Keystone logo
IU International University of Applied Sciences - Online Studies

IU International University of Applied Sciences - Online Studies

IU International University of Applied Sciences - Online Studies

Úvod

Proč si vybrat IU Online?

Na IU International University of Applied Sciences, největší německé univerzitě, najdete širokou škálu online studijních programů pro bakalářské, magisterské nebo MBA studenty. S více než deseti lety zkušeností s online studiem nabízí IU jedinečný online kampus a podpůrné systémy spolu s vynikajícími učiteli, kteří společně pracují na tom, aby vám nabídli vysoce kvalitní výuku – s maximální flexibilitou, zcela online.

Prohlášení o poslání IU Online

Naše mise? Váš úspěch. Naše studijní programy jsou sestaveny tak, aby vyhovovaly vašemu rozvrhu a zájmům, s širokou škálou specializací, které vám umožní rozvíjet dovednosti, které odpovídají vašim cílům. Náš učitelský sbor a výukové materiály jsou té nejvyšší kvality se zaměřením na to, abychom vás vybavili všemi nástroji, které potřebujete pro úspěšnou kariéru v mezinárodním obchodním světě. Nabízíme síť podpory, která nabízí jakoukoli pomoc, kterou potřebujete, na každém kroku. A to vše děláme proto, abyste si vybudovali kariéru, která vám nejlépe vyhovuje.

Vybudujte si svou mezinárodní kariéru s titulem IU

Připojte se k více než 60 000 studentům z více než 110 zemí a studujte ve skutečně globálním a mezinárodně smýšlejícím prostředí. S mezinárodně uznávaným titulem z IU uděláte první krok k rozvoji úspěšné mezinárodní kariéry a získáte všechny nástroje a znalosti, které vám pomohou stát se předním globálním profesionálem v oboru dle vašeho výběru.

94 % našich absolventů získá práci do tří měsíců od absolvování IU; za dva roky postoupí 80 % našich absolventů do manažerských rolí. Tato čísla vám říkají, že v IU vám dáme nejen teoretické znalosti, které potřebujete, ale také interpersonální dovednosti, které vám pomohou vyniknout. Úspěch našich absolventů je úspěchem IU.

Klíčová fakta

 • Začněte studovat, kdykoli budete chtít: není třeba čekat na začátek semestru.
 • Studujte 100% online, ať jste kdekoli.
 • Udělejte si zkoušky, kdykoli budete připraveni. 24/7, 365 dní v roce, odkudkoli na světě.
 • Studovat online neznamená studovat sám: vaši spolužáci, lektoři, profesoři a studentští poradci jsou vám kdykoli k dispozici pro jakékoli dotazy nebo rady, které potřebujete.
 • S více než 10 lety zkušeností s online studiem jsou programy na IU navrženy tak, aby vyhovovaly vašim potřebám a pomohly vám uspět.
 • Připojte se k více než 100 000+ studentů ve více než 153 zemích a studujte ve skutečně mezinárodním prostředí.
 • Vybudujte svou mezinárodní síť od úplného prvního kroku a postavte se k úspěchu v celosvětovém měřítku.
 • Naším cílem v IU je poskytnout vám nástroje, které potřebujete k vybudování úspěšné kariéry. Proto 94 % našich absolventů najde práci do 3 měsíců od ukončení studia.
 • Naše tituly jsou uznávány a akreditovány po celém světě, což vám dává lepší šance uspět na mezinárodním trhu práce.
 • Nabízíme flexibilní možnosti platby, aby vyhovovaly každému studentovi. Za studium můžete platit každý měsíc nebo ročně.
 • Získejte titul v požadované profesi a rozvíjejte všechny dovednosti, které potřebujete, abyste si zajistili svou profesní budoucnost.

Nastartujte svou kariéru, získejte dvojí titul

S duálním titulem IU a LSBU (London South Bank University) získáte jedinečnou příležitost – absolvovat s německým i britským maturitním certifikátem bez jakýchkoliv dalších akademických požadavků. Studijní programy na IU a na LSBU jsou koordinované, a tedy vzájemně rovnocenné.

Začněte studovat na IU, požádejte o britský certifikát* a po absolvování budete automaticky oceněni titulem z LSBU, pokud úspěšně splníte všechny své studijní požadavky.

Odešlete přihlášku, spojte se s naším týmem Student Advisory Team a po úspěšném absolvování IU získejte britský absolventský certifikát.

Akreditace a hodnocení

IU International University of Applied Sciences je uznána Radou věd jako soukromá univerzita a všechny studijní programy a tituly, které v současné době nabízíme, jsou akreditovány FIBBA nebo Akreditační radou. Kromě toho jsme získali několik pečetí vyznamenání a excelence a jsme hodnoceni jako vynikající poskytovatel služeb několika externími hodnotícími orgány. Seznam našich hodnocení a ocenění si můžete prohlédnout zde.

Bezplatný webinář a otázky a odpovědi

Webinář: Studujte online s IU 18:00 - 19:00 (SELČ)

Stipendia a financování

Ušetřete až 50 % a získejte iPad zdarma – protože si zasloužíte svou vysněnou kariéru!

Zapište se do akreditovaného online studijního programu a ušetřete až 50 % na školném. S naším plně online studijním areálem a digitálními vzdělávacími nástroji nabízíme vysoce kvalitní vzdělání, které je dostupné pro každého.

Kód kupónu: MOTIVACE

 • Začít můžete kdykoliv v roce 2022
 • K přijetí iPadu je vyžadována adresa v EU
 • Tato sleva je k dispozici pouze pro model online studií. Chcete-li získat informace o slevách myStudies, kontaktujte náš tým studijních poradců

Žebříčky

Akreditace a hodnocení

Akreditovat, pověřit, zplnomocnit.

IU International University of Applied Sciences získala systémovou akreditaci od EQAR, FIBAA, Německé akreditační rady, Německé rady pro vědu a humanitní vědy a WES Canada. To znamená, že jejich kurzy, fakulta a výukový materiál všechny odpovídají přísným standardům, které pro ně byly stanoveny, a nyní mohou akreditovat své vlastní programy.

Cambridge Assessment mezinárodní vzdělávání / středoškolské diplomové studium Pathway .

IU je prvním online univerzitním partnerem středoškolského diplomu Cambridge International Pathway . Díky spolupráci s Cambridge nabízí IU studentům speciální šanci dokončit středoškolský diplom při studiu bakalářského stupně. Vzhledem k tomu, že jsou vyžadovány pro váš bakalářský titul, jsou tyto středoškolské diplomové kurzy bezplatné. Studie Pathway je jedinečný 12měsíční kurz se 150hodinovým pracovním zatížením, který absolvujete vedle bakalářských kurzů. Pathway končí zkouškou, kterou lze opakovat nekonečněkrát.

Oceněný.

V aktuálním žebříčku CHE (2020–2022) je IU na prvním místě v oboru Business Administration v kategoriích „Obecné podmínky studia“, „Kontakt s lektory“, „Nabízené studijní programy“, „Zkoušky“, „Organizace studia“ a „Praktické Orientation,“ vyhrál celkem šest z 25 kategorií a dosáhl více umístění v nejvyšších kategoriích než kterákoli z více než 300 institucí. IU získala 5hvězdičkové hodnocení za online vzdělávání a skóre 99 ze 100 v QS, Quacquarelli Symonds, Stars Report, čímž se stala první německou univerzitou, která získala takové hodnocení. Získala také prémiovou pečeť FIBAA za digitální dokonalost a vynikla v 15 z 23 kritérií, včetně kategorií, jako je orientace na budoucnost, řízení znalostí, zajištění kvality výuky a udržení hodnocení na dalších pět let. Je to jediný poskytovatel školení, který získal cenu DtGV's Service Award 2022 od Německé společnosti pro spotřebitelská studia, protože má oddaný akademický personál a vyškolené studijní trenéry, kteří zajišťují podporu studentů po celou dobu studia.

Připojeno.

IU je členem Business Graduate's Association, Online Learning Consortium, AASCB a Global Education Coalition UNESCO. Tato členství jim poskytují spojení s jinými institucemi, společnostmi a nevládními organizacemi, stejně jako špičkové studijní programy a kurzy rozvoje celoživotního vzdělávání. Díky využití nejmodernějších technologií pomáhá IU studentům v nouzi pokračovat ve vzdělávání a pokračovat v celoživotním vzdělávání.

Místa

 • Frankfurter Allee,73a, 10247, Berlin

Otázky