Keystone logo
Interaction Design Foundation

Interaction Design Foundation

Interaction Design Foundation

Úvod

Jsme hnutí za vytvoření dostupného a cenově dostupného designu Ivy League

O ZÁKLADĚ Interaction Design Foundation

Jsme nezávislá nezisková iniciativa s objektem, který zní jako paradox - zvýšit úroveň globálního designového vzdělávání na standard Ivy League a současně snížit náklady na co nejnižší, jak bychom je mohli vzít. Takže demokratizujeme učení tím, že poskytujeme špičkové učební materiály a snažíme se dosáhnout dokonalé rovnováhy mezi akademickou rigorózností a praktickou relevancí.

Založena v roce 2002 v Dánsku, jsme se inspirovali skandinávským vzdělávacím systémem, abychom vytvořili levné vzdělávání s vysokou kvalitou, abychom změnili způsob, jakým se lidé učí vědě, umění a komplikacím designu. Od roku 2002 jsme vybudovali udržitelnou platformu pro spolupráci a vzdělávání a rozšiřovali naši globální komunitu tak, aby dosáhla 454 místních skupin v 90 zemích.

Pokračujeme ve spolupráci s špičkovými univerzitami a společnostmi, jako jsou Stanford, Cambridge a SAP Labs, stejně jako takoví známí autoři jako Clayton Christensen a Don Norman, kteří se každý měsíc podělili o své znalosti s více než miliony designérů.

JAK ZMĚNUJEME VZDĚLÁVÁNÍ DESIGNU

Vzdělávání a profesní rozvoj

Nabízíme unikátní a rozsáhlou knihovnu učebnic souvisejících s designem a komplexní online kurzy vedené instruktorem. Členové také získají praktické zkušenosti prostřednictvím účasti na projektech v reálném životě a projektových činnostech. Nicméně vzdělávací proces se děje mimo kurzy: členové se navzájem učí prostřednictvím odborných diskusních fór, prostřednictvím místních schůzek a účastí na globálních projektech IDF.

Rozvoj dovedností v oblasti vedení

Členové IDF získají příležitost trénovat v různých vedoucích pozicích. V závislosti na svých preferencích a schopnostech mohou řídit mladé designéry, řídit projekty, dobrovolně řídit místní komunitu nebo hrát globální roli v IDF. Pro ty, kteří potřebují komplikované tréninkové dovednosti v jejich práci, poskytujeme komplexní školení o koučování v designové profesi spolu s příležitostí trénovat koučováním členů IDF Design League.

Proces IDF zahrnuje pečlivě vyváženou kombinaci subjektivních a objektivních faktorů hodnocení. Konečné uznání úrovně odborné způsobilosti absolventa kurzu v UX je uděleno po důkladném zhodnocení kompetencí této osoby jeho instruktory kurzu, osobního trenéra a rady IDF.

Příspěvek k profesi

Osvědčené odborníky v oboru UX mohou přispět ke kvalitě vzdělání a odborných služeb tím, že vyvíjejí školicí materiály a učebnice nebo tím, že pracují v Radě IDF. Nabízíme také vynikající publikační příležitosti s okamžitým přístupem k našemu miliónovému cílovému publiku.

Zaměstnávání a rozvoj personálu

Pomáháme společnostem, od nejmenších až po největší, jako jsou SAP a Accenture, nejlépe budovat skvělé zkušenosti zákazníků. Členství společnosti IDF umožňuje správcům společnosti:

  • Přístup k největší komunitě návrhářů UX na světě
  • Vybudujte design UX a odborné znalosti v oblasti výzkumu ve svých společnostech tím, že využijete kurzy vedené instruktorem doma nebo v práci - jsou zcela samovybírány tak, aby vyhovovaly náročným programům
  • Vyřešíte skutečné obchodní problémy tím, že získáte pomoc od celosvětové sítě projektových profesionálů a trenérů IDF
  • Spravujte jednotlivé členství a firemní účty bez jakýchkoli potíží nebo nepředvídaných výdajů

Místa

  • Copenhagen

    Copenhagen, , Copenhagen

Otázky