Keystone logo
IU International University of Applied Sciences – Online

IU International University of Applied Sciences – Online

IU International University of Applied Sciences – Online

Úvod

O IU

S více než 100 000 studenty z více než 153 zemí je IU International University of Applied Sciences největší německou univerzitou. Nabízejí státem akreditované, vysoce kvalitní bakalářské, magisterské a MBA studijní programy vyučované v angličtině – se zcela novým přístupem.

Programy IU jsou navrženy s ohledem na zaneprázdněné profesionály: poskytují novou úroveň flexibility, takže můžete sladit studium a práci, život nebo rodinu. Jejich online studijní programy s hodnocením 5 hvězdiček na QS vám umožňují získat německý titul odkudkoli na světě, na plný nebo částečný úvazek. Díky jejich plně integrované digitální platformě a inovativním výukovým nástrojům, které zahrnují technologii AI, jako je ChatGPT a Syntea, si můžete přizpůsobit svou cestu učení svým vlastním potřebám a rozvrhu. Proto 96 % jejich studentů studium na IU doporučuje.

Pro ty, kteří chtějí studovat a žít v Německu, IU nabízí také smíšené programy na akademické půdě ve svých kampusech v Berlíně a Bad Honnefu. Můžete těžit ze strukturovanějšího rozvrhu a zároveň si užívat jistou flexibilitu díky kombinaci osobních výukových programů a online samostudia. Tímto způsobem se můžete ponořit do cizí země, vybudovat si svou sociální a profesní síť a prozkoumat možnosti práce a studia. Na konci studia budete mít také nárok na 18měsíční vízum po studiu, abyste mohli začít svou kariéru v Německu.

Zjistěte více o IU.

Co IU dělá jinak

IU International University of Applied Sciences poskytuje kvalitní programy pro bakalářské, magisterské a MBA tituly se zcela novým přístupem. IU zřídila kampusy pro studenty, kteří chtějí dokončit studium na místě, ale také nabízí programy 100% online pro dálkové studium. Způsobilí studenti mohou kombinovat jak online, tak studium na akademické půdě a přepínat mezi nimi. Studenti se tak mají rozvíjet na osobní a profesní úrovni a pomáhat v kariéře prostřednictvím flexibilního studia orientovaného na budoucnost.

Proč IU?

 • Cenově dostupné: využijte slevy na online školné až 67 %
 • Flexibilní možnosti platby: měsíční splátky nebo platba v plné výši předem
 • All-inclusive poplatky: Včetně materiálů kurzu, žádné poplatky za přihlášku
 • Flexibilní: Začněte ihned online bez pevně stanoveného příjmu za semestr
 • Studujte a skládejte zkoušky 100% online, svým vlastním tempem a rozvrhem – 24/7 přístup k digitálním výukovým materiálům IU, ať jste kdekoli
 • IU nabízí tituly v požadovaných oborech se specializacemi
 • Kurzy kombinují teorii a praktickou aplikaci prostřednictvím případových studií z reálného světa
 • Učte se od profesionálů z oboru, kteří jsou odborníky ve svých oborech

Úspěch globálně s IU

S IU můžete otevřít dveře kariérním příležitostem po celém světě. Jejich státem akreditované programy vás vybaví znalostmi a dovednostmi relevantními pro daný obor, abyste mohli vyniknout na globálním trhu práce. Studium na IU vám také poskytuje přístup k jejich exkluzivním online kariérním službám a událostem a spojí vás s jejich globální sítí akademických partnerů, takže můžete studovat v USA, Kanadě nebo Austrálii.

mise IU

To, co pohání IU, je to, co pohání vás: IU navrhuje své programy tak, aby byly co nejflexibilnější a nejinovativnější – bez obětování kvality. Poskytují odborné znalosti a inovativní výukové materiály a zaměřují se na vynikající služby pro studenty a odborné poradenství. Programy IU poskytují znalosti a měkké dovednosti specifické pro daný předmět s přístupem orientovaným na budoucnost a digitálními nástroji k přípravě absolventů na mezinárodní obchodní svět.

Bezplatný webinář a otázky a odpovědi

Webinář: Studujte online s IU 15:00–15:45 (SELČ)

Vízové požadavky

• Studenti, kteří plánují provádět všechna svá studia online prostřednictvím virtuálního kampusu IU, nepotřebují získat povolení k pobytu – bez ohledu na jejich občanství.

• Studenti s občanstvím členského státu EU, kteří plánují během části (nebo celého) studia navštěvovat přednášky v kampusu, nepotřebují ke vstupu do Německa povolení k pobytu.*

• Studenti bez občanství členského státu EU, kteří plánují během části (nebo celého) studia navštěvovat přednášky v kampusu, musí získat platné povolení k pobytu, aby mohli studovat v Německu.*

*Toto platí pouze pro studenty, kteří chtějí absolvovat jeden nebo více semestrů na akademické půdě v Německu.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se procesu žádosti o povolení k pobytu, kontaktujte prosím studijní poradní tým IU.

Stipendia a financování

Změňte svou budoucnost s IU – přihlaste se a ušetřete až 67 % za online studium!

IU vždy hledá nové způsoby, jak vám pomoci spojit vysoce kvalitní vzdělání, dostupné vzdělání, bez ohledu na vaše okolnosti. Máte šanci získat až 67% slevu na online studium!

Přednášky IU nabídnou velkou flexibilitu, dají vám šanci pracovat, socializovat se a prozkoumat nový kontinent a zároveň pracovat na své budoucnosti.

Vyžádejte si bezplatné informace a připojte se ještě dnes!

Žebříčky

Akreditace, hodnocení a členství

Akreditace

IU International University of Applied Sciences získala systémovou akreditaci od EQAR, FIBAA, Německé akreditační rady, Německé rady pro vědu a humanitní vědy a WES Canada. To znamená, že jejich kurzy, fakulta a výukový materiál všechny odpovídají přísným standardům, které pro ně byly stanoveny, a nyní mohou akreditovat své vlastní programy.

Cambridge Assessment Mezinárodní vzdělávání / Středoškolský diplom A-Levels

IU je prvním online univerzitním partnerem středoškolského diplomu A-Levels Cambridge International. Studenti nyní mají šanci získat středoškolský diplom při studiu bakalářského studia – bez dalších nákladů. A-Levels je unikátní 12měsíční kurz se 150hodinovou zátěží, který absolvujete vedle bakalářských kurzů. A-Levels končí zkouškou, kterou lze opakovat nekonečněkrát.

Ocenění a hodnocení

IU je první německá univerzita, která získala 99/100 v QS Stars Report, ale také se umístila na vrcholu 6 z 25 kategorií v největším německém univerzitním žebříčku podle CHE. Nedávno se IU online MBA programy umístily na 26. místě v Evropě v prestižním QS Online MBA Rankings, což je působivý úspěch a uznání na mezinárodní scéně.

Členství

IU je členem Business Graduate's Association, Online Learning Consortium, AASCB a Global Education Coalition UNESCO. Tato členství jim poskytují spojení s jinými institucemi, společnostmi a nevládními organizacemi, stejně jako špičkové studijní programy a kurzy rozvoje celoživotního vzdělávání. Díky využití nejmodernějších technologií pomáhá IU studentům v nouzi pokračovat ve vzdělávání a pokračovat v celoživotním učení.

Globální uznání a akademičtí partneři

Globální uznání

Vzhledem k tomu, že IU je uznávána WES Canada a USA, jejich tituly lze převést na body podle místních akademických standardů v kanadském systému imigračních bodů a americkém schématu hodnocení přistěhovalectví. V dubnu 2023 se IU stala první německou univerzitou, která se stala členem Asociace indických univerzit (AIU), což je jediný veřejný orgán v Indii, který zjišťuje zahraniční instituce. To znamená, že jejich programy na akademické půdě jsou uznávány zaměstnavateli v celé Indii a dalších zemích Commonwealthu.

Akademičtí partneři

Prostřednictvím partnerství s akademickými institucemi z celého světa nabízí IU pro studenty dostupnější způsob studia a života v zahraničí. IU Study Abroad Alliance umožňuje studentům zahájit studium online na IU a dokončit jej na partnerské univerzitě v USA, Kanadě, Austrálii nebo Evropě, kde je mnoho pracovních příležitostí.

Místa

 • Berlin

  IU International University of Applied Sciences - Frankfurter Allee,73a, 10247, Berlin

  Otázky