Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Kentucky Wesleyan College

Kentucky Wesleyan College

Kentucky Wesleyan College

Úvod

O Wesleyanovi

Kentucky Wesleyan na první pohled

 • Umístění: Nacházíme se v Owensboro, Kentucky - město na řece Ohio. KWC je pouhých 40 minut východně od Evansville, Indiana, 2 hodiny severně od Nashville, Tennessee, 2 hodiny západně od Louisville, Kentucky a 4 hodiny východně od St. Louis, Missouri. Daviess County má doma 94 000 obyvatel.

 • Akademici: Kentucky Wesleyan College nabízí 29 velkých a 13 předprofesních učebních osnov. Poměr studentů k fakultám je 12: 1.

 • Průměrný čerstvý profil pro pádu roku 2015: ACT = 22, SAT = 980 (kritické čtení a matematika), GPA = 3,27. Více než třetina se umístila v prvních 25 procentech absolventů střední školy.

 • Fakulta: Více než 88 procent naší fakulty má Ph.D. nebo stupně terminálu.

 • Spojený metodistický vztah: Kentucky Wesleyan College je schválena univerzitním senátem generální rady vysokého školství

 • Atletika: Kentucky Wesleyan Panthers soutěží v divizi NCAA II a jsou členy Great Midwestern Athletic Conference . Interkolektivní mužské týmy zahrnují baseball, basketbal, cross country, track a field, golf, fotbal a fotbal. Ženy se účastní basketbalu, běhu, dráhy a hřiště, golfu, fotbalu, softbalu, tenisu a volejbalu.

Naše mise

Zde je naše poslání: Kentucky Wesleyan College ve spolupráci se sjednocenou metodistickou církví podporuje liberální umělecké vzdělání, které živí a připravuje studenty intelektuálně, duchovně a fyzicky na dosažení úspěchu v životě.

Tak co to znamená? Znamená to, že více než 150 let jsme sloužili studentům v tradici liberálních umění a během následujících 150 let v Kentucky Wesleyan se studenti naučí kriticky myslet, účinně komunikovat a eticky žít v komplexním, rychle se měnícím světě.

Úspěch každého studenta je naší hlavní prioritou. Každý kurz, který nabízíme, a každá zkušenost na akademické půdě vede k jednomu cíli - promoci.

Jako nový student začnete personalizovanou cestu v den příjezdu do areálu. Pomůžeme vám vytvořit jedinečný plán pro úspěch vysokých škol s akademickými, sociálními a mimoškolními cíli.

Uvnitř a vně učebny zažijete povzbuzení úzce propojené komunity, která se věnuje vašemu blahu a dlouhodobému úspěchu, a náš živý a příjemný školní areál nabídne vzrušující sociální, servisní a vedoucí možnosti.

Wesleyská cesta

V Kentucky Wesleyan věříme ve vzdělání, které jde daleko za učebnicí, obrazovkou počítače nebo písemnou zkouškou. Vedoucími představiteli nové generace jsou ti, kteří byli vzdělaní se širokým pohledem na to, jaký vztah má vztah k celkovým úspěchům našeho světa.

Proto věříme v "Wesleyan Way" učení a života. Wesleyská cesta je založena na čtyřech principech, které začleňujeme do každé věci, kterou děláme:

 1. Děláme všechno s Honorem .

 1. Vždy PODPORUJEME každý jiný .

 1. BUDE SPLŇOVAT INTEGRITU.

 1. V Kristu milujeme každý jiný .

Další informace o The Wesleyan Way.

Akreditace

Kentucky Wesleyan College je akreditována jižním sdružením vysokých škol a škol na vysoké školy za udělení titulu baccalaureate.

Kontaktujte Komisi na vysokých školách, 1866 Southern Lane, Decatur, Gruzie 30033-4097, telefon 404-679-4500, na adrese http://www.SACSCOC.org pro otázky týkající se akreditace Kentucky Wesleyan College .

Místa

 • Owensboro

  Frederica Street,3000, 42301, Owensboro

Otázky