Keystone logo
Jack Welch Management Institute

Jack Welch Management Institute

Jack Welch Management Institute

Úvod

Proč JWMI

Jack Welch MBA je jako každé jiné prestižní MBA. A přesto je jako nikdo jiný.

Učte se od Jacka Welche, generálního ředitele vítězných zásad generálního ředitele.

Zatímco jiné školy studují skvělé vedoucí firmy, tu naši postavil jeden. V Jack Welch Management Institute mají studenti jedinečnou příležitost učit se od JWMI 's Experts of Practice, některých z dnešních nejvlivnějších vedoucích pracovníků, z nichž mnozí byli mentorováni přímo od Jacka. Jackova vítězná a léty prověřená filozofie rozvoje vůdcovství, vedení lidí a dalších je provázána v každém prvku programu.

Každý kurz, který vytvořil Jack a tým renomovaných obchodních učenců z celého světa, je navržen tak, aby dosahoval nejlepších možných výsledků studentů. Naše nedávná data JWMI Graduate Survey1 odhalila:

 • 98% absolventů hodnotilo své celkové zkušenosti s programem Dobrý nebo Vynikající
 • 98% absolventů by program doporučilo ostatním
 • 92% absolventů uvedlo, že jejich důvěra jako vůdce vzrostla

JWMI opouštějí program s přeplněnými vůdcovskými schopnostmi. Je to tento vzorec úspěchu, který vás i vaše spolužáky neustále napadá bohatým a relevantním obsahem-což vám umožní zapojit se do aktuální debaty o nově vznikajících obchodních zprávách a udržet si přehled o světové ekonomice.

Rozdíl JWMI je nezaměnitelný.

Student je náš zákazník

Nejlepší podniky jsou zaměřeny na zákazníky a my věříme, že obchodní školy by měly být vedeny stejným způsobem.

V JWMI jsme posedlí poskytováním nejvyšší hodnoty našim studentům. Jsme hrdí na to, že jsme se umístili na 1. místě mezi Spokojenost se schopností okamžitě aplikovat to, co se naučíte, na svou práci, a pro ochotu doporučit program básníky a kvanty.

A stejně jako ostatní skvělé firmy, které se zaměřují na své zákazníky, neseme odpovědnost tím, že budeme zjišťovat spokojenost studentů a implementovat změny programu na základě těchto výsledků. Naše skóre Net Promoter Score (NPS) dosahuje průměrně nad 80, což odpovídá nejlepším organizacím zákaznických služeb, včetně Southwest a Apple, a překonává většinu postgraduálních programů MBA, které hlásí průměrný NPS pouze 27.

Studujte s nejlepšími generálními řediteli

Abyste byli nejlepší, musíte se od nejlepších učit. JWMI obsahují exkluzivní video keynotes od Jacka Welche a více než tří desítek vedoucích pracovníků C-suite od nejlepších světových společností včetně Berkshire Hathaway, Netflix, Medtronic, Walgreen's, Boeing, McDonald's a mnoha dalších globálních organizací. Naše přednáškové série Experti z praxe umožňují studentům naučit se osvědčené lekce vedení a obchodní postupy a jsou exkluzivní pro JWMI .

Učte se v pondělí. Přihlaste se v úterý.

Okamžitě ovlivněte svou kariéru. Náš program je řízen poznatky získanými z prvních linií podnikání; naše výkonné online kurzy MBA jsou navrženy tak, aby měly okamžitý dopad na vaši práci. Zařadíte -li se na 1. místo ve Spokojenosti se schopností aplikovat na svou práci to, co se naučíte, získáte základy v klíčových oblastech, jako je provoz, marketing a finance. Kromě toho se naučíte najímat, najímat a motivovat nejlepší lidi, vytvářet vítězné strategie, zvyšovat produktivitu, budovat kulturu a vést týmy ke špičkovým výkonům. Mnoho studentů vidí rychlé výsledky a lukrativní návratnost svých investic z těchto aplikací. Více než 2 ze 3 studentů získají během programu povýšení nebo navýšení.

Špičková fakulta

Vášniví manažeři z některých špičkových společností na světě vám pomohou dosáhnout vašeho profesního potenciálu. JWMI je vybrána pro svou vášeň zapojit, vyzvat a nadchnout studenty jako vy každý den v online třídě.

A jejich výsledky v oboru excelence nemají jiné vzdělávací instituce obdoby. Na základě zpětné vazby od našich absolventů v rámci hodnocení Poets & Quants, Best Online MBA Programs of 2021, jsme byli také jmenováni:

 • #1 v celkové kvalitě profesorů
 • #1 v Příležitostech k vytvoření dobrého spojení s fakultou

Maximální flexibilita

Zrychlete svou kariéru, aniž byste opustili své současné zaměstnání. Náš flexibilní, interaktivní 100% formát online kurzu je zařazen na 2. místo v kategorii Flexibilita a na 1. místo ve Spokojenosti s asynchronním vzdělávacím zážitkem od Poets & Quants2. Učební plán byl vytvořen tak, aby vám umožnil získat titul ve svém rozvrhu, bez ohledu na to, kde se ve svém životě a kariéře nacházíte.

JWMI plán JWMI je vytvořen pro pracující profesionály, jako jste vy; Během programu je 99% našich studentů aktivně zaměstnáno. Naše učební plán je určen pro mobilní a tabletová zařízení, což vám umožňuje absolvovat kurzy kdekoli. Přednášky nejsou stanoveny. Přihlaste se a dokončete svou práci až tři týdny předem, abyste mohli vyhovět pracovním cestám a rodinným závazkům.

Důvěryhodný a akreditovaný

JWMI je hrdý na to, že je držitelem dvou důvěryhodných vzdělávacích pečetí. Jsme programově akreditováni Akreditační radou pro obchodní školy a programy (ACBSP). Kromě toho je JWMI součástí Strayer University, která je regionálně akreditována komisí Middle States Commission on Higher Education (MSCHE) (3624 Market Street, Philadelphia, PA 19104. 267.284.5000), což je jeden ze šesti regionálních akreditačních orgánů v Spojené státy. Komise je institucionální akreditační agentura uznávaná ministrem školství USA a Radou pro akreditaci vysokoškolského vzdělávání.

Žebříčky

Jack Welch Management Institute je uznávanými médii uznáván jako přední program MBA. Tyto úspěchy ukazují JWMI pro dokonalost.

Statistika

Profil třídy JWMI

Možnost učit se od spolužáků je nedílnou součástí každého programu MBA.

JWMI může pochlubit různorodou studentskou populací lidí po celém světě, kteří milují podnikání a chtějí růst jako lídři. V našem online prostředí máte jedinečnou příležitost sdílet nápady s vedoucími pracovníky, týmovými manažery, podnikateli a jednotlivými přispěvateli v mnoha odvětvích a geografických oblastech a v různých fázích jejich kariéry.

 • 1 900+ zapsaných studentů a 2 400+ absolventů
 • Matriculát ze 47 států a 68 zemí
 • 51 % ženy, 49 % muži
 • Průměrný věk: 40
 • Průměrný počet let zkušeností: 15
 • 18 % mezinárodní

Zdroj: JWMI profilu studentů JWMI k zimě 2021

Pracují v některých z nejlepších společností

 • Amazonka
 • Microsoft
 • Fedex
 • Coca Cola
 • Nielsen
 • Medtronic
 • Wells Fargo
 • Verizon

  Stipendia a financování

  Způsoby, jak si dovolit MBA

  Pomoc při výuce

  Mnoho společností nabízí pomoc nebo proplácení školného, které vám pomohou zaplatit za vaše MBA vzdělání.

  Finanční pomoc

  Existuje řada grantů a půjček, které mají kvalifikovaní studenti k dispozici prostřednictvím federální finanční pomoci.

  Stipendia

  JWMI nabízí stipendia v rozmezí od $ 1,000 do $ 23,100. Kromě níže uvedených podmínek musí studenti splnit další požadavky na způsobilost a přijetí.

  Děkanské stipendium:

  Otevřeno pro obyvatele Spojených států s vysokoškolským GPA 3,25 nebo vyšším, kteří absolvovali GMAT nebo GRE během posledních pěti let a dosáhli skóre 530 nebo vyšší nebo 310 nebo vyšší.

  Mezinárodní vedoucí stipendium:

  Otevřeno pro rezidenty mimo USA splňující určité vybrané požadavky způsobilosti.

  Stipendium Johna F. Welche:

  Dostupné pro studenty, kteří splňují alespoň jedno z následujících kritérií:

  • 7+ let manažerské praxe
  • Získal vysokoškolský GPA 3,25 nebo vyšší
  • V minulosti jste dokončili magisterské studium
  • Absolventi Strayer University

  Stipendium veteránů:

  Otevřeno pro všechny kvalifikované americké veterány. Stipendium se uplatňuje před uplatněním jakéhokoli vzdělávacího přínosu VA.

  Další stipendia:

  Zeptejte se přijímacího úředníka na další stipendia, která mohou být použitelná.

  Ohlasy studentů

  Místa

  • Herndon

   2303 Dulles Station Blvd, 20171, Herndon

  Otázky