Keystone logo
Illinois College Online

Illinois College Online

Illinois College Online

Úvod

V roce 1829 přinesli naši zakladatelé do prérie podnikavou vizi a změnili podobu vzdělávání v regionu. Presbyteriánský misionář reverend John H. Ellis upozornil kongregační studenty na Yale University na plány pro College, což vedlo jednoho ze slavných „Yale Bands“ k přesunu na západ, aby pomohl založit College. První dva absolventi univerzity získali v roce 1835 tituly z Illinois College.

Illinois College byla pozoruhodně centrem abolicionistického hnutí. Velká porota obviňovala skupinu studentů z přechovávání uprchlých otroků a předpokládá se, že dva podzemní domy byly součástí podzemní dráhy. První prezident Illinois College, Edward Beecher, byl navíc otevřeným odpůrcem otroctví a bratrem vlivné autorky proti otroctví Harriet Beecher Stowe.

Mezi návštěvníky a přednášejícími na akademické půdě během prvních let akademie byli Abraham Lincoln, Ralph Waldo Emerson, Bronson Alcott, Mark Twain, Horace Greeley a Wendell Phillips. Nejznámější absolvent William Jennings Bryan, třída 1881, byl trojnásobným kandidátem na amerického prezidenta, ministra zahraničí a kongresmana. Američtí senátoři, členové Kongresu, guvernéři států a federální soudci patří k mnoha absolventům Illinois College, kteří vedli vlivnou kariéru ve veřejné službě.

Vysoká škola se stala koedukovanou v roce 1903 začleněním Jacksonville Female Academy. V roce 1932 společnost Phi Beta Kappa založila kapitolu na Illinois College a zůstává jednou z pouhých 11 ve státě.

Již více než 180 let pokračuje Illinois College v tradici excelence ve výuce svobodných umění. Bohatá historie a smysl pro dědictví jsou široce oslavovány a jsou hrdostí mezi studenty a absolventy.

Místa

 • Jacksonville

  1101 west college avenue, Illinois 62650, , Jacksonville

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky