Keystone logo
Harvard Business School Online

Harvard Business School Online

Harvard Business School Online

Úvod

Harvard Business School Online nabízí jedinečný a velmi pútavý způsob, jak se naučit životně důležitým obchodním konceptům. Ať už jste ve vaší kariéře - nebo ve světě - poskytujeme vzdělávací zkušenosti, které vám pomohou dosáhnout vašich osobních a profesních cílů.

Naši studenti souhlasí. V nedávném průzkumu minulých účastníků, který uskutečnili zástupci City Square Associates, čtyři z pěti uvedly, že HBS Online stojí za investice.

Proč? Podle naší skupiny studentů, HBS Online:

  • Zrychluje kariéru: 93 procent uvedlo, že naše programy jim vybavily dovednosti, které posílily jejich životopis, zatímco každý čtvrtý hlásil, že získal podporu nebo změnu titulu po dokončení HBS Online kurzu.
  • Objasňuje cíle: 77 procent studentů uvedlo, že HBS Online zvýšila jasnost své profesionální budoucnosti, aby zjistila, zda je čas přejít na novou oblast nebo průmysl, aby rozhodli o absolvování MBA.
  • Zvyšuje důvěru: 90 procent respondentů se domnívá, že mají větší jistotu v práci a jsou příjemnější při přijímání obchodních rozhodnutí. A tato důvěra si všimla: 53 procent respondentů získalo větší odpovědnost za práci po absolvování kurzů HBS Online.
  • Vytváří komunitu: 63 procent uvedlo, že mají pocit, jako by se připojili k komunitě stejnojmenných vrstevníků s podobnými profesními a vzdělávacími aspiracemi.

Náš model učení to umožňuje. Poskytnutím profesionálů s odbornou praxí, která je založená na případových, aktivních a společenských činnostech, nabízí společnost HBS Online v oblibě rozhodovacích činitelů a žádá vás, abyste se potýkali s problémy v reálném světě a diskutovali a diskutovali se svými vrstevníky, abyste dosáhli řešení .

Změnili jsme online vzdělávání v oblasti obchodu. Nyní je čas znovu změnit svou kariéru.

Přijímací řízení

Způsobilost k zápisu

  • 18 let
  • Znalost angličtiny
  • Zavázala se učit a komunikovat s ostatními účastníky v celém programu

Online aplikace

Volný, uvolnit

Je nutná speciální dokumentace

Ne

Stipendia a financování

Pomoc s výukou je k dispozici pro programy Crede Credential of Readiness (CORe) , stejně jako pro programy certifikátů Business Analytics , Economics for Managers a Financial Accounting. Možnosti finanční pomoci dostupné pro tyto programy naleznete na stránce Platby a finanční pomoc .

Statistiky absolventů

Ohlasy studentů

Místa

  • Cambridge

    Cambridge, Spojené státy americké

Otázky