Keystone logo
IU International University of Applied Sciences – Online

IU International University of Applied Sciences – Online

IU International University of Applied Sciences – Online

Úvod

Co děláme jinak

IU International University of Applied Sciences poskytuje kvalitní programy pro bakalářské, magisterské a MBA tituly se zcela novým přístupem. Založili jsme kampusy pro studenty, kteří chtějí dokončit studium na místě, ale také nabízíme naše kompletní programy online pro dálkové studium. Nejnovější vývoj v našem příběhu: Způsobilí studenti mohou kombinovat jak online studium, tak studium na akademické půdě a přepínat mezi nimi. Tímto způsobem umožňujeme studentům rozvíjet se na osobní i profesní úrovni a pomáháme jim v kariéře prostřednictvím flexibilního studia orientovaného na budoucnost.

Zkušenosti s IU International z IU na Vimeo.

Naše mise

To, co pohání nás, je to, co pohání vás: Naše programy a kurzy navrhujeme tak, aby byly co nejflexibilnější a inovativní – bez obětování kvality. Poskytujeme odborné znalosti a inovativní výukové materiály a zaměřujeme se na vynikající služby pro studenty a odborné poradenství. Naše programy se vyznačují efektivním přenosem oborově specifických znalostí a měkkých dovedností s cílem připravit absolventy pro mezinárodní obchodní svět.

IU: Zaměřeno na požadavky globálního trhu

Studium na IU umožňuje kariéru v globálním prostředí a vítáme studenty z celého světa. Připravíme vás na vaši mezinárodní kariéru s mezinárodně relevantním vzdělávacím obsahem a věnujeme velkou pozornost tomu, abychom vám poskytli mezinárodní perspektivu jak pro moduly obecného managementu, tak pro obsah specifický pro daný předmět. Do všeho, co děláme, vnášíme naše mezinárodní myšlení, abychom připravili další generaci profesionálů na globální podnikání.

94 % našich absolventů najde práci během prvních tří měsíců po absolvování a po dvou letech má v průměru 80 % manažerské povinnosti. Tyto vynikající výsledky vycházejí z toho, že se kromě výuky odborných odborností zaměřujeme na trénink sociální a interkulturní kompetence. IU je hrdá na své absolventy a působivou kariéru, kterou si vybudovali.

  • Akreditováno a uznáváno po celém světě: Zvyšte svou kariéru s evropským titulem
  • Dostupné tituly: Získejte stipendium až 75 %
  • Flexibilní platební možnosti: Bez stresu a snadno!

Dva stupně, dvojnásobná výhoda

IU International University of Applied Sciences (IU) se spojila s London South Bank University, aby vám dala šanci nechat si svůj titul ověřit dvěma institucemi. Když se rozhodnete pro tuto možnost, vystudujete IU s německým i britským titulem, což vám poskytne velkou kariérní podporu! Tato příležitost přichází bez dalších studijních kurzů nebo cestování.

Bezplatný webinář a otázky a odpovědi

Webinář: Studujte online s IU 15:00–15:45 (SELČ)

Žebříčky

Akreditace a hodnocení

Akreditovat, pověřit, zplnomocnit.

IU International University of Applied Sciences získala systémovou akreditaci od EQAR, FIBAA, Německé akreditační rady, Německé rady pro vědu a humanitní vědy a WES Canada. To znamená, že jejich kurzy, fakulta a výukový materiál všechny odpovídají přísným standardům, které pro ně byly stanoveny, a nyní mohou akreditovat své vlastní programy.

Cambridge Assessment mezinárodní vzdělávání / středoškolské diplomové studium Pathway .

IU je prvním online univerzitním partnerem středoškolského diplomu Cambridge International Pathway . Díky spolupráci s Cambridge nabízí IU studentům speciální šanci dokončit středoškolský diplom při studiu bakalářského stupně. Vzhledem k tomu, že jsou vyžadovány pro váš bakalářský titul, jsou tyto středoškolské diplomové kurzy bezplatné. Studie Pathway je jedinečný 12měsíční kurz se 150hodinovým pracovním zatížením, který absolvujete vedle bakalářských kurzů. Pathway končí zkouškou, kterou lze opakovat nekonečněkrát.

Oceněný.

V aktuálním žebříčku CHE (2020–2022) je IU na prvním místě v oboru Business Administration v kategoriích „Obecné podmínky studia“, „Kontakt s lektory“, „Nabízené studijní programy“, „Zkoušky“, „Organizace studia“ a „Praktické Orientation,“ vyhrál celkem šest z 25 kategorií a dosáhl více umístění v nejvyšších kategoriích než kterákoli z více než 300 institucí. IU získala 5hvězdičkové hodnocení za online vzdělávání a skóre 99 ze 100 v QS, Quacquarelli Symonds, Stars Report, čímž se stala první německou univerzitou, která získala takové hodnocení. Získala také prémiovou pečeť FIBAA za digitální dokonalost a vynikla v 15 z 23 kritérií, včetně kategorií, jako je orientace na budoucnost, řízení znalostí, zajištění kvality výuky a udržení hodnocení na dalších pět let. Je to jediný poskytovatel školení, který získal cenu DtGV's Service Award 2022 od Německé společnosti pro spotřebitelská studia, protože má oddaný akademický personál a vyškolené studijní trenéry, kteří zajišťují podporu studentů po celou dobu studia.

Připojeno.

IU je členem Business Graduate's Association, Online Learning Consortium, AASCB a Global Education Coalition UNESCO. Tato členství jim poskytují spojení s jinými institucemi, společnostmi a nevládními organizacemi, stejně jako špičkové studijní programy a kurzy rozvoje celoživotního vzdělávání. Díky využití nejmodernějších technologií pomáhá IU studentům v nouzi pokračovat ve vzdělávání a pokračovat v celoživotním vzdělávání.

Místa

  • Bad Honnef, Německo

Otázky