Keystone logo
ISPGAYA

ISPGAYA

ISPGAYA

Úvod

představení

Vzdělávací projekt

ISPGAYA hodlá podporovat plný rozvoj osobnosti svých studentů prostřednictvím integrovaného technicko-vědeckého, sociokulturního a lidského formování.

ISPGAYA na základě lidských hodnot přikládá důležitou důležitost osobnímu a komunitnímu rozměru, vzdělává své studenty za odpovědnou svobodu, otevřenost budoucnosti, flexibilitu změny, solidaritu se světem, ve kterém je vložena, participativní odpovědnost, respektování myšlenek a svědomí druhých a závazek ve stavbě lidského bratrství.

ISPGAYA také snaží stimulovat vytváření, šíření kultury a vědy prostřednictvím Centra pro výzkum a vývoj CID, konkrétně časopisu Politécnica, časopisu PEC - Psychologie, Vzdělávání a kultura a dalších relevantních vědeckých publikací.

Vzdělávání

ISPGAYA - Instituto Superior Politécnico Gaya, je polytechnický vysokoškolský institut, který byl založen v roce 1990 v Kooperativu polytechnického vzdělávání (CEP). ISPGAYA je strukturován ve dvou vyšších školách, Vyšší škole sociálního a komunitního rozvoje a Vyšší škole. Věda a technika a nabízí vysokoškolské vzdělání v oblasti účetnictví, managementu, cestovního ruchu a různých technických oborů.

Poslání a cíle instituce

ISPGAYA je vyškolit odborníky s vysokoškolským vzděláním s vysoce rozvinutými kapacitami, které jim umožní porozumět vědeckým poznatkům, rozvíjet je a aplikovat je v jejich každodenní činnosti, zajišťovat zaměstnavatelům kvalitu a produktivitu.

- Výuka excelence

- Praktická aplikace znalostí

- Vysoká míra zaměstnatelnosti

- denní a post-pracovní plán

- Silné spojení s místní komunitou

- Blízkost ve vztahu učitel - student

- Moderní infrastruktury a laboratoře se současnou technologií

- Výměnné a mezinárodní programy mobility (Erasmus a Ibero-American Santander Grants)

Obecné cíle ISPGAYA

- zajistit vysokou úroveň kvality vzdělávání;

- Zajistit strategie a techniky, které mohou přispět ke zvýšení úrovně školního úspěchu;

Zajistit vysokou míru zaměstnatelnosti;

- Podporovat přijímání zahraničních studentů a podporovat mobilitu studentů ISPGAYA ;

- Předložit nové a inovativní nabídky školení, které budou reagovat na vznikající a diagnostikované oblasti, které jsou nezbytné pro regionální a národní rozvoj;

- přilákat nové publikum - „školení bez omezení“;

- Konsolidovat a posílit pedagogické pracovníky a zvýšit jejich kvalitu.

Místa

  • Av. dos Descobrimentos, 333 4400-103 Santa Marinha - V.N.Gaia GPS: N41.119680, W8.623498, , Vila Nova de Gaia

Otázky