Keystone logo
IMF Smart Education Ecuador

IMF Smart Education Ecuador

IMF Smart Education Ecuador

Úvod

Akademická instituce IMF je mezinárodní reference v postgraduálním vzdělávání s více než 125 000 studenty a 5 000 společnostmi vytvořenými za 20 let. Kvalitu a prestiž jejích služeb podporují subjekty, jako jsou Asociace pro rozvoj vysokých škol podnikání (AACSB), Asociace MBA (AMBA) a pečeť EFQM +500.

Studenti MMF budou moci získat trojnásobný titul: dva univerzitní a jeden profesionální. Ekvádorská kvalifikace uznaná SENESCYTem jako kvalifikace čtvrtého stupně a všechny s hodnotou v evropském prostoru vysokoškolského vzdělávání.

MMF umožňuje přístup ke školení výběrem způsobu, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám:

  • Online: S moderním virtuálním kampusem přístupným kdekoli na světě a kdykoli.
  • Smíšené: Kombinace výhod online modality s třídami tváří v tvář.

Kromě toho nabízí flexibilitu při provádění plateb: Pokud zvolíte jednu platbu, další 5% slevu nebo částečnou platbu v měsíčních splátkách bez úroků během studijního období.

Čelit novým profesionálním výzvám, které nám umožňují transformovat prostředí, ve kterém žijeme a vykonávat svou práci, vyžaduje důkladné školení. Inovativní a kvalitní školení, jehož metodika zaměřená na studenta řeší osobní a profesionální situaci těch, kteří se snaží dosáhnout své nejlepší verze.

together now

Místa

  • Quito

    Calle Javier Arauz 111 y Germán Alemán, 170135, Quito

Otázky