Keystone logo
Holos University Graduate Seminary

Holos University Graduate Seminary

Holos University Graduate Seminary

Úvod

Na Holos University Graduate Seminary ( HU ) připravujeme studenty na integraci Univerzálních principů duchovnosti a celostního zdraví prostřednictvím vlastního rozvoje, vědeckého průzkumu a výzkumu a soucitné služby. Univerzita Holos je postavena na celosvětovém vzdělávání vědců v předmětech souvisejících s jemnými energiemi a energetickou medicínou prostřednictvím interaktivního dálkového studia. Již více než patnáct let vytvářejí naši studenti inovativní celostní výzkum, který rozšiřuje komplexní výhody duchovně orientovaného celostního zdraví.

Mystické tradice prakticky všech náboženství obsahují podstatné odkazy, které se zabývají jemnými fyzickými energiemi těla, transpersonálními aspekty mysli a expresivní činností ducha. Tyto tradice existují v jádru holistické mystiky, duchovního vedení, poradenské intuice a integrované zdravotní péče. Holos University Graduate Seminary ( HU ) zdůrazňuje ekumenické duchovní přístupy, které splňují rostoucí potřebu inkluzivního, holistického a kreativního přístupu k životu v současných komunitách.

Jako seminář se seminář na Holos University Graduate Seminary zaměřuje na duchovní aspekty jeho studia a výzkumu. Jako univerzita se At Holos University Graduate Seminary snaží prosazovat nejvyšší akademické standardy ve výuce a výzkumu a sloužit jako most mezi akademickými, vědeckými a náboženskými institucemi. Vzdělávací koncepce programu HU , zaměřená na tyto základní principy, nevyhnutelně vede k novému, širšímu a expanzivnějšímu chápání jemných energií, vědomí a lidské transformace. Zloženie: 100% bavlna.

Velikost třídy Holos je omezena na maximálně deset studentů. Tato velikost třídy má za následek skromný poměr student / učitel, který každému studentovi poskytuje příležitost k osobní pozornosti, kterou u jiných institucí nenajdete.

Univerzita Holos využívá kombinované distanční vzdělávání k nabízení akademických studií založených na vědeckém a intuitivním zkoumání integrativního léčení, aplikované duchovnosti a uznávání jemných energetických sfér. Studie zdůrazňují seberozvoj, vědecký průzkum a výzkum a soucitnou službu ve světě.

Místa

  • Fair Grove

    5607 S. 222nd Road Fair Grove, MO 65648, 65648, Fair Grove

    Otázky