Keystone logo
© CODE
IU International University of Applied Sciences - Online Studies

IU International University of Applied Sciences - Online Studies

IU International University of Applied Sciences - Online Studies

Úvod

O IU

Jako největší německá univerzita je IU International University of Applied Sciences domovem různorodého studentského sboru přesahujícího 100 000 jednotlivců z více než 153 zemí . IU vyniká tím, že nabízí státem akreditované, vysoce kvalitní bakalářské, magisterské a MBA studijní programy, všechny jsou poskytovány v angličtině a vyznačují se inovativním přístupem.

Programy IU jsou vysoce uznávané a mohou se pochlubit působivou mírou doporučení 96%. Jsou záměrně navrženy tak, aby studentům poskytly jedinečnou flexibilitu na jejich vzdělávací cestě. Využitím plně integrované digitální platformy a špičkových výukových nástrojů vám IU umožňuje získat 100% online titul přizpůsobený vašemu individuálnímu rozvrhu.

Programy IU jsou navrženy s ohledem na zaneprázdněné profesionály: poskytují novou úroveň flexibility, takže můžete sladit studium a práci, život nebo rodinu. Jejich online studijní programy s hodnocením 5 hvězdiček na QS vám umožňují získat německý titul odkudkoli na světě, na plný nebo částečný úvazek. Díky jejich plně integrované digitální platformě a inovativním výukovým nástrojům, které zahrnují technologii AI, jako je ChatGPT a Syntea, si můžete přizpůsobit svou cestu učení svým vlastním potřebám a rozvrhu. Proto 96 % jejich studentů studium na IU doporučuje.

Pro ty, kteří chtějí studovat a žít v Německu, IU nabízí také smíšené programy na akademické půdě ve svých kampusech v Berlíně a Bad Honnefu. Můžete těžit ze strukturovanějšího rozvrhu a zároveň si užívat jistou flexibilitu díky kombinaci osobních výukových programů a online samostudia. Tímto způsobem se můžete ponořit do cizí země, vybudovat si svou sociální a profesní síť a prozkoumat možnosti práce a studia. Na konci studia budete mít také nárok na 18měsíční vízum po studiu, abyste mohli začít svou kariéru v Německu.

Zjistěte více o IU.

Co IU dělá jinak

IU poskytuje kvalitní programy pro bakalářské, magisterské a MBA tituly se zcela novým přístupem. IU zřídila kampusy pro studenty, kteří chtějí dokončit studium na místě, ale také nabízí programy 100% online pro dálkové studium. Způsobilí studenti mohou kombinovat jak online, tak studium na akademické půdě a přepínat mezi nimi. Studenti se tak mají rozvíjet na osobní a profesní úrovni a pomáhat v kariéře prostřednictvím flexibilního studia orientovaného na budoucnost.

Proč IU?

 • Cenově dostupné: Užijte si slevy na online školné až do výše 50 %
 • Flexibilní možnosti platby: měsíční splátky nebo platba v plné výši předem
 • All-inclusive poplatky: Včetně materiálů kurzu, žádné poplatky za přihlášku Flexibilní
 • Začněte ihned online bez pevných příjmu za semestr
 • Studujte a skládejte zkoušky 100% online , svým vlastním tempem a rozvrhem – 24/7 přístup k digitálním výukovým materiálům IU, ať jste kdekoli
 • IU nabízí tituly v požadovaných oborech se specializacemi
 • Kurzy kombinují teorii a praktickou aplikaci prostřednictvím případových studií z reálného světa
 • Učte se od profesionálů z oboru , kteří jsou odborníky ve svých oborech

Úspěch globálně s IU

S IU můžete otevřít dveře kariérním příležitostem po celém světě. Jejich státem akreditované programy vás vybaví znalostmi a dovednostmi relevantními pro daný obor, abyste mohli vyniknout na globálním trhu práce. Studium na IU vám také poskytuje přístup k jejich exkluzivním online kariérním službám a událostem a spojí vás s jejich globální sítí akademických partnerů, takže můžete studovat v USA, Kanadě nebo Austrálii.

IU: Zaměřeno na požadavky globálního trhu

Studium na IU umožňuje kariéru v globálním prostředí a vítáme studenty z celého světa. IU vás připraví na vaši mezinárodní kariéru s mezinárodně relevantním vzdělávacím obsahem a věnuje velkou pozornost tomu, aby vám poskytla mezinárodní perspektivu jak pro moduly obecného managementu, tak pro obsah specifický pro daný předmět. IU všem předává jejich mezinárodní myšlení a připravuje další generaci profesionálů na globální podnikání.

94 % absolventů IU najde práci během prvních tří měsíců po absolvování studia a po dvou letech má v průměru 80 % manažerské povinnosti. Tyto vynikající výsledky vycházejí z toho, že se kromě výuky odborných odborností zaměřují na trénink sociální a interkulturní kompetence.

mise IU

To, co pohání IU, je to, co pohání vás: IU navrhuje své programy tak, aby byly co nejflexibilnější a nejinovativnější – bez obětování kvality. Poskytují odborné znalosti a inovativní výukové materiály a zaměřují se na vynikající služby pro studenty a odborné poradenství. Programy IU poskytují znalosti a měkké dovednosti specifické pro daný předmět s přístupem orientovaným na budoucnost a digitálními nástroji k přípravě absolventů na mezinárodní obchodní svět.

Bezplatný webinář a otázky a odpovědi

Webinář: Studujte online s IU 18:00 - 19:00 (SELČ)

Vízové požadavky

• Studenti, kteří plánují provádět všechna svá studia online prostřednictvím virtuálního kampusu IU, nepotřebují získat povolení k pobytu – bez ohledu na jejich občanství.

Stipendia a financování

Zajistěte si svou vysněnou kariéru – užijte si až 50% úsporu!

Připojte se k akreditovanému online programu IU a ušetřete až 50 % na školném.

Díky špičkovému online kampusu a digitálním výukovým zdrojům IU získáte přístup k cenově dostupnému a vysoce kvalitnímu vzdělání.

Nejlepší část? Vy rozhodnete, kdy začnete!

* Poznámka: Tato mimořádná sleva platí výhradně pro model online studia. Chcete-li získat informace o slevách na studium na akademické půdě, obraťte se na studijní poradní tým IU.

Žebříčky

Akreditace, hodnocení a členství

Akreditace

IU International University of Applied Sciences získala systémovou akreditaci od EQAR, FIBAA, Německé akreditační rady, Německé rady pro vědu a humanitní vědy a WES Canada. To znamená, že jejich kurzy, fakulta a výukový materiál všechny odpovídají přísným standardům, které pro ně byly stanoveny, a nyní mohou akreditovat své vlastní programy.

Cambridge Assessment Mezinárodní vzdělávání / Středoškolský diplom A-Levels

IU je prvním online univerzitním partnerem středoškolského diplomu A-Levels Cambridge International. Studenti nyní mají šanci získat středoškolský diplom při studiu bakalářského studia – bez dalších nákladů. A-Levels je unikátní 12měsíční kurz se 150hodinovou zátěží, který absolvujete vedle bakalářských kurzů. A-Levels končí zkouškou, kterou lze opakovat nekonečněkrát.

Ocenění a hodnocení

IU je první německá univerzita, která získala 99/100 v QS Stars Report, ale také se umístila na vrcholu 6 z 25 kategorií v největším německém univerzitním žebříčku podle CHE. Nedávno se IU online MBA programy umístily na 26. místě v Evropě v prestižním QS Online MBA Rankings, což je působivý úspěch a uznání na mezinárodní scéně.

Členství

IU je členem Business Graduate's Association, Online Learning Consortium, AASCB a Global Education Coalition UNESCO. Tato členství jim poskytují spojení s jinými institucemi, společnostmi a nevládními organizacemi, stejně jako špičkové studijní programy a kurzy rozvoje celoživotního vzdělávání. Díky využití nejmodernějších technologií pomáhá IU studentům v nouzi pokračovat ve vzdělávání a pokračovat v celoživotním učení.

Globální uznání a akademičtí partneři

Globální uznání

Vzhledem k tomu, že IU je uznávána WES Canada a USA, jejich tituly lze převést na body podle místních akademických standardů v kanadském systému imigračních bodů a americkém schématu hodnocení přistěhovalectví. V dubnu 2023 se IU stala první německou univerzitou, která se stala členem Asociace indických univerzit (AIU), což je jediný veřejný orgán v Indii, který zjišťuje zahraniční instituce. To znamená, že jejich programy na akademické půdě jsou uznávány zaměstnavateli v celé Indii a dalších zemích Commonwealthu.

Akademičtí partneři

Prostřednictvím partnerství s akademickými institucemi z celého světa nabízí IU pro studenty dostupnější způsob studia a života v zahraničí. IU Study Abroad Alliance umožňuje studentům zahájit studium online na IU a dokončit jej na partnerské univerzitě v USA, Kanadě, Austrálii nebo Evropě, kde je mnoho pracovních příležitostí.

Místa

 • Berlin

  Frankfurter Allee,73a, 10247, Berlin

  Otázky