Keystone logo
© TESS
Grace Education

Grace Education

Grace Education

Úvod

Již téměř deset let je Grace Education předním institutem e-learningového centra pro studenty a odborníky, který kombinuje přijímací poradenství a přípravu na přijímací zkoušky na vysokou školu, obchodní a postgraduální školu se službami umisťování do zaměstnání, poradenstvím v řízení kariéry a tréninkem rozvoje vůdcovství pro kultivaci celoživotního akademického postup a neustálý profesionální vývoj.

Uplatnění na vysoké škole, MBA, obchodní škole nebo postgraduální škole (umění a vědy, účetnictví, architektura, právo, lékařské, ošetřovatelské programy atd.)?

Hledáte práci a / nebo doufáte, že změníte kariéru?

Pomůžeme vám najít cestu a dostat se tam, kam chcete.

Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího vzdělání a povolání.

Učte se a staňte se nejlepšími s Grace Education .

Úvod

Grace Education nabízí digitální, personalizované, komplexní odborné přijímací poradenství a přípravné služby pro vstupní zkoušky, které studenty provedou ve všech fázích procesu přijímání na vysokou školu, obchod, magisterské a postgraduální studium (umění a vědy, účetnictví, architektura, strojírenství, právo, lékařství, ošetřovatelské programy atd.) téměř deset let.

Ve společnosti Grace Education jsme více než tradiční jednorázová poradenská agentura pro jednorázové přijetí. Na rozdíl od žádné jiné poradenské služby v oblasti přijímání, naši konzultanti a odborníci z Harvardu a dalších světově proslulých mezinárodních institucí zůstávají našim studentům přítomni i dlouho poté, co získají vstup do školy. Jako jeden z mála nabízíme služby formálního profesního rozvoje, koučování vůdců a zprostředkování zaměstnání. Úspěšně jsme umístili kandidáty do slibných start-upů, rostoucích společností na střední úrovni a velkých pět set podniků včetně Apple, Google, Microsoft a dalších.

Každá akademická volba a následné rozhodnutí ovlivňuje budoucí profesní kariéru studenta. Naším posláním je vést a školit studenty po celý jejich život, když se orientují v individuálním akademickém a profesionálním postupu.

Mise

Grace Education doprovází studenty po celou dobu jejich akademického a profesionálního života a inspiruje ty nejlepší v každém, aby hledali to nejlepší pro všechny.

Naše historie

Společnost Grace Education byla založena v roce 2012 bývalým konzultantem přijímacího řízení na Admissionado, absolventem Harvardu a London School of Economics, stejně jako autorem publikovaným v New York Times. a institut rozvoje vedení.

Od svého založení Grace Education kultivuje rostoucí mezinárodní síť primárně Ivy-League vzdělaných konzultantů s různým profesionálním zázemím, kteří prokázali prokázané a silné odhodlání jak ve vzdělávání, tak v zaměstnání. Každý student a profesionál, který si zvolí Grace Education je označen jako osobní kouč. Po úvodních brainstormingových schůzkách trenér a student Grace Education definují strategii s krátkodobými, střednědobými a dlouhodobými cíli.

Naše přidaná hodnota

Ve společnosti Grace Education děláme mnohem víc než jen přijímací poradenství. Na rozdíl od tradičních poradenských společností nabízíme profesionální řízení kariéry, poradenství v oblasti rozvoje vůdčích schopností a zprostředkování zaměstnání pro profesionály na střední, střední a vyšší úrovni, kteří hledají kariérní postup nebo přechod na postgraduální studium nebo na nová pracovní místa. Nepovažujeme jednoduše cíle vzdělávání a zaměstnání kandidáta za zcela oddělené a odlišné poslání. Naopak, Grace Education spolu s OECD se řada ekonomů, sociálních vědců a dalších odborníků domnívá, že vzdělávání a zaměstnanost jsou vždy spojeny. To konkrétně znamená, že pokud si student střední školy zvolí Grace Education , máme nástroje a zdroje, které ho nejen doprovodí k dosažení cílů přijetí na vysokou školu, ale jsme mu k dispozici také při hledání letní stáže, hledání zaměstnání po ukončení studia od univerzit, poradenství při přijímání absolventů škol až po hledání zaměstnání na střední a vyšší úrovni. Jinými slovy, Grace Education je připraven doprovázet studenty i profesionály při mapování a pilotování celé jejich akademické a profesní dráhy počínaje střední školou nebo v kterémkoli bodě jejich života.

Dosud jsme byli úspěšní. Od svého založení vedla Grace Education své studenty k tomu, aby se co nejlépe připravili na přijímací proces na vysokou a vysokou školu a doprovázeli juniorské, střední a vyšší odborníky, kteří hledají kariérní postup nebo přechod na postgraduální studium nebo na nová pracovní místa.

Klíčové statistiky

97% míra přijetí na vysokou školu, MBA, magisterské a postgraduální programy včetně: Harvard, Columbia, University of Chicago, Wharton, EM Lyon, Warwick, HEC a mnoha dalších.

Od roku 2012 získali klienti Grace Education stipendia od nejlepších obchodních a postgraduálních škol z celého světa přes 1 milion dolarů .

Jak vás Grace Education doprovází

Je vám přidělen osobní trenér, který vám pomůže s brainstormingem, představou, strategizací a realizací vašeho jedinečného akčního plánu, který vám umožní přijetí na obchodní nebo postgraduální školu (umění a vědy, účetnictví, architektura, strojírenství, finance, právo, lékařské, ošetřovatelské programy) , atd.). Ve společnosti Grace vás nikdy neopustíme, jakmile získáte přístup. Budeme na vaší straně, abychom vám také pomohli reflektovat a budovat vaši cestu kariérního rozvoje během postgraduálního studia i mimo něj.

141541_pexels-photo-3769021.jpeg

Proč nás vybrat?

97% našich studentů bylo přijato do nejlepších programů podle svého výběru. Mezi školy poskytující vstup patří Harvard, Columbia, Stanford, Wharton, LBS, INSEAD, HEC, ESSEC, EM Lyon, ESCP Europe a mnoho dalších. Neexistuje žádný magický vzorec. Jednoduše s vámi pracujeme ve dne v noci na každém aspektu vaší aplikace, abychom zdůraznili její jedinečné silné stránky, a tím maximalizovali vaše šance na přijetí.

Ceny

O 50% - 60% méně než u předních konkurentů. Naše ceny přesně odrážejí hodnotu našich produktů a služeb e-learningu. Vězte, že drahé ceny nenabízejí absolutně žádnou záruku přijetí.

Klíčové služby

 • Konzultace k eseji o aplikaci
 • Koučování při přijímacím pohovoru
 • Konzultační dopis s doporučením
 • Konzultace s profesním životopisem (CV)
 • Stipendium / Hledání stipendií / Konzultace přihlášek
 • Konzultace ke vstupu do Waitlistu
 • Příprava na přijímací zkoušku
 • Konzultace o přijetí TOEFL
 • Kariérní poradenství a umístění

Místa

 • Paris

  6, rue Polonceau, 75018, Paris

Otázky