vytvářet smysluplné vztahy s profesory a vrstevníky, které vydrží po celý život. Na 16. místě podle US News & World Report pro nejlepší online postgraduální programy v roce 2021 a nachází se v srdci Washingtonu, DC, umožňujeme vám realizovat vaše ambice prostřednictvím přísných, ale flexibilních programů vyučovaných online.

Místa

  • District of Columbia

    Massachusetts Avenue Northwest, 4400, 20016, District of Columbia

Otázky