Keystone logo
Kelley School of Business Indiana University

Kelley School of Business Indiana University

Kelley School of Business Indiana University

Úvod

Kelley School nabízí špičkové obchodní vzdělání zaměřené na vedení vás k vašemu skutečnému skutečnému úspěchu. V Kelley School of Business se zabýváme vytvářením kariérního postupu. Naši studenti mají talent uspět, pokoru růst a vytrvalost vytrvat. Tento duch - v kombinaci se vzděláním, které může poskytnout pouze elitní Kelley School - vede k absolventům s znalostmi a dovednostmi potřebnými k řešení nových výzev, k tomu, aby bylo možné provést pozitivní změnu a přispět do jejich organizací od prvního dne. Naše kořeny máme v prvním obchodním kurzu nabízeném na Indiana College v Bloomingtonu v roce 1830. Indiana College se stala Indiana University a School of Trade and Finance, založená v roce 1920, se stala Kelley School of Business. V našem kampusu v Indianapolis nabízíme obchodní kurzy od roku 1916, v roce 1952 jsme realizovali vzdělávání vedoucích pracovníků a v celosvětovém měřítku rozvíjíme obchodní vzdělání. Naše časová osa představuje více než 100 let obchodní dokonalosti. Zaměstnavatelé nám říkají, že hledají naše studenty a absolventy pro jejich pozitivní, pracovitý přístup a jejich důvěru, která pochází z reálného světa, aplikovatelného vzdělávání, které naše fakulta poskytuje na všech úrovních. Naši členové fakulty požadují a získávají to nejlepší z našich studentů. Studenti Kelley se učí, jak řídit výsledky. Tato kvalita se odráží v našich výjimečných pracovních nabídkách studentů, reputaci našich kariérních služeb a naší globální pozici špičkové obchodní školy.

about kelley
banner

Jděte od okamžiku k hybnosti

V životě existují okamžiky významnosti. Stávají se kdekoli a kdykoli. Záblesk inspirace pro nové podnikání, úvod do mentora, přistání velké práce - jsou to klíčové okamžiky, které vás definují. A bez řádného školení a podpory je to všechno: jediné okamžiky, které končí, když končí. S Kelleym tyto okamžiky explodují do řetězových reakcí příležitosti. Nejste na ně jen připraveni; jste schopni je navigovat a vést vás k vlastnímu skutečnému úspěchu.

banner

Mise

Posláním Kelley School of Business je transformovat životy studentů, organizací a společnosti prostřednictvím vzdělávání a výzkumu v oblasti řízení. Naším cílem je produkovat: a) studenty, kteří jsou občany světa a mají pozitivní dopad na jejich organizace a na společenství, ve kterých žijí, a b) výzkum, který rozvíjí jak teorii, tak praxi. Zdůrazňujeme přístup založený na spolupráci, který podporuje vytváření partnerství s přidanou hodnotou mezi fakultami, studenty, absolventy, dalšími univerzitami a akademickými jednotkami na IU a se soukromými a neziskovými organizacemi. Ve škole Kelley jsme odhodláni udržovat systém hodnot založený na:

 • Etické chování a integrita
 • Dokonalost, profesionalita a hrdost na všechno, co děláme
 • Osobní iniciativa a individuální odpovědnost
 • Plné zapojení všech našich fakult a zaměstnanců do plnění úkolů školy
 • Probíhající inovace v našich programech a stipendiích
 • Duch spolupráce, zdvořilosti, respektu a kolektivního jednání ve všech kontextech
 • Otevřená a přímá komunikace
 • Rozmanitost a inkluzivita a
 • Spravedlivé a spravedlivé uznání výkonu

Další informace o: Kelley / Manchester Global MBA

Místa

 • Bloomington

  Godfrey Graduate and Executive Education Center 1275 E. 10th Street , 47405, Bloomington

 • Indianapolis

  801 W. Michigan Street , 46202, Indianapolis

Programy

  Instituce také nabízí:

  Otázky