Keystone logo
John Jay College of Criminal Justice Online

John Jay College of Criminal Justice Online

John Jay College of Criminal Justice Online

Úvod

John Jay Online je místo, kde se můžete připojit k titulu, certifikátu a programům profesionálního rozvoje na John Jay College z celého světa. Pokud máte zájem o další vzdělávání nebo o postup v kariéře, máme online programy, které splní vaše potřeby a zájmy. Chápeme, že návrat do školy je zásadní rozhodnutí a návrat do školy „online“ může být pro vás také nový. Členové týmu John Jay's Online budou vždy k dispozici telefonicky nebo e-mailem, aby vám pomohli s vaším rozhodnutím. Budeme tu pro vás, abychom zodpověděli vaše otázky a provedli vás procesem podávání žádosti i mimo něj.

Ať už jste absolventem vysokoškolského studia nebo se snažíte rozvíjet svou kariéru profesionálním studiem, zvažte programy nabízené John Jay Online. Naše příkladná pověst v oblasti trestního soudnictví, veřejné správy, správy bezpečnosti, vnitřní bezpečnosti, vyšetřovací psychologie, moderní policie a vedení donucovacích orgánů vám poskytne špičkové, chytré a přesvědčivé vzdělání. Naše podpůrné služby pro studenty a týmy pro podporu zápisu vám spolu s naší rozumnou výukou poskytnou příležitost studovat na špičkové instituci sociálního práva. Udělejte rozdíl. Získejte titul na John Jay College of Criminal Justice na City University v New Yorku a buďte mezi globální sítí absolventů s více než 60 000 absolventy John Jay College, kteří pracují pro spravedlnost.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • New York

    West 59th Street,524, 10019, New York

    Otázky