Keystone logo
Independence University

Independence University

Independence University

Úvod

Ať už navštěvujete online nebo v našem kampusu v Utahu, chceme, aby vaše vzdělání na Independence University bylo pozitivní zkušeností. Proto vám poskytneme správné nástroje a zdroje, které optimalizují váš vzdělávací úspěch. Na IU dostávají studenti kampusu notebook, který mohou používat během školy a uchovat si ho po ukončení studia. Online studenti obdrží notebook a tablet.

K vyplnění naší mise WE:

Poskytnout pevný základ specifických kompetencí, které studentům umožní získat dovednosti požadované ve zvoleném zaměstnání.

Poskytnout studentům vzdělání a znalosti, aby se stali kompetentními členy svých komunit, což jim umožní ocenit a úspěšně se vypořádat s problémy mezilidských vztahů, s nimiž se na pracovišti setkávají.

Poskytujte programy, které zahrnují různé dovednosti, které studentům přinesou plnější realizaci světa, ve kterém žijí a pracují, aby byli schopni dosáhnout uspokojivé a obohacující kariéry a životního stylu.

Sloužit jako vůdce online vysokoškolského vzdělávání v každé z našich komunit začleněním návrhů a doporučení od znalých zástupců nabízených programů.

Místa

  • Independence

    West College Avenue,1057, 67301, Independence

    Otázky