We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Keystone logo
Kelley Direct Online

Kelley Direct Online

Kelley Direct Online

Úvod

Škola Kelley nabízí špičkové obchodní vzdělávání zaměřené na to, aby vás vedlo k vašemu skutečnému úspěchu.

Na Kelley School of Business jsme v oblasti vytváření kariéry. Naši studenti mají talent uspět, pokornost růst a vytrvalost vytrvat. Tento duch - v kombinaci s výukou, kterou může poskytnout pouze elitní škola Kelley - vede absolventi se znalostmi a dovednostmi potřebnými pro splnění nových úkolů, umožňují pozitivní změny a přispívají k jejich organizaci od prvního dne.

Naši členové fakulty požadují a dostanou to nejlepší z našich studentů. Kelley se naučí, jak řídit výsledky. Tato kvalita se odráží v našich výjimečných akademických učebních osnovách, v pověsti našich postgraduálních profesních služeb a naší globální pozici špičkové obchodní školy.

74119_74086_KelleyDirectOnlineSchoolprofilepageimage_students.jpg


Navrženy pro dnešní zaneprázdněné profesionály, Kelley online tituly vám dávají možnosti, když budete sledovat své kariéry.


Kelleyho přísné učební osnovy jsou nabízeny v flexibilním, interaktivním formátu, který pracuje pro zaneprázdněné profesionály, kteří chtějí získat titul MBA nebo on-line MS.

Každý aspekt společnosti Kelley Direct je navržen s dnešním zaneprázdněným profesionálem, od nabízení maximální flexibility v plánování a dokončení studia k tomu, jak jsou naše kurzy dodávány. Naše specializovaná fakulta a osvědčená technologická platforma společně s týdenními prázdninami Kelley Connect Weeks a příležitostmi pro globální ponoření zajistí, že budete plně angažováni se svými profesory, spolužáky a světem - a to jak v prostředí virtuální třídy, tak osobně.

76198_OnlineMBA1USNewsrankingsimage.JPG
76199_Financialtimes2018image.JPG

Místa

  • USA Online

    USA Online, Spojené státy americké

Otázky