Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Jagaad Academy

Jagaad Academy

Jagaad Academy

Úvod

Jagaad Academy je online, globální bootcamp, který poskytuje na částečný úvazek, plně praktické živé online kurzy v oblasti front-end a back-end vývoje. Jagaad Academy se zaměřuje na výuku nejžádanějších technologií a na rozvoj myšlení, které zahrnuje týmovou práci, řešení problémů, vedení, efektivní komunikaci, přizpůsobivost a mnoho dalšího.

Bootcamp Front End Development pokrývá řadu témat, včetně HTML, CSS, JavaScript, React, Next.js, Redux, SCSS, TypeScript, Git, Figma a responzivního webového designu. Back End Development Bootcamp pokrývá témata jako PHP, objektově orientované programování, frameworky, relační databáze, Git a webové služby. V průběhu kurzu budou studenti vytvářet aplikace na straně serveru, které přidají do svých portfolií.

Jagaad Academy vřele vítá jak nováčky, tak jednotlivce s předchozími zkušenostmi s programováním. Přijímací řízení probíhá prostřednictvím řízeného on-line procesu zápisu, který zahrnuje logický a technický kvíz, test znalosti angličtiny a nepovinný HR pohovor.

Jagaad Academy nabízí svým studentům komplexní kariérní služby, včetně koučování hard-skills 1:1, personalizovaného kariérového koučování a příležitostí k vytváření sítí, které studenty připraví na výzvy skutečného průmyslu. Jagaad Academy nabízí různé možnosti platby, včetně platby předem, splátkových kalendářů a platby po kurzu, aby vyhovovala vašim potřebám. Jste připraveni nastartovat svou kariéru v technologickém průmyslu? Kromě toho, že je Jagaad Academy standardním online kurzem, nabízí cennou podporu při vytváření vašeho portfolia a životopisu a zajišťuje, že svou kariéru začnete tím správným směrem. Pro další podrobnosti navštivte naše webové stránky.

Ohlasy studentů

Otázky