Keystone logo
International Open University

International Open University

International Open University

Úvod

O NÁS

Zakladatel a kancléř: Dr. Bilal Philips

Studentské tělo: 284877 Islámský Online University (IOU) je kreativního myšlení Dr. Bilal Philips, který představil instituci, která by kompletně nabízejí on-line, intenzivní, bakalářské a magisterské programy vyučování-free.

Mise

"Making autentické islámské znalosti byly snadno dostupné na celém světě přes internet výhradně pro Boží potěšení je ušlechtilý životní cíl a poslání stojí za to obětovat všechny své energie a prostředky pro" (Dr. Bilal Philips, zakladatel a kancléř, islámská Online University).

Islámský Online University (IOU) si klade za cíl poskytnout globální přístup ke kvalitní vysokoškoláka, absolventa a postgraduální vzdělávací programy na úrovni pro studenty prakticky bez dalších nákladů. Jejím posláním je ". Změna muslimský národ a světovou situaci prostřednictvím vhodného vzdělání" Principy, na kterých IOU je založen, jsou:

Znalosti: Korán a Sunna

Bůh řekl: "Ve skutečnosti je to jen dobře informovaný mezi svým služebníkům, kteří skutečně bohabojní." (35:28) Poslední Prorok mír a požehnání Alláha s ním řekl: "Hledám znalostí je povinná u každého muslima."

Přístupnost

Islámská Online univerzita poskytuje jedinečnou příležitost pro přístup k kvalitní bakalářských, magisterských a kurzy postgraduální úrovni, všude tam, kde lidé mohou být i kdykoliv chtějí, aniž by museli cestovat do zahraničí, nebo dokonce opustit hranice svých domovů. Jejím cílem je umožnit vzdělání pro každého, z jakéhokoli místa, a to kdykoliv.

řekl poslední Prorok, "Pokud někdo cestuje na silnici při hledání vědění, Alláh způsobí jemu cestovat na jedné z cest do ráje."

Cenová dostupnost

IOU demonstruje svou nepřetržitý závazek k šíření skutečného poznání postupující od zcela zdarma a osvědčení o úrovni diplom kurzy na školné zdarma akreditovaném bakalářských titulů v různých oborech a magisterský stupeň. Tím, takže vyšší vzdělání snadno dostupné po celém světě ve prospěch jednotlivců a jejich komunit a lidstvo obecně. Volná výuka pro všechny žáky zajišťuje rovný přístup ke vzdělání, které jen málo si mohli dovolit, kdyby se zúčastnili tradiční instituce vyššího vzdělávání po celém světě.

Bůh řekl: "Rci: Jsou ti, kteří vědí rovnající se těm, kteří nevědí?" (39: 9)

SPOLEČENSTVÍ

Žádné Student bude znemožněno studium na Islámské univerzitě Online bez ohledu na své náboženství, etnického nebo sociálního původu. IOU potvrzuje, že její dveře zůstanou otevřené pro všechny, bez ohledu na hranice, které existují v reálném světě. Již plodil celosvětovou komunitu více než 180 tisíc studentů, kteří hledají islámské znalosti z více než 224 zemí.

Bůh řekl: "vzájemně spolupracovat v spravedlnosti a zbožnosti ... "(5: 2)

islámská etika

Je to základní přesvědčení islámské Online Univerzity, že muslimský učitel je v podstatě neliší od učitele, který jen se stane být muslim. Stejně tak muslimský student měl být výrazně odlišný od studenta, který se tak stane být muslim. IOU očekává, že všichni její studenti, schopnost, osazenstva, administrátoři a dobrovolníci fungovat ve svých pozicích a polí v první řadě jako muslimové. V opačném případě bude samozřejmě znamenat udržení nejvyšší standardy osobní integrity, poctivost a odpovědnost.

řekl poslední Prorok, "Bůh miluje každého z vás, kdykoli on nebo ona dělá práci, která se provádí v souladu s nejlepší ze svých schopností."

Kvalita a Aplikace

Islámská Online Univerzita se zavazuje poskytovat nejvyšší kvality on-line akademický zážitek, který je vhodný svým rozsahem a hloubkou, zprostředkovat autentický a praktické islámské znalosti, zatímco současně umožnit svým studentům čelit současné výzvy 21. století tím, že nabízí jiné obory, jako je psychologie, vzdělávání nebo financí. IOU posoudí a re-zhodnotit každý aspekt svého akademického modelu průběžně a bude podporovat nejen své studenty ke studiu pilně, ale také zdůrazňují, že je třeba usilovat o jejich silách, aby získané znalosti do praxe.

řekl poslední Prorok, "Nejlepší z vás je ten, kdo se učí Korán a učí ji ostatním." On také řekl: "Nejlepší z vás je ten nejvíce prospěšné pro lidi." To poslední Prorokova žák, Ibn Mas "Dřevo, řekl:" Byli jsme zvyklí učit znalosti a jejich aplikace dohromady. "Imám Sufyaan ath-Thawree související, které v mládí, když poprvé začal navštěvovat kurzy, jeho matka mu poradil:" Pokud se zapsat 10 slov a vaší víra nezlepšila, zkontrolujte sami. "

historie

Islámský Online University (IOU) je kreativního myšlení Dr. Bilal Philips, který představil vyšší vzdělávání instituce, která nabízí intenzivní on-line bakalářské a magisterské programy, které jsou zcela vyučování-free.

IOU cesta začala v roce 2007 se zahájením vyučování bez on-line diplomových kurzů ve svém otevřeném areálu. V roce 2010, po pouhých 3 let, byl také zahájen první vyučování bez Bakalář programu Arts (BA). Univerzita má nyní sedm vysokých škol akreditovaných on-line studijní programy: Vysoká škola vzdělání, studium islámské ekonomie, Vysoká škola Bankovnictví a finance, Vysoká škola psychologie, College of islámských studií, College of Business Administration, vysoké školy informačních technologií a vysoká škola arabský jazyk a lingvistika. Druhý z nich nabízí kurzy offline v Gambii, Somaliland a Guinea Bissau.In Kromě toho, dluhopis je Globální Korán Memorization Center nabízí jedinečnou příležitost pro studenty po celém světě ke studiu Koránu online.

Místa

  • Banjul

    Islamic Online University (Gambia) 21 Kanifing Mosque Road, P.O. Box 2340, Kanifing South, KMC, The Gambia, , Banjul

    Otázky