Keystone logo
Instituto Europeo de Posgrado - Colombia Online Master v oblasti obnovitelných energií a udržitelnosti životního prostředí
Instituto Europeo de Posgrado - Colombia

Online Master v oblasti obnovitelných energií a udržitelnosti životního prostředí

14 Months

Španělština

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Dálkové studium

Úvod

Prezentace školy

European Postgraduate Institute je inovativní 100% online Business School, která firmám nabízí MBA a magisterské programy a školení.

Evropský postgraduální institut je jednou z nejlepších online obchodních škol ve španělsky mluvícím světě. Naším cílem je poskytnout vám snadnost a flexibilitu, kterou potřebujete, abyste mohli sladit své studium s osobním a pracovním životem odkudkoli, jak to již udělaly tisíce studentů, kteří po studiu na IEP dali svému životu impuls.

Díky dohodě mezi IEP a Summa University můžete s tímto programem studovat svůj postgraduální titul a získat vlastní IEP Degree a americkou certifikaci od Summa University. Uznání a zásluhy obou institucí nabízejí profesionálům ze všech sektorů vysoce prestižní školení ve Španělsku i v mezinárodním měřítku, které jim umožňuje získat potřebné dovednosti a kompetence pro profesní rozvoj v různých oblastech podnikatelského prostředí a efektivní výkon povinností. směrnice v organizaci .

Summa University je vysokoškolská instituce specializující se na 100% online školení s programy určenými pro přípravu vysoce kvalifikovaných manažerů. Zakládající člen Red Summa University, mezinárodní aliance institucí s více než 15 000 studenty ročně.

Mezinárodní programy

Evropský postgraduální institut jako doplněk ke svým magisterským programům nabízí svým studentům své mezinárodní programy v Madridu, které trvají jeden týden.

Objevte zázraky, které naše město nabízí na všech úrovních:

Kulturní

S návštěvou nejreprezentativnějších a nejvýznamnějších míst.

Profesionální A Obchodní

S pobyty v nadnárodních společnostech sídlících ve městě

Turista A volný čas

Kde si užijete celou řadu gastronomických možností, relaxaci a denní i noční zábavu.

Činnosti s velkou profesionální hodnotou v každém z našich programů:

 • mistrovské kurzy
 • obchodní návštěvy
 • Sítě
 • Komentované kulturní prohlídky
 • akademické akce
 • Návštěvy mezinárodních veletrhů
 • závěrečný závěrečný ceremoniál

Proč si vybrat tento online mistr?

 • Protože program nabízí komplexní přístup kombinací studia technologií obnovitelných zdrojů energie, projektového řízení a udržitelnosti. Tato jedinečná kombinace vám poskytne úplnou vizi toho, jak zavádět řešení udržitelné energie v různých kontextech, a přispěje k vašemu profesnímu rozvoji v mnoha oblastech.
 • Protože pokrývá širokou škálu témat, od solární tepelné a fotovoltaické energie, větrné energie, biomasy a hydraulické energie až po menšinové obnovitelné energie. To vám poskytne solidní znalosti o různých technologiích a zdrojích používaných při výrobě obnovitelné energie, což vám umožní porozumět různým udržitelným energetickým systémům a pracovat s nimi.
 • Protože vám poskytne globální a aktualizovanou vizi: Magisterský titul se zabývá jak politikami, tak regulačními rámci na mezinárodní úrovni, což vám umožní porozumět globálnímu panoramatu obnovitelných energií.
 • Protože má praktický přístup, který vám umožní analyzovat skutečné situace a aplikovat znalosti získané v každém předmětu.
 • Protože vám poskytne aktuální znalosti o nejnovějších trendech a osvědčených postupech v oblasti obnovitelných zdrojů energie, umožní vám udržet si aktuální informace v neustále se vyvíjejícím prostředí.
 • Protože budete připraveni vystupovat v různých profesních příležitostech v oblasti obnovitelných energií.

Kvalifikace: Vlastní titul IEP + americká certifikace od Summa University

Ideální studenti

Přijímací řízení

Stipendia a financování

O Škole

Otázky