Keystone logo
International Business Academy

International Business Academy

International Business Academy

Úvod

O IBA

IBA International Business Academy vyvíjí a poskytuje vysokoškolské programy, které fungují ve skutečném světě. Jsme jednou z nejvíce mezinárodně orientovaných obchodních akademií v zemi, s více než 85 zahraničními partnerskými institucemi po celém světě.

Fakta

IBA má:

  • 1.430 prezenčních studentů
  • 3 200 studentů na částečný úvazek

Nabízíme

IBA nabízí vysokoškolské programy na AP, profesionální bakalářské a magisterské úrovni, mimo jiné v oblastech jako finance, prodej a marketing, komunikace, technologie a web, výroba a řízení.

Kromě toho nabízíme různá další vzdělávání a krátké kurzy podnikatelům, kteří potřebují upgrade na své dovednosti, spolu s 6týdenními kurzy pro uchazeče o zaměstnání v široké škále oborů.

Vzdělávání, které funguje

Ve společnosti IBA jsme nadšeni vývojem a realizací vzdělávacích programů, které fungují ve skutečném světě a vytvářejí hodnotu pro společnosti i lidi.

V rámci programů kombinujeme teorii s praktickými dovednostmi, založenými na případech a projektech, ve spolupráci s obchodním světem - se stážemi jako standardem, nebo na základě pravidelných pracovních dnů dospělých studentů ve společnosti.

IBA se také zaměřuje na výzkum, inovace a vývoj ve spolupráci s celou řadou společností a partnerských institucí v Dánsku i v zahraničí.

122329_fac.jpg

Nová, moderní budova se nachází přímo u řeky a nabízí studentům skvělé studijní prostředí.

Partneři

IBA spolupracuje s více než 85 univerzitami a institucemi po celém světě, od zámořských nebo vzdálených zemí, jako je Čína, Jižní Korea, Brazílie a Amerika, až po evropské země, jako je Anglie, Francie, Španělsko a Rumunsko.

Jsme aktivními členy Network of International Business School (NIBS). Studijní síť, výměny studentů a zaměstnanců, jakož i konference a rozvojové projekty jsou organizovány prostřednictvím této sítě mezinárodních partnerů. Studenti IBA se také účastní mezinárodních případových soutěží.

Magisterské programy IBA jsou akreditovány Leeds Beckett University a Coventry University. Mnoho našich mezinárodních partnerských univerzit také nabízí studentům IBA přímý přístup k jejich vysokoškolským programům.

IBA má Erasmus Charter. Jednotliví studenti z našich partnerských institucí jsou zde proto vítáni jako studenti výměn, stejně jako naši dánští studenti mají mnoho příležitostí zahrnout do svých zájezdů i zahraniční návštěvu.

122330_fac2.jpg

IBA v číslech

Celkem má IBA ročně kolem 4 700 studentů - což představuje 1 500 studentů na plný úvazek a 3 200 studentů na kurzech profesního rozvoje.

Studenti pocházejí z Dánska i ze zahraničí a tvoří základ vzrušujícího, atraktivního a mezinárodního studentského prostředí.

Zaměstnanci

IBA má kolem 120 stálých zaměstnanců a 80 učitelů a lektorů na volné noze.

Místa

  • Kolding

    Havneparken 1, 6000, Kolding

Otázky