Keystone logo
International Telematic University UNINETTUNO

International Telematic University UNINETTUNO

International Telematic University UNINETTUNO

Úvod

International Telematic University UNINETTUNO je jediným International Telematic University UNINETTUNO na dálku, který úspěšně vyhodnotil ANVUR (https://goo.gl/TZfjxw), italská ministerská agentura pro kvalitu ve vysokoškolském vzdělávání. Založená na základě dekretu italského ministerstva školství, univerzity a výzkumu z 15. dubna 2005, UNINETTUNIO vydává akademické tituly, které mají legální hodnotu všude na světě pro vysokoškolské a postgraduální vysokoškolské studium. UNINETTUNO se řídí doporučeními Boloňského procesu a poskytuje univerzitní kredity v rámci standardního systému ECTS - European Credits Transfer System.

UNINETTUNO je jednou z předních světových univerzit v oblasti distančního vzdělávání a nedávno získala několik mezinárodních ocenění za excelenci platformy E-Learning od Evropské asociace dálkových pedagogických univerzit (EADTU). Cena IELA za nejlepší e-learningový portál byla doručena UNINETTUNO na základě jeho výzkumu, znalostí a vývoje v distančním vzdělávání. Člen představenstva EADTU - Evropské asociace distančních vzdělávacích univerzit, zástupce ICDE - Mezinárodní rady pro distanční vzdělávání pro jižní Evropu a Středomoří, uznaný organizací UNESCO mezi univerzitami, které se podílejí na dosažení cílů SDG 2030 OSN (https: //goo.gl/jmiif7), a je zapsán jako člen Asociace UNESCO IAU - Mezinárodní asociace univerzit.

UNINETTUNO má 6 oddělení, 25 studijních programů a více než 163 středisek zkoušek po celém světě. V současné době má UNINETTUNO více než 16 000 studentů ze 160 zemí, je vlastníkem satelitního vícejazyčného televizního kanálu zdarma a platformy pro výuku a výuku na dálku dostupné online v 5 jazycích (arabštině, italštině, angličtině, řečtině, francouzštině).

Při vážném zvážení problému spojeného se špatnou kvalitou výuky v některých vzdělávacích institucích na dálku po celém světě jsou profesoři UNINETTUNO vybráni mezi nejlepšími profesory tradičních univerzitních partnerů díky silnému partnerství s tradičními univerzitami.

UNINETTUNO poskytuje vysoký standard výuky v digitálním prostředí díky jedinečnému modelu učení a výuky na dálku prostřednictvím nových technologií a jedinečné platformy, která podporuje a udržuje úspěch vedle osobního rozvoje. U UNINETTUNO studenti mohou sledovat programy a získat platné studijní tituly a univerzitní kredity všude, bez omezení času a prostoru, univerzity bez hranic (https://goo.gl/gie8e1).

Jak studovat

Tréninkové aktivity založené na internetu probíhají v makroekonomické oblasti, která se nazývá Didaktický kyberprostor. V didaktickém kyberprostoru probíhá trénink a učení a přístupy jsou diverzifikovány prostřednictvím přizpůsobeného přihlašování a hesla založené na roli hráčů ve vzdělávací cestě: profesoři, učitelé a studenti. Lekce a online on-demand aktivity jsou k dispozici 24 hodin denně spolu s živými streaming virtuální třídy a zaznamenané virtuální třídy (https://goo.gl/jY26qD).

Místa

  • Rome

    Corso Vittorio Emanuele II, 39 - Roma, 00186, Rome

  • Milan

    Via Carlo Darwin, 20, 20143, Milan

    Otázky