Keystone logo
IM – Digital Business School

IM – Digital Business School

IM – Digital Business School

Úvod

Jsme přední digitální obchodní škola v digitálním marketingu. Máme více než 15 let zkušeností, které nám dávají jedinečné učení, se kterým se můžeme dále vyvíjet, specializovat a především školit nové přední odborníky v digitálním sektoru, kterých je již více než 20 000.

Na IM Digital Business School zajišťujeme dokonalou integraci digitálních technických dovedností s výkonnostními dovednostmi v digitálním marketingu, digitálním podnikání a digitální komunikaci. Tato unie nám umožňuje nabídnout tréninkový model přizpůsobený skutečným potřebám, které každý den vyvstávají a které je třeba uspokojit.

Tento model je propojen s konsolidovanými principy a hodnotami, schopnými pomoci našim studentům a profesionálům stát se podnikavými, inovativními, kompetentními a především odpovědnými odborníky, a to jak eticky, tak společensky.

Lídry připravujeme tak, aby se uměli bezpečně adaptovat na budoucnost, která charakterizuje digitální transformaci podnikání a podnikání, ale také aby převzali aktivní roli a vybudovali ji.

Proč je IM Digital Business School rozdíl?

Každý student je jedinečný a má své vlastní iniciativy, cíle, cíle, kterých je třeba dosáhnout, a kvality, které je třeba pěstovat, takže je nezbytné upřednostňovat a optimalizovat jeho autonomii, samoučení a vzdělávací růst. Tyto klíčové body jsou základním kamenem vzdělávání, ve kterém jsou studenti zmocněni a ukazují svůj plný potenciál tím, že se zaměřují na svou akademickou a profesní prosperitu. 90 % studentů IM najde práci za méně než 24 měsíců. Nedávné výsledky získané v auditních průzkumech ISO, UNE a QS podporují IM Digital Business School jako záruku zaměstnatelnosti a povýšení za méně než 24 měsíců. Tyto výsledky ukazují, že situace v zaměstnání studentů, kteří studují magisterské studium nebo již titul získali, je stále výhodnější; nejen z hlediska profesní pozice, kterou nyní zastávají, ale také z hlediska jejich platu.

Kromě toho díky vysoce výkonnému digitálnímu školení IM Digital Business School provedla inovace v kvalitě výuky a ve své pedagogické metodologii, protože studenti během své akademické cesty implementují dovednosti, jako je time management, plánování a provádění akcí zaměřených na dosažení cílů. Tímto způsobem trénují měkké dovednosti spojené s úspěchem a začleňují je do svého každodenního života, dokud se nestanou přirozenou reakcí na profesní výzvy, kterým mohou čelit.

Zaměření našich programů

Abordamos la formación de profesionales para la nueva generación de negocios digitales desde una visión transversal: marketing, comunicación y negocios digitales, con másteres especializados que destacan por un temario profundo y actualizado, donde todas las asignaturas son prácticas e impartidas por expertos en activo.

Všechny naše magisterské tituly mají dvojitý titul se 100% praktickými předměty, které přidané do virtuálního kampusu bez konkurence v jiných evropských školách a metodologii, která sleduje váš výkon tím, že vám poskytuje pravidelnou zpětnou vazbu, nám umožňuje zajistit, abyste se vyvíjeli správně. směr. Stejně tak vytvářejí jedinečnou zkušenost, která se promítá do vysoce vyškolených a konkurenceschopných profesionálů, kteří vynikají ve výběrových procesech.

BOLSA DE EMPLEO ESPECIALIZADA EN PERFILES DIGITALES

Naším konečným cílem je, aby profesionálové vyškolení v IM měli více a lepších profesních příležitostí. Z tohoto důvodu jsme vytvořili oddělení Digital Careers složené z HR specialistů, které se věnuje výběru digitálních talentů s cílem posílit jejich kariéru po skončení programu a urychlit jejich cestu na trh práce. Pokrýváme 2 oblasti: odborné stáže a pracovní nabídky.

Pracujeme s výkonným fondem zaměstnanosti, který je jedinečný díky své specializaci na digitální profily, po kterých je neustálá poptávka, a umístění specializovaných profilů, jako je Jessica's, ve velkých společnostech ve Španělsku.

Jessica vám řekne z první ruky:


DVOJITÉ A TŘI STUPNĚ

¿QUÉ NOS MUEVE?

Ofrecer la mejor formación en Marketing Digital y ponerla al alcance de todos. El marketing Digital no debe ser patrimonio de unas pocas empresas.

Vzděláváme, inspirujeme a spolupracujeme s komunitou studentů, absolventů, učitelů a profesionálů v tomto sektoru, čímž podporujeme živou a aktivní síť. Relační systém pro vzájemnou podporu ve složitém digitálním prostředí.

Život v kampusu a vybavení

Virtuální prohlídka Campus Barcelona:

https://www.im.education/tour-im/

Místa

 • Barcelona

  Fisica, 13-17 L.2, 08038, Barcelona

 • Madrid

  Plaza de Carlos Trias Bertrán, 4, 28020, Madrid

 • Barcelona

  Carrer de la Física,13-17, 08038, Barcelona

  Otázky