Keystone logo
Houston Christian University Online

Houston Christian University Online

Houston Christian University Online

Úvod

Vysoká škola je o více než jen o přípravě na vaši budoucí kariéru – je to šance zjistit, kdo jste a čemu věříte. Vzdělávání HCU vás připraví na každý krok na vaší cestě, ode dne, kdy se stanete husky, až do okamžiku, kdy získáte titul. Zjistěte více o výhodách studia na HCU, přední křesťanské univerzitě se sídlem v Houstonu v Texasu.

HCU má 60letou akademickou tradici zaměřenou na víru a kvalitu učení. S naší akreditací získáváte kvalitní celostátně uznávané vzdělání. Vaše kurzy jsou kdykoli během dne, takže můžete dokončit práci v kurzu, když se vám to hodí.

HCU Online je ideální volbou pro studenty, kteří chtějí chodit do školy podle svého rozvrhu. Snažíme se poskytnout pohodlnou příležitost získat svůj titul, ale také toužíme udržet naše školné mezi nejnižšími v zemi.

Přijímací řízení

Poté, co jste našli ten správný online studijní program, začněte podle níže uvedených kroků. V případě dotazů ohledně přestupu na HCU prosím kontaktujte univerzitu pro více informací .

 1. Complete Your Application
 2. Complete the Free Application for Federal Student Aid (FAFSA)
 3. Send High School Transcript/GED
  • Undergraduate students are required to submit transcripts showing they achieved a high school general or advanced diploma or a GED with passing scores. (Waived if the student has 32 credit hours or more of transfer credit.)
  • Submit Required Documents
   1. Přepisy: Studenti musí předložit všechny přepisy z jakékoli dříve navštěvované instituce (adresa výše). Aby byly oficiální přepisy považovány za oficiální, měly by být zaslány přímo z vysoké školy nebo univerzity, která udělila váš bakalářský titul.
   2. Transcripts from any additional coursework since that time should also be submitted, including postbaccalaureate or graduate-level transcripts.

Poznámka: pro zahraniční studenty je přijímací proces odlišný a může vyžadovat jinou dokumentaci, někteří studenti nemusí mít nárok na federální podporu USA, aby zde mohli navštěvovat vysokou školu. Zde může být nejlepší uvést vyplnění přihlášky a poté odkaz na stránku mezinárodního studenta, která by byla spíše všeobecnými informacemi o přijímání mezinárodních studentů.

Stipendia a financování

Existuje mnoho druhů finanční pomoci dostupné studentům na Houston Christian University. Každý nový vysokoškolský student rezidenčního studia má nárok na ocenění za zásluhy pro prváka na základě jeho akademického výkonu na střední škole. Další stipendia jsou k dispozici pro vysokoškolské i postgraduální studenty podle oblasti akademického studia.

Federální granty a studentské půjčky jsou k dispozici také těm, kteří splňují určitá kritéria založená na potřebách na základě jejich bezplatné žádosti o federální studentskou pomoc (FAFSA). Způsobilí studenti se mohou také kvalifikovat na federální pracovní studijní pozici na akademické půdě.
Studium na vysoké škole je investicí do vaší budoucnosti. Pro mnoho studentů může být získání stipendia fantastickým způsobem, jak tuto investici financovat. Na HCU nabízíme širokou škálu stipendií, která pomáhají uspokojit vzdělávací potřeby různých studentů.

Během kontroly vaší přihlášky na HCU bude vaše přihláška zkontrolována, zda splňujete požadavky na jedno nebo více z následujících vysokoškolských stipendií nebo postgraduálních stipendií.

 • Freshman Merit Awards
 • Transfer Merit Awards
 • Additional Scholarships
 • Government Grants
 • Homeschool Student Scholarships
 • Graduate Scholarships
 • Free Transcript Evaluation

Žebříčky

 • HC vydělává 2023-24 Military Friendly Schools® Gold Standard Ranking
 • HCU jmenován mezi nejlepší online křesťanské vysoké školy a univerzity
 • HCU jmenovaná mezi nejlepší online vysoké školy v Texasu

Ohlasy studentů

Proč studovat na Houston Christian University Online

 • Přístupné: Vaše kurzy jsou kdykoli během dne, takže můžete dokončit práci v kurzu, když se vám to hodí. HCU Online je ideální volbou pro studenty, kteří chtějí chodit do školy podle svého rozvrhu.
 • Holistické vzdělávání: HCU integruje víru a rozum do svých akademiků, takže jste připraveni nejen na svou kariéru, ale i na smysluplný život ve službě Bohu.
 • Vysoce kvalitní vzdělání: Se zavedenou 60letou akademickou tradicí zaměřenou na víru a kvalitu učení v kombinaci s naší akreditací si můžete být jisti, že dostáváte kvalitní vzdělání uznávané celostátně.
 • Cenově dostupné: HCU má dnes jedny z nejnižších dostupných školných. Snažíme se poskytnout pohodlnou příležitost získat svůj titul, ale také toužíme udržet naše školné mezi nejnižšími v zemi.

Ocenění a akreditace

Houston Christian University je akreditována organizací Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges (SACSCOC) k udělování přidružených, bakalářských, postgraduálních a doktorských titulů.

Místa

 • Houston

  7502, Fondren Road, 77074, Houston

Otázky