Keystone logo
Institute for Humane Education

Institute for Humane Education

Institute for Humane Education

Úvod

Institute for Humane Education ( IHE ) nabízí postgraduální programy, školení a zdroje pro učitele a tvůrce změn, aby vytvořili spravedlivější, humánnější a udržitelnější budoucnost vzděláváním o vzájemně propojených otázkách lidských práv, udržitelnosti životního prostředí a ochrany zvířat a budování společnosti řešení. Řešení může identifikovat nehumánní a neudržitelné systémy a poté vyvinout řešení, která jsou zdravá a vhodná pro lidi, zvířata a životní prostředí. S vědomím svého osobního dopadu se řešení snaží také usilovat o to nejlepší a co nejméně ublížit prostřednictvím rozhodnutí, která učiní.

Institute for Humane Education vzdělává lidi, aby vytvořili svět, ve kterém mohou všichni lidé, zvířata a příroda prosperovat.

Abychom dosáhli svého poslání, nabízíme: Online magisterské a doktorské programy v humánním vzdělávání dodávané ve spolupráci s Antiochskou univerzitou a určené k přípravě učitelů a činitelů změn na vzdělávání o vzájemně propojených otázkách lidských práv, etiky životního prostředí a ochrany zvířat; Centrum řešení, které poskytuje příležitosti pro učení, profesionální rozvoj, vzdělávací zdroje a metodiky pro postup v rostoucím hnutí řešení; Velký dopad prostřednictvím klíčových adres, knih, seminářů, rozhovorů TEDx a konzultací.

Místa

  • Surry

    Surry Road,792, 04684, Surry

    Otázky