Keystone logo
© BIMM University
King's College London Online

King's College London Online

King's College London Online

Úvod

Proč je King Online?

Stejná kvalita. Stejná akademická přísnost. Dodává se flexibilně.

King's College London se řadí mezi nejprestižnější univerzity na světě.

Náš světový výzkum je jádrem našeho přístupu k výuce a to platí i pro naše on-line kurzy.

Naše on-line kurzy jsou vyučovány stejnými vynikajícími akademickými pracovníky jako naše on-campus kurzy - jediný rozdíl je flexibilní způsob doručení. Učení se odehrává v době a místě, které je pro naše studenty nejvhodnější.

Kurzy jsou navrženy speciálně pro online publikum s využitím řady aktivit včetně videí, online kvízů, diskuzních fór a online čtení.

King's Online studenti využívají stejné studijní zdroje a podporu po celou dobu studia včetně přístupu k knihovnickým službám, akademickým psacím dovednostem, poradenství a poradenství v oblasti kariéry.

King's Online studenti mají také možnost spolupracovat se sítí dalších studentů King's Online z celého světa. Po dokončení studia se studenti King's Online připojují k naší dobře propojené a aktivní celosvětové sítě absolventů.

King se řadí mezi vysoce zaměstnatelné absolventy a má vyhrazené kariérové služby, které studentům pomohou najít správnou kariéru. Kromě toho dokončení online kurzu demonstruje klíčové dovednosti zaměstnatelnosti, které jsou ve velké míře požadovány organizacemi po celém světě.

Místa

  • London

    Strand, WC2R 2LS, London

Otázky