Keystone logo
© Carrianna Field
Instituto Artes Visuales

Instituto Artes Visuales

Instituto Artes Visuales

Úvod

El Institute of Visual Arts Je to soukromá instituce, která od roku 1994 se zaměřuje na specializované oblasti grafického designu, multimediální tvorby, rozvoj komunikace pro webové a pohybové grafické přípravy.

mise

Při formování studenta se snaží kombinovat technické a koncepční znalosti z různých oblastí. Teoretická i praktická metoda umožňuje studentům postupovat vytvářením cvičení, které umožňují přizpůsobit teorii učil dříve a předpokládají profesionální pracovní procesy.

CÍLE

Hlavními cíli tohoto centra jsou:

  1. Vlakové studenti správně aktualizován v oblastech souvisejících s grafickým designem, pohyblivé grafiky a vývoj webových aplikací komunikačního obsahu.

Vyškolit studenty v režimu rozvoj odborných prací. Naše výuka je založena na pokroku v poznání různých oblastí prostřednictvím realizace v briefingu. Zvýšit kreativitu a rozvoj uměleckých schopností studenta. Podporujeme osobní iniciativu a inovativní profesionální přístup.

Tyto cíle jsou provedeny v různých vzdělávacích programů, které nabízejí centra: Kariéra ve výtvarném umění, Master of Arts and Communication, mistra v grafickém designu nebo Master in multimédií a internetu, stejně jako různé odborné kurzy v grafickém designu, web Grafický design, fotografie a digitální video, typografický design, grafický design, Editorial design, Obalový design ...

Místa

  • Spain Online

    Spain Online, Španělsko

Otázky