Keystone logo
Johns Hopkins University Master of Arts v neziskovém managementu
Johns Hopkins University

Master of Arts v neziskovém managementu

12 Months

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Dálkové studium

* pro školné a poplatky za program kontaktujte prosím školu

Úvod

Neziskové a nevládní organizace prosazují sociální pokrok, podporují zdraví a lidská práva, pomáhají při obnově po katastrofách a poskytují umění a vzdělávání, mimo jiné kritické služby. Staňte se agentem změny, po které toužíte být prostřednictvím práce založené na misích.

Po celém světě poskytují neziskové organizace a nevládní organizace tolik potřebné služby, obhajují sociální příčiny a mobilizují se pro kolektivní dopad. Ve skutečnosti je 1,5 milionu neziskových organizací registrovaných pouze ve Spojených státech a více než 10 milionů nevládních organizací po celém světě.

Tento podstatný růst v sociálním sektoru vyžaduje, aby kvalifikovaní vedoucí pracovníci, manažeři a zaměstnanci posílili své operace a zavedli osvědčené postupy. Johns Hopkins 'online Master of Arts in Nonprofit Management je první svého druhu, který má mezinárodní rozsah a domácí v praxi. Studenti získají vůdčí, manažerské a organizační dovednosti potřebné k úspěchu v neziskovém sektoru, ať už doma nebo v zahraničí. Tento program MA nabízí kurzy, které se zaměřují na vedení, získávání finančních prostředků, psaní grantů, strategické plánování, řízení projektů, marketing, komunikaci a rozvoj zdrojů. Studenti dokončují studium s vrcholným projektem, který se zaměřuje na reálný problém relevantní pro dnešní neziskové organizace.

Pokročte ve své kariéře

Ať už chcete posunout svou stávající neziskovou kariéru na další úroveň, nebo chcete změnit směr a sledovat příležitosti k vedení, kde je ušlechtilá mise rozšiřovat společné dobro první prioritou, tento online magisterský program vám může pomoci dosáhnout vašeho cíle.

Naše kurzy prohloubí vaše chápání odvětví, kultivují váš styl vedení a rozšíří vaše mezilidské dovednosti, aby měly hluboký dopad na komunity blízké i vzdálené.

Studujte své podmínky

Nabízený 100% online, program JHU Master of Arts in Nonprofit Management vám dává flexibilitu získat titul při práci na plný úvazek. Program můžete také přizpůsobit konkrétním kariérním zájmům výběrem jedné ze tří oblastí zaměření a budováním konečného zážitku kolem problému, který se vás týká.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Žebříčky

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky