Keystone logo
Kelley Direct Online

Kelley Direct Online

Kelley Direct Online

Úvod

Škola Kelley nabízí špičkové obchodní vzdělávání zaměřené na to, aby vás vedlo k vašemu skutečnému úspěchu.

Na Kelley School of Business jsme v oblasti vytváření kariéry. Naši studenti mají talent uspět, pokornost růst a vytrvalost vytrvat. Tento duch - v kombinaci s výukou, kterou může poskytnout pouze elitní škola Kelley - vede absolventi se znalostmi a dovednostmi potřebnými pro splnění nových úkolů, umožňují pozitivní změny a přispívají k jejich organizaci od prvního dne.

Naši členové fakulty požadují a dostanou to nejlepší z našich studentů. Kelley se naučí, jak řídit výsledky. Tato kvalita se odráží v našich výjimečných akademických učebních osnovách, v pověsti našich postgraduálních profesních služeb a naší globální pozici špičkové obchodní školy.

74119_74086_KelleyDirectOnlineSchoolprofilepageimage_students.jpg


Navrženy pro dnešní zaneprázdněné profesionály, Kelley online tituly vám dávají možnosti, když budete sledovat své kariéry.


Kelleyho přísné učební osnovy jsou nabízeny v flexibilním, interaktivním formátu, který pracuje pro zaneprázdněné profesionály, kteří chtějí získat titul MBA nebo on-line MS.

Každý aspekt společnosti Kelley Direct je navržen s dnešním zaneprázdněným profesionálem, od nabízení maximální flexibility v plánování a dokončení studia k tomu, jak jsou naše kurzy dodávány. Naše specializovaná fakulta a osvědčená technologická platforma společně s týdenními prázdninami Kelley Connect Weeks a příležitostmi pro globální ponoření zajistí, že budete plně angažováni se svými profesory, spolužáky a světem - a to jak v prostředí virtuální třídy, tak osobně.

76198_OnlineMBA1USNewsrankingsimage.JPG
76199_Financialtimes2018image.JPG

Místa

  • USA Online

    USA Online, Spojené státy americké

Otázky