Keystone logo
Johns Hopkins University Master of Science v regeneračních a kmenových buněčných technologiích
Johns Hopkins University

Master of Science v regeneračních a kmenových buněčných technologiích

12 Months

Angličtina

Poloviční úvazek

Request application deadline

Jun 2024

Request tuition fees

Dálkové studium

* pro školné a poplatky za program kontaktujte prosím školu

Úvod

Inovace a objevy jsou ve vaší DNA. Nyní můžete získat technické mistrovství, abyste mohli začít řešit nejvýznamnější výzvy zdravotní péče s prvním magisterským studiem v oblasti regenerativních technologií a technologií kmenových buněk nabízeného téměř výhradně online.

Technologie regeneračních a kmenových buněk mají potenciál revolucionizovat léčbu mnoha nemocí a zdravotních stavů. Rozvíjet odborné znalosti potřebné k pokroku v této rychle rostoucí oblasti pomocí programu MS v oblasti regenerativních a kmenových buněk. Tento titul můžete absolvovat téměř výhradně online a spolupracovat s výzkumnou fakultou JHU během krátké laboratorní rezidence, která poskytuje praktické zkušenosti pro další fázi vaší kariéry.

Přesuňte se k přednímu okraji vznikajícího pole

Tento online program nabízí mnohem více než flexibilitu. Posilte svou technickou zdatnost v základních kurzech zaměřených na genovou terapii, regenerativní medicínu, biologii kmenových buněk a etiku výzkumu. Poté přizpůsobte program svým kariérním cílům s volitelnými předměty, které pokrývají řadu specializací:

  • Bioinformatika
  • Epigenetika
  • Lidská molekulární genetika
  • Imunologie
  • Personalizovaná medicína
  • Farmakologie
  • Rekombinantní DNA

Budete také prozkoumat nejnovější průlomy v této oblasti. Objevte pokroky zahrnující CRISPR, data RNA-seq, sekvenování DNA a nové vznikající technologie.

Inovujte, co bude dál ve vaší kariéře

JHU zakořenil tento online program v průkopnických konceptech a technických postupech, které přední zaměstnavatelé očekávají, že budete znát. Začněte dělat objevy, které proměňují laboratorní průlomy v život zachraňující léčbu se značným zdravotním a komerčním potenciálem.

Po dosažení tohoto titulu budete mít nárok na kariéru v akademickém a lékařském výzkumu, v celém biotechnologickém průmyslu nebo ve farmaceutických společnostech. Tento program nabízí základní studium biologických věd, podobně jako jiné magisterské programy regenerativní medicíny, a navíc poskytuje studentům přístup k fakultě Johns Hopkins, kteří jsou odborníky v popředí svých oborů.

Dokončete program 95% online

JHU nyní nabízí první magisterský titul v oblasti regenerativních technologií a technologií kmenových buněk, který můžete získat téměř výhradně online. S týdenní laboratorní rezidencí najdete flexibilitu potřebnou ke splnění vašich pracovních a životních závazků a zároveň se připravujete na pokrok v této nově vznikající oblasti.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Žebříčky

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky