Keystone logo
Georgetown University Online

Georgetown University Online

Georgetown University Online

Úvod

O univerzitě v Georgetownu


Univerzita Georgetown je soukromá nezisková akreditovaná univerzita ve Washingtonu, DC. Založena v roce 1789 Johnem Carrollem, Georgetown je nejstarší katolická a jezuitská univerzita v Americe. Dnes je Georgetown významnou mezinárodní výzkumnou univerzitou. Má devět škol, přidruženou nemocnici a mnoho vysoce postavených postgraduálních programů.


Poslání, vize a hodnoty

Mise a hodnoty Georgetownu odrážejí jezuitskou tradici výchovy celé osoby. Univerzita vytváří prostředí, ve kterém se studenti mohou rozvíjet prostřednictvím reflexe, služeb a dotazů.


Zápis, účast, absolvování

Na základě údajů z podzimu 2015 bylo zapsáno více než 10 500 studentů. Docházka absolventů byla následující.

  • 31% na částečný úvazek a 69% studentů na plný úvazek
  • 11% zapsaných v distančním studiu
  • 1800 bakalářských stupňů, 3 300 titulů magisterů, 950 doktorských titulů


Finanční pomoc

Univerzita v Georgetownu přijímá žádosti o finanční pomoc od studentů postgraduálního studia po celý akademický rok. Studenti, kteří žádají o federální finanční pomoc, musí předložit FAFSA. Způsobilí studenti mohou získat půjčky nebo granty. Georgetown University Graduate School může nabízet omezené stipendia, asistentské pobyty a stipendia. Ty jsou založeny na akademické kvalifikaci.

Aby zůstali v souladu s federálními pravidly VISA, zahraniční studenti nejsou způsobilí absolvovat kurzy výhradně online. Georgetownská univerzita zatím nemůže nabídnout on-line formáty v každém státě pro každý on-line program.


Začátek dat

Programy mohou mít specifické počáteční data založené na akademických semestrech. Například programy MPS začínají v semestrech jaro, léto a jaro.


Fakulta

Univerzita Georgetown má více než 1450 prezenčních a 1050 fakult na částečný úvazek. Mezi instruktory Georgetownu jsou bývalí diplomaté, úředníci v oblasti veřejného zdraví, ekonomové, vědci, generální ředitelé a další odborníci z oboru. Přes odborné obory, členové fakulty mají pokročilé stupně od Ph.D. a JD k MA, MBA a M.Ed., mimo jiné.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Washington

    Massachusetts Avenue Northwest, 640, 20001, Washington

    Otázky